Teie arvamused Stratocasterist

Erinevate firmade pillid
Locked
XtHz
Posts: 18
Joined: 18 Feb 2007, 13:07
Location: Viimsi, Harjumaa

Teie arvamused Stratocasterist

Post by XtHz »

Nii et siis on plaanis osta Fender Stratocasterit, välja olen ise valinud selle:

http://www.pillipood.ee/index.php?keywo ... id=2687761

Sellele ostan ka võimendaja, pole veel kindlat valinud, aga tahtsin küsida, et mida arvate sellest Stratocasterist?
Yamaha PAC012 BL -> Line 6 Spider III 15 W
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

No kui sa arvad, et siuke vintage värk(algne vibrato, madal output äkki peaks olema jne.) meeldib, siis miks ka mitte.

Soft V-shape neck on üks asi, mida võiks olla proovinud enne kui ostmiseks läheb ja üldse ära anna sellise koha nagu pillipood.ee linke, tekitab ebameeldiva tunde nagu sa sealt tahaksid osta. :roll:

20 euri juurde panna peaks saama highway one strati, aga need on hoopis teise wibega.
XtHz
Posts: 18
Joined: 18 Feb 2007, 13:07
Location: Viimsi, Harjumaa

Post by XtHz »

Jah, ega ma nagunii poleks ostnud sealt pillipoest, lihtsalt seal palju erinevaid. Ostan nagunii kuskilt mujalt.
Yamaha PAC012 BL -> Line 6 Spider III 15 W
Motu
Posts: 212
Joined: 10 Feb 2007, 14:35

Post by Motu »

Highway One-l on Jumbo Frets, osadele ei meeldi. Ja kustkohast mujalt sa kavatsed osta? Eestis ei ole eriti Stratocastereid, või ostadki kohe niimoodi proovimata?
User avatar
Cheehad
Posts: 398
Joined: 02 Jun 2005, 21:53
Location: Kuressaare

Post by Cheehad »

Endal on strat, olen suht rahul sellega, erilisi probleeme pole siiamaani veel olnud !
Ja mis on Jumbo Frets ?
User avatar
maddo
Posts: 549
Joined: 28 Aug 2006, 17:18

Post by maddo »

Cheehad wrote: Ja mis on Jumbo Frets ?
http://www.guitarnoise.com/faq.php?id=108

Et siis tavalisest natuke kõrgemad astmetraadid.
Last edited by maddo on 27 Feb 2007, 21:46, edited 1 time in total.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Jumbo fretid on natuke suuremad fretid.
Ja Tartus on Halvo poes stratte Squieri 3,5k Affinity seeriast kuni Fenderi USA omadeni välja, mis 20k maksavad.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Minu mälu järgi müüakse Stanfordis ka Fender Strate.
XtHz
Posts: 18
Joined: 18 Feb 2007, 13:07
Location: Viimsi, Harjumaa

Post by XtHz »

Ei, ma ei oleks ostnud kohe, Strat oli mõeldud hilisemaks, praegu on kavatsus osta Yamaha Pacifica + Micro Cube.
Yamaha PAC012 BL -> Line 6 Spider III 15 W
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

need jumbod pole tegelikult üldse ebamugavad. Ma olen paar korda mänginud ja nendega harjub kiirelt. Algul vaatasin küll et mis asjad need veel on ja kuidagi võõras oli, aga lõpuks oli mugav. Ei oskagi öelda kummad paremad on, aga jumbod on ka head :lol:
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
Motu
Posts: 212
Joined: 10 Feb 2007, 14:35

Post by Motu »

XtHz wrote:Ei, ma ei oleks ostnud kohe, Strat oli mõeldud hilisemaks, praegu on kavatsus osta Yamaha Pacifica + Micro Cube.
Aga miks nii? Kui ostad kvaliteetse pilli, jääb see sulle eluks ajaks, mitte ei pea hakkama iga kahe aasta tagant vahetama.

Kuskohas see Halvo pood on?

EDIT:// nvm, sain teada
XtHz
Posts: 18
Joined: 18 Feb 2007, 13:07
Location: Viimsi, Harjumaa

Post by XtHz »

Ega ma nüüd mingi vaene pole, et ei suuda kahte kidra osta. Veel vähem iga kahe aasta tagant. Fender Stratocaster on muidugi väga kvaliteetne pill, aga esiteks, ei ole mõtet osta kohe 10k-st pilli, kui varsti mängimise ära lõpetad. Niisiis olen ettevaatlik, ning järgmine teisipäev on plaan minna Standfordi ja proovida seal siis erinevaid pille, niisiis pole Pacifica veel täiesti kindel.
Yamaha PAC012 BL -> Line 6 Spider III 15 W
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
Locked