Natukene vales kohas: Keegi Homme Algajaga Pilli Ostma? TLN

Erinevate firmade pillid
andu
Posts: 727
Joined: 23 Jan 2006, 19:58
Location: Tallinn

Natukene vales kohas: Keegi Homme Algajaga Pilli Ostma? TLN

Post by andu »

Tere!
See teema läks siia, sest asi siiski seotud akustiliste pillidega, loodan, et keegi ei pahanda!
Probleem siis selline,et inimene, kes lubas appi tulla ei saa kahjuks tulla, et kas keegi oleks nõus homme (1.nov) või siis ülehomme (2.nov) minuga tulema akustilist pilli vaatama. Raha veel päris koos ei ole, kuid kuna pealinna poole liikumine on, siis läheks ja uuriks väheke.
Ise asun muidu vanalinnas või no. ee. kino "Sõprus" või siis Klubi "Holliwood" Kõrval.
Loodan väga, et keegi oleks nõus tulema!
User avatar
tatirull
Posts: 79
Joined: 31 Aug 2006, 13:44

Post by tatirull »

Aga pole ju niiväga vaja kedagi kaasa.
Soovitan minna Rävala pst asuvasse IS Music Teami kauplusesse. Seal on hinnad täiesti normaalsuse piirides, kvaliteet on pillidel hea ja müüjad on väga abivalmid ja lahked. Küsi lihtsalt müüjalt abi. ;)
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

No müüjad sokudavad igasuguseid asju pähe, kes neid teab :)
andu
Posts: 727
Joined: 23 Jan 2006, 19:58
Location: Tallinn

Post by andu »

ei no nüüd olen juba tagasi viljandis,
Käisin kaubamajas, 5. korrusel, seal mees soovitas mulle YAMAHA pilli, klassikalise kujuga, kaasa kott, medikad, häälestaja jms. 2800.- oli vist.
Proovida kahjuks ei saanud, sest :D jah, liftis olid mingid imelikud tüübid, kes hüppasid ja möllasid seal. Siis ei olnud kuigi hea poes, villastes sokkides ja laua jopega olla ja siis jäigi küsimata. }:
Aga ma laupäev tagasi ja siis külastan veel mõnda poodi vb.
Mis ise sellest yamahast arvate? mingi 3200.- pealt oli vist allahinnatud
User avatar
tatirull
Posts: 79
Joined: 31 Aug 2006, 13:44

Post by tatirull »

Kui päris algusest alustad, siis soovitan sul ikkagi enne vaadata IS Music Teami. Hinnad on odavamad kui Stanfordis.
Soovitan sealt näiteks Amada kitarre. Väga hea kõla ja kvaliteediga, hinnaklass jääb nii 2300.- ringi.
Samas on seal sarnased komplektid Encore ja Vintage kitarridega, aga nende hinnad on kõige rohkem 2000.-.
inime
Posts: 232
Joined: 03 Jun 2005, 12:20

Post by inime »

USU MIND!
mine IS Music Teami, osta Amada, ära raiska aega, hakka parem harjutama!
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

inime wrote:USU MIND!
mine IS Music Teami, osta Amada, ära raiska aega, hakka parem harjutama!


Usu mind ja sa saad õnnistatud, ära raiska aega, anneta nüüd 10 krooni suurele vaimule ja elad oma päevade lõpuni õnnelikult :lol:
User avatar
Terminaator
Posts: 1850
Joined: 19 Jun 2006, 12:50
Location: Tallinn

Post by Terminaator »

IS on tõesti hea koht. Ma proovisin seal suvel igavusest isegi kõik Distortionid ja overdrived ära. Teist nägu ka ei tehtud lihtsalt tehti Bossi vitriin lahti ja ole lahke. :)
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

IS-is tasub mu arust ainult pedaale vaadata, kidrad on enamus parajad juustud seal ikka...
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

Ei ütleks. Schecterid on küll väga kõvad pillid oma raha eest. Carvinid kindlasti samamoodi, kahjuks neid pole ma proovinud.
Jeez, you wouldn't think there'd be a problem with a cranked Mesa Mark II through an extension cabinet in the midnight hours, but APPARENTLY it's anti-social behaviour. Assholes.
User avatar
tatirull
Posts: 79
Joined: 31 Aug 2006, 13:44

Post by tatirull »

Frusciante wrote:IS-is tasub mu arust ainult pedaale vaadata, kidrad on enamus parajad juustud seal ikka...

Amada omasid ei tohiks samuti juustudeks nimetada.
Samas pole algajale vaja kümne kilost kitarri, algaja jaoks on seal täiesti normaalsed kitarrid.
nots
Posts: 7
Joined: 15 Oct 2006, 11:07

Post by nots »

tatirull wrote:Samas pole algajale vaja kümne kilost kitarri, algaja jaoks on seal täiesti normaalsed kitarrid.

Ei nõustuks, endalgi on asi pooleli jäänud just selle pärast, et pilli heli ei meeldinud.
User avatar
maddo
Posts: 549
Joined: 28 Aug 2006, 17:18

Post by maddo »

nots wrote:
tatirull wrote:Samas pole algajale vaja kümne kilost kitarri, algaja jaoks on seal täiesti normaalsed kitarrid.

Ei nõustuks, endalgi on asi pooleli jäänud just selle pärast, et pilli heli ei meeldinud.


Kümne kilost kitarri pole kohe kindlasti algajale vaja. Aga samas peaks ikka üle 2500 olema, et korraliku saaks. Muidugi kindlasti leidub ka odavamaid pärle. Aga peaasi et endale mugav mängida on.
arx22
Posts: 56
Joined: 20 Sep 2006, 10:08

Post by arx22 »

ise ostsin aasta tagasi Tartus isist encore w255. kogu komplekt oli 2000 eeku ja ise olen küll rahul, kõik on väga norm
skateweb
Posts: 234
Joined: 03 Nov 2005, 00:37

Post by skateweb »

minuarust on encore kõige sitem kitarr mida ükski inimene endale osta võib.
Locked