sobiv toide pedalboardile/daisychain

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
Mony
Posts: 219
Joined: 07 May 2007, 13:32

sobiv toide pedalboardile/daisychain

Post by Mony »

Tere!

Plaanin ühte pedalboardi kokku panna jälle.
Kasutusel on järgmised asjad vooluõgimise järjekorras:
400 mA Noahs ARK TBSW1
80 mA Marshall EH1
80 mA Marshall RF1
80 mA Marshall RG1
50 mA Boss TU2
~5mA Boss DS-1
~5mA Ibanez TS9
~5mA OctaFuzz
~1mA Vox WAH
===============
706 mA

Võib juhtuda olukorda, kus enamik kamast on korraga sees (pedaalid kõik sees ja lülitan neid TBSW1 abil ringi sisse/välja).

nüüd 2 küsimust:
1) Milline thomann.de-s olev vooluadapter võiks sobida (kõik asjad on mul 9v ja -sees polaarsusega)? Või saab ka koha pealt korralikult reguleeritud adapterit kuskilt mis võrgumüra sisse ei lase?
2) kas 2*5 otsaga daisychaini teineteise järgi ühendatuna (ehk moodustuv 9 otsaga daisychain) maha ei põle selle koormuse taga?

Lugupidamisega

Mony
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Esimese küsimuse kohta ei oska vastata, aga teise kohta niipalju, et kui adapter piisavalt ampreid välja annab, siis ei teki probleemi. Su antud numbreid vaadates ma võtaks vähemalt 1000mA adapteri, igaks petteks.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Re: sobiv toide pedalboardile/daisychain

Post by Kert »

Mony wrote:1) Milline thomann.de-s olev vooluadapter võiks sobida (kõik asjad on mul 9v ja -sees polaarsusega)?

Näiteks see peaks kärama... hind kah suht soodne. Isiklikke kogemusi ei ole sellega, aga kui ta juba pedaalide jaoks möeldud on, siis vaevalt et mingit erilist surinat tekitab
Vöi kui sul soomes tuttavaid on, kes sulle ära telliks, siis see on kah ysna pädev. Ma ise kasutan seda, ja igati rahul olnud. (pildil on usa versioon ja selleks ka sellised pistikud. Tegelikult nad myyvad ikka tavalist 2 kontaktiga EU versiooni)
Mony wrote:2) kas 2*5 otsaga daisychaini teineteise järgi ühendatuna (ehk moodustuv 9 otsaga daisychain) maha ei põle selle koormuse taga?

Ei, kui korralikud juhtmed on...
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
EmM9
Posts: 931
Joined: 18 Nov 2006, 02:22
Location: kitarri kaela 7. vahes (lahtise E-ga)

Post by EmM9 »

SEE teeb kindlasti töö ära..
- EmM9 -
Locked