No nii no nii teeks juttu ühest pillist armsast V koledast

Erinevate firmade pillid
Locked
RadicaL GeniuS
Posts: 2
Joined: 31 Jul 2007, 22:45

No nii no nii teeks juttu ühest pillist armsast V koledast

Post by RadicaL GeniuS »

No nii räägiks nüüd ühest isendist!!??

Tegemist on Agile ST-1000 -ga

Pilli kirjeldus siin

Pilt siin:
Image

Ja kiitke, laitke seda kitarri 100 palli süsteemis (because 10 is not enough) kujul 3.1 või 9.9 ja palun öelge juurde miks ja kuidas ja mida tuleks selle pilli puhul toonitada.

PS! liivainimene,faded ja andre - teie arvamust oleks au kuulda.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Oo, Agile kitarrid hakkavad otsapidi Eestisse ka jõudma? Meeldiv.

Üldiselt on Agile pillid tunnustatud kui väga taskukohased ja kvaliteetsed, eelkõige nende Les Pauli koopiad (AL-seeria). Ma usun, et ega ülejäänud pillid kehvemad ei ole. Foorumites kolades ja arvustusi lugedes on igatahes jäänud mulje, et selle raha eest on pilli rohkem kui küll, ning viimistlus ja kvaliteedikontroll on populaarsematest keskklassi pillidest (Epiphone, Squier, LTD jne) peajagu üle. Igatahes on Agile kitarride omanikud üksmeelselt rahul olnud.

Madal hind võib esimesel hetkel ära ehmatada ja kahtlustama panna, et mille arvelt siin kulusid on kärbitud. Aga peab arvestama, et Rondo Music müüb pille otse, seega jäävad ostja jaoks ära protsendid, mida võtavad maaletoojad, edasimüüjad ja muud tegelased. See tähendab küll seda, et pill tuleb pimesi osta, aga Rondo Musicul peaks olema üsna mõistlik raha-tagasi-garantii.

Loodetavasti on sellest natuke abi. Kahjuks isiklik kokkupuude Agile kitarridega mul puudub, seega mingipallisüsteemis punkte jagama ma parem ei hakka. Aga kirjade järgi tundub antud pill küll korralik olevat.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Kustkohast sa selle osta mõtlesid?
Rondomusic ei toeta küll Eestit. Võib-olla kui kuidagi otse meilida nendega ja uurida, siis pika pingutamise peale saaks. Muidugi tuleks siis kerge võitlus veel EV tolliametiga, kes oma osa nõudma hakkab.
Ja see raha-tagasi-garantii, selle kohta on selline lause: "Orders shipped outside the US & Canada have no warranty and are not refundable"

Agile kitarride kohta olen ma kuulnud umbes sarnast juttu nagu Fadedki, hinna-kvaliteedi suhe on suurfirmadest peajagu üle.

Kuna Agilet müübki peamiselt (ainult?) Rondomusic, siis nende Eesti-suhteid arvestades oleks väike ime, kui keegi siin oleks selle pilliga otse kokku puutunud ja oskaks muljetada.

See sild on veidi kahtlane, sessuhtes et temaga tuleb arvatavasti olla ettevaatlik, et vintsutamisega pilli häälest ära ei löö. Aga noh, kui ei meeldi, saab sellise silla kergelt jäigaks häälestada, ja mured on läinud.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

liivainimene wrote:Kustkohast sa selle osta mõtlesid?
Netikuller ehk?

Garantiiga on küll jah natuke kehvasti, kui nad seda väljaspool USA-t ja Kanadat üldse ei anna.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Hm. Samas netikulleriga peaks teoorias ju minema kirja ost USA'sse ja garantii oleks olemas? Kuhu nende käest pilli ostnu selle edasi viib, pole enam ju nende asi.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
MihkelJ
Posts: 25
Joined: 17 May 2007, 20:30

Post by MihkelJ »

Olen Agile'i kitarri omanik, küll AL seeria pilli. Olen väga rahul, kuigi ülemine sadul ja helipead tahaksid vahetust- probleem, millega peagi tegelema hakkan. Rohkem ei oskagi öelda, kui et Agile'i kitarre ostaks ehk veelgi. Eestisse sain ta Netikulleriga, parajalt läks raha sinna, aga vähemalt suuremate probleemideta.

Pilti pillist saab näha siit: http://img250.imageshack.us/img250/5642/img0225bd7.jpg
Locked