schecter c-1 elite white

Erinevate firmade pillid
Locked
daniel
Posts: 44
Joined: 27 Aug 2006, 12:40

schecter c-1 elite white

Post by daniel »

Tervist, olen tükk aega juba mõelnud uue pilli ostmise peale ja nägin tartu IS musicus sellist pilli: http://www.zzounds.com/item--SCEC1EL proovisin mängida ja väga šefilt kõlas ja ilus nägi välja. et mida teie teate/arvate konkreetsest isendist? tundus selline suhteliselt universaalne pill, võibolla clean jäi natuke nõrgaks aga kärin oli igati bro. hind oli mingi 11k kopikatega. aga probleem selles, et vaatasin netist siit ja sealt ja seda müüdi seal keskmiselt 600 dollariga mis on ca 4k odavam. kas on mõtet hakata jaurama netist tellimisega või on kindlam siit kohe ära osta?

Daniel.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Transport Eestisse ja igasugused tolli- ja käibemaksud teevad selle hinnavahe ilmselt enam-vähem tasa. ZZounds ise vist Eestisse ei saada, ja Netikuller.ee kaudu tellides läheks kokku ~12500 krooni.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
daniel
Posts: 44
Joined: 27 Aug 2006, 12:40

Post by daniel »

siis ilmselt on targem siit osta. aga kas iseenesest on tegemist selle raha eest normaalse pilliga? kuidas ta kannatab võrdlust teiste umbes sama hinnaklassi pillidega (ESP, Epiphone)?
User avatar
Kirveraidur
Posts: 1185
Joined: 18 May 2005, 21:22

Post by Kirveraidur »

Olen seda mudelit saanud pikemalt proovida (ainult et "eliit" ei olnud vist) ja leidsin, et see on kõige mugavam pill, mida olen käes hoidnud... kvaliteedi üle ei saa ka kuskilt otsast nuriseda. Julgen pakkuda, et saad selle kaubaga enesele väga hää pilli.

Washburn archtop > VoxAC30
daniel
Posts: 44
Joined: 27 Aug 2006, 12:40

Post by daniel »

ostsin ta raisa ära.väga rahul olen. pool õppelaenu läks, aga pohhui see, vähemalt ei joonud maha seda nagu enamus :P
User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Post by mothman »

daniel wrote:ostsin ta raisa ära.väga rahul olen. pool õppelaenu läks, aga pohhui see, vähemalt ei joonud maha seda nagu enamus :P
Kuramus, kade olen. :D Ilus pill ja kindlasti nurrub ka mõnusalt.
Locked