Esimese kitarri

Erinevate firmade pillid
greenhead
Posts: 78
Joined: 30 Jul 2006, 23:10

Esimese kitarri

Post by greenhead »

Et siis olen juba pikemat aega vaadanud omale esimest elektrikitarri. Vaatan kitarri alla 3000kr.Muusika stiil jääks rockist metalini.

Olen vaadanud siit foorumist kasuataud kitarre ning Is music teamist.
Oleks siis vaja abi kitarri valimisel:
1.Ibanez GRG170DX-SL Endale tundub see kõige parem.
http://kitarr.astar.ee/forums/viewtopic.php?t=5466

2.Vintage VS6 Nii palju kui ma jagan on sellel vist parem materjal ja kael.
http://kitarr.astar.ee/forums/viewtopic.php?t=5411

3. Horner Rockwood pro Suht odav ning hea tundub
http://kitarr.astar.ee/forums/viewtopic.php?t=5313

4. Või siis Harley Bentoni kitarr
http://kitarr.astar.ee/forums/viewtopic.php?t=5484

VÕimendi ostaks muidu juurde is music teamist Roland micro cube.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Ma soovitaks valida kahe esimese vahel.

Ibanezil on ilmselt veidi õhem kael (tavaliselt neil on see üsna õhuke), ja tal on tremolosüsteem Vintage fikseeritud silla vastu. Vali see, kumb sulle rohkem meeldib. Võimaluse korral soovitan mõlemat proovida, et natuke aimu saaks, kuna pillid on üsna erinevad.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
robi66
Posts: 237
Joined: 24 Nov 2006, 09:32

Post by robi66 »

ära viimast küll võtta :D
k6ll
Site Admin
Posts: 1968
Joined: 13 Mar 2005, 16:08
Location: Tartu-Kesklinn
Contact:

Post by k6ll »

1.Ibanez GRG170DX-SL Endale tundub see kõige parem.

jutt jumala õige suht universaalne pill, levind kõige rohkem eestis kah. Selline noh hea Ford sierra :-)
User avatar
Terminaator
Posts: 1850
Joined: 19 Jun 2006, 12:50
Location: Tallinn

Post by Terminaator »

Kindlasti Ibanez. Kuna tõesti see tundub neist kõige usaldusväärsem.
greenhead
Posts: 78
Joined: 30 Jul 2006, 23:10

Post by greenhead »

Äitahh abi eest, muidu võiks öelda asju mida peaks vaatama kui minna proovima ja kuidas siis äkki vaadata? Põhilisemaid asju olen uurinud netist,kuid äkki pole mõnele asjale tähelepanu pööranud. 8)
Seda kah veel, et miks osadel kitarridel on 2 volüümi nuppu mitte kolm, kui neid (helipeasid on kolm).
User avatar
maddo
Posts: 549
Joined: 28 Aug 2006, 17:18

Post by maddo »

Ei ole mitte kaks volüüminuppu, vaid on üks volüüminupp, mis kehtib kõikidele helipeadele ja siis teine tooninupp, mis kehtib samuti kõikidele helipeadele.
User avatar
Terminaator
Posts: 1850
Joined: 19 Jun 2006, 12:50
Location: Tallinn

Post by Terminaator »

maddo wrote:Ei ole mitte kaks volüüminuppu, vaid on üks volüüminupp, mis kehtib kõikidele helipeadele ja siis teine tooninupp, mis kehtib samuti kõikidele helipeadele.
No miks ei ole kaks volume nuppu. Mul näiteks LP peal täiesti ilutseb 2 volume ja tone nuppu ;)
Velts.
Posts: 250
Joined: 03 Aug 2007, 21:56

Post by Velts. »

Kahel volüüminupul mitte ühegi tooninupuga ei ole väga mõtet.
We board up the house
Hide upstairs and wait
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Miks ei ole? Helipeadel endal on erinev sound juba, ja neid kombineerides saad ikka päris laia toonivaliku.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
greenhead
Posts: 78
Joined: 30 Jul 2006, 23:10

Post by greenhead »

Käisin täna muidu is music teamis proovimas helisid kõige parem tundus Encore les pauli kujuga ja sellel oli 4 nuppu :wink:
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

greenhead wrote:Käisin täna muidu is music teamis proovimas helisid kõige parem tundus Encore les pauli kujuga ja sellel oli 4 nuppu :wink:
Mu esimene kitarr oli ka see. Aasta pärast aga jäi juba areng seisma sellega ja pidin kallima ja parema pilli ostma.
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
Matu
Posts: 252
Joined: 22 Apr 2006, 20:47

Post by Matu »

Frusciante wrote:
greenhead wrote:Käisin täna muidu is music teamis proovimas helisid kõige parem tundus Encore les pauli kujuga ja sellel oli 4 nuppu :wink:
Mu esimene kitarr oli ka see. Aasta pärast aga jäi juba areng seisma sellega ja pidin kallima ja parema pilli ostma.
Pill mängib ise? :roll:
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Matu wrote:
Frusciante wrote:
greenhead wrote:Käisin täna muidu is music teamis proovimas helisid kõige parem tundus Encore les pauli kujuga ja sellel oli 4 nuppu :wink:
Mu esimene kitarr oli ka see. Aasta pärast aga jäi juba areng seisma sellega ja pidin kallima ja parema pilli ostma.
Pill mängib ise? :roll:
Ye so funny.. lihtsalt jõle pask oli soolosid mängida ja erinevaid raskemaid duure võtta. Eino alguses kärab küll, tehke mis tahate. :D
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
greenhead
Posts: 78
Joined: 30 Jul 2006, 23:10

Post by greenhead »

Nagu ma ennem küsisin,et mida peaks vaatama kitarri ostul?
Locked