.

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
hit_the_lights
Posts: 88
Joined: 11 Mar 2007, 20:52

.

Post by hit_the_lights »

.
Last edited by hit_the_lights on 11 Dec 2011, 18:59, edited 1 time in total.
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

sa lampvõimu ei soovi osta? Mul on 1 60ndatest pärit. Täislamp. 30W Vaata ostu/müügi foorumisse.
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
User avatar
Thule
Posts: 1369
Joined: 03 Oct 2006, 19:22
Location: Tallinn

Post by Thule »

Kurat, ega ma ka nii hästi ei tea, aga sa cratet ei tahaks osta :D? Sound on tal iseenesest ju hea, ja efekti valikud on ka suured nendel + see häälestaja nende peal on ka kuradima hea asi. Aga eks sa ise otsusta, las teised targad mehed räägivad.
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

osta minu Behringer ära

BEHRINGER
V-AMPIRE LX210

Behringer V-AMPIRE LX210, digital 2 x 60-Watt Modeling-Guitar-Workstation with 32 authentic Amp-Simulations, 15 Speaker-Simulations and 16 Multi-Effects, 2 x 10" BUGERA Vintage Speakers, 125 Presets in 25 Banks with each 5 Presets, Midi Connection, symmetric Stereo XLR DI-Output with Ground Lift-Switch and switchable ULTRA-G Speakersimualtion, Headphone Out, auto-chromaticTuner, Dimensions WHD611 x 491 x 265 mm, Weight: 21,5 kg

4000 saad kätte

enamasti on ta mul niisma seisnud tööjuures, kasutan vähe. Mingit konsat pole teind ja lärmand väga heas korras

Otsin ta mingi aasta tagasi ja maksin 5000

priva mulle
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

et kui tahad tutvudea siis anna teada, priva või maili
User avatar
TAOD
Posts: 100
Joined: 20 Sep 2007, 18:45
Location: Tartu

Post by TAOD »

Endal see: http://www.roland.com/products/en/Micro-CUBE/index.html

Minule see päris sobib, teeb vähe korralikumat häält ja suht palju effecte, maksis 1500.
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

http://www.behringer.com/LX210/index.cfm?lang=eng

vaata uuri äkki ikka tahad
2x60 möllab kyll
switchi saad ka kaasa
User avatar
hit_the_lights
Posts: 88
Joined: 11 Mar 2007, 20:52

Post by hit_the_lights »

.
Last edited by hit_the_lights on 11 Dec 2011, 19:00, edited 1 time in total.
User avatar
hit_the_lights
Posts: 88
Joined: 11 Mar 2007, 20:52

Post by hit_the_lights »

.
Last edited by hit_the_lights on 11 Dec 2011, 18:59, edited 1 time in total.
User avatar
Le Bach
Posts: 25
Joined: 06 Mar 2007, 22:28
Location: Tallinn
Contact:

Post by Le Bach »

Mul oli sama teema, et ei osanud valida, aga lõpuks otsustasin ikka, väikese lampvõimendi kasuks.
Ostsin siis Voidilt Harley Bentoni GA-5'e.
Olen väga rahul, võim on väga puhta heliga, inglisekeeli BRIGHT* ja kui volüümi keerad ikka natsa üle poole, hakkab mõnusalt kärisema ka. Aga veelrohkem meeldib mulle multiefektikas vahele ühendada saab vaikselt igasugu effektidega mängida.
Ilma blokita tuleb ikka väga valjuks keerata see võim, et kärinat saada. Liiga valjuks et korteris mängida.

Odavamad Trans võimud on minuarust ikka väga sita heliga, kuidagi tuhmid. Muidugi Microcube on enamvähem ok algajale. Aga Cube'le on mõtetu mingit pedaali külge panna.

Ok, see oli minu arvamus, ei ootagi et kõik nõustuksid! :twisted:
Babylon is falling
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

Sina otsid hetkel kõige tavalisemat lampvõimusaundi, mida aga kahjuks ei paku sulle arvatavasti ükski marshalli transsvõim ega ka rolandi mikrokuubik. Marshall MG15 pealt pole Micro Cubele minek just eriti suur samm edasi...

Pealegi, size doesn't matter, sound does! Niiet, ehk leiad hoopis mõned Laney LC15 kasutatult kuskilt? Või siis ostad sellise HB GA-5 ja modifitseerid ära nagu keegi ütles...saad siis ka käredama draivi kätte sellest.
Jeez, you wouldn't think there'd be a problem with a cranked Mesa Mark II through an extension cabinet in the midnight hours, but APPARENTLY it's anti-social behaviour. Assholes.
void
Posts: 258
Joined: 14 Aug 2006, 12:51

Post by void »

TnX wrote:Sina otsid hetkel kõige tavalisemat lampvõimusaundi, mida aga kahjuks ei paku sulle arvatavasti ükski marshalli transsvõim ega ka rolandi mikrokuubik. Marshall MG15 pealt pole Micro Cubele minek just eriti suur samm edasi...

Pealegi, size doesn't matter, sound does! Niiet, ehk leiad hoopis mõned Laney LC15 kasutatult kuskilt? Või siis ostad sellise HB GA-5 ja modifitseerid ära nagu keegi ütles...saad siis ka käredama draivi kätte sellest.
teatud määral ikka suurus loeb. keerulisema paljuastmelise eelvõimuga high gain võime ei viitsi tootjad väikse võimsusega teha, sest lõppvõimu osa on nagunii üsna lihtne/odav võrreldes muu osaga ja siis pannakse sinna suurema võimsusega lambid kah.

aga jah need kaks mis sa ütlesid on uuest peast ka kaks odavaimat lampcombot siinkandis nii et kui papiga on kitsas siis tasub neid tsekkida.
Ibanez SA120(Seymour Duncan Alnico Pro II Bridge, Ibanez AH5 Neck)
Digitech Bad Monkey
Zoom Hyper Lead HL-01
Isetehtud Germaanium Fuzz Face
Laney LC15R (Marshall JCM800 eelvõimuga)

There aint no rock and roll without glowin' glass!
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

Ma ei mõelnud ausaltöeldes sellist võrdlust, et 100w lamp vs 15w lamp vaid pigem seda, et pakutakse ju jube palju neid behringeri, line6 jms 60w võime. Ometigi pidavat poole või isegi veel väiksema vattide arvuga lampvõim andma sama helitugevuse välja hea kõlariga.

Ja no mis hi-gainist me siin niiväga ikka räägime, teemaalgataja soovib saada AC/DC, Moore ja Status Quo saundi, mida ausaltöeldes võib ju vägagi lihtsalt saavutada pea kõigi lampvõimudega. Kui võimul endal kärinast väheks jääb, siis plokk ette ja tuld!
Jeez, you wouldn't think there'd be a problem with a cranked Mesa Mark II through an extension cabinet in the midnight hours, but APPARENTLY it's anti-social behaviour. Assholes.
User avatar
hit_the_lights
Posts: 88
Joined: 11 Mar 2007, 20:52

Post by hit_the_lights »

.
Last edited by hit_the_lights on 11 Dec 2011, 19:00, edited 1 time in total.
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

Teoreetiliselt sama võim, mis MG15, aga lihtsalt suurem. Ametlikult ma tean ainult, et kasutab seda Static-X...

Kindlasti saab suure pusimise peale mingi enamvähem hääle kätte, aga ma saan ju aru, et sa mitte ei taha lihtsalt suurt numbrit vaid lihtsalt saada kätte oma nimetatud bändide saundi?
Jeez, you wouldn't think there'd be a problem with a cranked Mesa Mark II through an extension cabinet in the midnight hours, but APPARENTLY it's anti-social behaviour. Assholes.
Locked