VOX valvetronix XL - on kellelgi kogemusi

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
CoachMan
Posts: 4
Joined: 30 Jan 2008, 12:41

VOX valvetronix XL - on kellelgi kogemusi

Post by CoachMan »

Tere. Üsna sümpaatne riistapuu (taas)alustajale harjutusvõimuks tundub olevat VOX AD30VT-XL aga kahjuks ei saa seda Eestis vist kusagil poes proovida / näppida. Stanford, kes muidu VOX-i müüb, igatahes väitis et neil ei ole ja ei tule. Et ta on suht odav siis telliks ta kasvõi proovi mõttes veebist kuulatu/loetu põhjal ikkagi ära aga üks loetud kommentaar teeb vähe ettevaatlikuks. Nimelt ei pidavat see võim eriti pedaale armastama s.t. clean kanali (või muude kanalite) soundi väliste efektipedaalidega oma tahtmise järgi sättida pidi olema suht jama, et mitte öelda võimatu.

Kas kellelgi on kogemusi mõne XL-iga, kes suudaks seda kinnitada või ümber lükata? Või on veel muid kommentaare selle aparaadi aadressil? Näiteks kuidas talle aktiivhelipead (EMG 81/85) istuvad? Praegu kasutusel olev mikrokuubik nendest igatahes hästi ei arvanud ja hakkas päris jubedat plärinat mõne koha peal tegema.
void
Posts: 258
Joined: 14 Aug 2006, 12:51

Post by void »

xl üritab teha metalit, aga cube'i tasemeni ei küündi(ultimate-guitar.com'i foorumite möla põhjal)
Ibanez SA120(Seymour Duncan Alnico Pro II Bridge, Ibanez AH5 Neck)
Digitech Bad Monkey
Zoom Hyper Lead HL-01
Isetehtud Germaanium Fuzz Face
Laney LC15R (Marshall JCM800 eelvõimuga)

There aint no rock and roll without glowin' glass!
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Tartus R Musicus olen näinud mõnd XL'i, katsunud ei ole. Kodulehelt on näha, et AD15VTXL on 3550 krooni ja AD30VTXL 4750.
Eks Tallinna omas võib ka neid leiduda, ma ei tea küll, kus sa asud.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
CoachMan
Posts: 4
Joined: 30 Jan 2008, 12:41

Post by CoachMan »

liivainimene wrote:Tartus R Musicus olen näinud mõnd XL'i, katsunud ei ole. Kodulehelt on näha, et AD15VTXL on 3550 krooni ja AD30VTXL 4750.
Eks Tallinna omas võib ka neid leiduda, ma ei tea küll, kus sa asud.
Suur tänu! Ei teadnudki et neid lisaks Stanfordile ka muudest Eesti poodidest leida võib. Asun küll Tallinnas aga ka Tallinna R Musicus on kohapeal olemas ning hind isegi veits parem kui Thomann'is. Hommikul lähen proovin ära.
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Post by Uku »

http://www.youtube.com/watch?v=fGNx9O0d_Sg

Mina arvasin, et XL on päris karvaste võim, kuid seda tutvustust kuulates toimus meelemuutus - see on see, mida ma otsin :)
AD15VT tundus mulle varem õige, kuid ma mängin natuke raskemat muusikat (60-70ndate rock,hard rock & metal). Nagu videos öeldud, on tal ka paar sellist klassikalise Voxi kõlaga efekti peal - see teebki ta minu jaoks ideaalseks. Pealegi on ta Thomannis 30 eurot odavam :)

Uku
Mr. Southpaw

Squier Classic Vibe '50s Telecaster '12
Vox AC4 / Vox Mini 3
Blue Flower Electronics Rangemaster
telepoiss
Posts: 525
Joined: 18 Sep 2007, 12:37

Post by telepoiss »

Tallinnas on peaaegu Stanfordi vastas üle tee veel 1 muusikariistade pood, mille nimi mul alati meelest läheb, aga mille ukse kohal mitme meetri suurune klaveri klahvirida ilutseb, seal olen neid VOX-e müügil näinud päris erinevaid .
Art
Posts: 221
Joined: 13 Aug 2008, 16:52
Location: Tallinn

Post by Art »

telepoiss wrote:Tallinnas on peaaegu Stanfordi vastas üle tee veel 1 muusikariistade pood, mille nimi mul alati meelest läheb, aga mille ukse kohal mitme meetri suurune klaveri klahvirida ilutseb, seal olen neid VOX-e müügil näinud päris erinevaid .
Name is R-Music(e.kunagise nimega Saviaugu pood).Praegu valitseb seal totaalne tühjus,sai käidud alles.
lumeuss
Posts: 41
Joined: 17 Mar 2008, 18:21

Post by lumeuss »

Tallinna R Musicu poes on kidravõime rohkem kui kunagi varem. Nüüd on nad lihtsalt liigutatud eraldi ruumi. Hoidke silmad lahti ja küsige müüjalt!!
Art
Posts: 221
Joined: 13 Aug 2008, 16:52
Location: Tallinn

Post by Art »

lumeuss wrote:Tallinna R Musicu poes on kidravõime rohkem kui kunagi varem. Nüüd on nad lihtsalt liigutatud eraldi ruumi. Hoidke silmad lahti ja küsige müüjalt!!

No siis on ju super,kui neid seal ,,palju ON,,! :D
Decadeair
Posts: 79
Joined: 09 Nov 2008, 13:27

Post by Decadeair »

tartus r musicus on ja mingi 4500
Locked