Natukene vales kohas: Keegi Homme Algajaga Pilli Ostma? TLN

Erinevate firmade pillid
User avatar
ddes3
Moderaator
Posts: 1167
Joined: 16 Mar 2005, 15:39
Contact:

Post by ddes3 »

skateweb wrote:minuarust on encore kõige sitem kitarr mida ükski inimene endale osta võib.
Väga kohatu kommentaar.

Hoiatus?
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

ddes3 wrote:
skateweb wrote:minuarust on encore kõige sitem kitarr mida ükski inimene endale osta võib.
Väga kohatu kommentaar.

Hoiatus?


Sõnu võiks ka valida ja ühegi kitarri kohta ei tohi midagi halba õelda, sest ikkagist on pill. Hoiatus jah.
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

Encore küll nii halb nüüd pole ju...
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Encore aitab algajale küll, pole hullu midagi. :wink:
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
Dhenry
Posts: 80
Joined: 24 Sep 2006, 12:29

Post by Dhenry »

Mul oli mu akustiline Encore kaasas reisil Saksamaal hiljuti, kus puutusin kokku 7 aastat kitarri aktiivselt mänginud tüübiga, kes sellest firmanimest midagi ei teadnud. Kiitis taevani pilli, ütles, et ta muretses endale hiljuti just 250 euro eest akustilise mis küllaltki raske mängida pidi olema. Keeled liiga kaugel kaelast, Kaelal raske liikuda ka.

Et jah, ma olen ise siiani ka täielikult oma Encore'i akustilisega rahul, hääles püsib ka ilusti ja kõla pole ka paha. Akustiliseks pilliks kõlbab täitsa, kui ise elektrikat peamiselt mängin.
skateweb
Posts: 234
Joined: 03 Nov 2005, 00:37

Post by skateweb »

Vabandan sõnakasutuse pärast enne.

Mul endal akustidega kogemust pole. Aga elektrikaga olen mänginud küll. Ja see rikkus arvatavasti minujaoks slele firma maine. Noh oleneb loomulikult kuidas pilli hoitud on.
User avatar
tatirull
Posts: 79
Joined: 31 Aug 2006, 13:44

Post by tatirull »

skateweb wrote:Vabandan sõnakasutuse pärast enne.

Mul endal akustidega kogemust pole. Aga elektrikaga olen mänginud küll. Ja see rikkus arvatavasti minujaoks slele firma maine. Noh oleneb loomulikult kuidas pilli hoitud on.

Kui sul akustidega üleüldse kogemusi pole, kust sa siis võtad omale vabaduse Encore akuste hinnata?
Ostsin omale u. 2000.- kroonise Encore'i ja olen väga rahul.
R-PiiT
Posts: 151
Joined: 12 Oct 2005, 17:46
Location: Tallinn

Post by R-PiiT »

Samas ei oleks ju õige kõiki asju, mis just sul on, taevani kiita.
Ma arvan, et pillide taseme ja muu sellise kohta võiksid rääkida ainult need, kes erinevaid pille(nii odavaid kui ka kalleid) on proovinud.
skateweb
Posts: 234
Joined: 03 Nov 2005, 00:37

Post by skateweb »

tatirull wrote:
skateweb wrote:Vabandan sõnakasutuse pärast enne.

Mul endal akustidega kogemust pole. Aga elektrikaga olen mänginud küll. Ja see rikkus arvatavasti minujaoks slele firma maine. Noh oleneb loomulikult kuidas pilli hoitud on.

Kui sul akustidega üleüldse kogemusi pole, kust sa siis võtad omale vabaduse Encore akuste hinnata?
Ostsin omale u. 2000.- kroonise Encore'i ja olen väga rahul.

'
Mul on akustidega kogemust. aga encore on elektrikaga lihtsalt minujaoks oma maine nii alla teinud et seda ei soovita.
User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Post by mothman »

skateweb wrote:
tatirull wrote:
skateweb wrote:Vabandan sõnakasutuse pärast enne.

Mul endal akustidega kogemust pole. Aga elektrikaga olen mänginud küll. Ja see rikkus arvatavasti minujaoks slele firma maine. Noh oleneb loomulikult kuidas pilli hoitud on.

Kui sul akustidega üleüldse kogemusi pole, kust sa siis võtad omale vabaduse Encore akuste hinnata?
Ostsin omale u. 2000.- kroonise Encore'i ja olen väga rahul.

'
Mul on akustidega kogemust. aga encore on elektrikaga lihtsalt minujaoks oma maine nii alla teinud et seda ei soovita.


encorel on üldse mingi maine mida alla teha?
Locked