millist ja kust?

Erinevate firmade pillid
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

See Jackson kindlalt.
Ise kavatsen ka tulevikus sama osta.
Hullult tegija pill.

OT:
Pilli soovitaks just ks siis kui sulle meeldib selline bänd nagu Bullet For My Valentine kuna selle laulja mängis ka selle Jacksoniga.
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

Mina võtaksin isiklikult ESP. Seal pole tremolot ja nagu palju räägitakse, siis odav licenced floyd on paras nuhtlus. ESP peal on üldse kõige vähem liikuvaid juppe, seega loogika ütleb, et seal on kõik muud jupid pisut kallimad(ja ehk ka paremad) võrreldes teiste pillidega.
Kui aga tremolo on vältimatu...siis ise olen omanud paari Ibanezi ja paljud tuttavad kah muidugi, enamus on olnud rahul või väga rahul. Ise ma jätaksin küll Ibanezi vahele ja võtaksin midagi põnevamat ja omapärasemat.

No mingi konkreetse bändi järgi valida pilli on küll totaalne mõttetus. Kui tegu pole just kalli hinnaklassi pillidega või lausa signatuurkraamiga...
Jeez, you wouldn't think there'd be a problem with a cranked Mesa Mark II through an extension cabinet in the midnight hours, but APPARENTLY it's anti-social behaviour. Assholes.
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

mis vahet seal on? miks peaks tremolo vältimatu olema?

ja bullet for my valentine võiks küll ära unustada
User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Post by mothman »

http://www.musiccenter.ee/

Seal on see Jackson ilma tremolota olemas. Kui lõpuks ilma tremolota kavatsed osta. Hui sul läheb vaja seda tremolot. Lihtsalt suurem ajunuss,IMO.
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

mothman wrote:http://www.musiccenter.ee/

Seal on see Jackson ilma tremolota olemas. Kui lõpuks ilma tremolota kavatsed osta. Hui sul läheb vaja seda tremolot. Lihtsalt suurem ajunuss,IMO.
arvasin ka mina... kui mingi hetk avastasin, et mis kuradi faking lahedaid asju ikka sellega teha saab.
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

a kust neid eestist osta saab?
User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Post by mothman »

J. wrote:
mothman wrote:http://www.musiccenter.ee/

Seal on see Jackson ilma tremolota olemas. Kui lõpuks ilma tremolota kavatsed osta. Hui sul läheb vaja seda tremolot. Lihtsalt suurem ajunuss,IMO.
arvasin ka mina... kui mingi hetk avastasin, et mis kuradi faking lahedaid asju ikka sellega teha saab.
No neid Satriani ja Vai värke olen näinud ja loomulikult Dimebagi tehnika värke aga ikkagi kuidagi külmaks jättis.
Zakk Wylde mängib ilma tremolota ja ma ei kurda, et tal midagi puudu oleks. Kuigi jah ma olen liiga Zakki pede kah vast.
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

a no kas osta see jackson? või on LTD ikka hulka parem? soundi ja mugavuse poolest? või vahe on?
User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Post by mothman »

Mfantasies wrote:a no kas osta see jackson? või on LTD ikka hulka parem? soundi ja mugavuse poolest? või vahe on?
IMO, Ltd. 8)
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

Mfantasies wrote:a no kas osta see jackson? või on LTD ikka hulka parem? soundi ja mugavuse poolest? või vahe on?
mine proovi poes. see on maitseasi ja keegi ei saa sulle öelda kumb sinu käes mugavam on ja kumma sound sinule rohkem meeldib.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

Kert wrote:
Mfantasies wrote:a no kas osta see jackson? või on LTD ikka hulka parem? soundi ja mugavuse poolest? või vahe on?
mine proovi poes. see on maitseasi ja keegi ei saa sulle öelda kumb sinu käes mugavam on ja kumma sound sinule rohkem meeldib.

õigus
maesaar88
Posts: 26
Joined: 04 Feb 2007, 15:53

Post by maesaar88 »

ibanez on parim nendest.olen ise proovinud ja sellel on sitaks head helipead ja mugav on mängida
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

maesaar88 wrote:ibanez on parim nendest.olen ise proovinud ja sellel on sitaks head helipead ja mugav on mängida

oled sa teisi proovinud et tead kohe nii rääkida?
User avatar
Counterwise
Posts: 1276
Joined: 04 Feb 2008, 12:41
Location: Tallinn, mustamäe
Contact:

Post by Counterwise »

Mul x seeria King v, pidavat suht sarnane RRga olema(sest see on RR-i järgi tehtud) olen täitsa rahul. Tundub mugav, Floyd Rose töötab hästi, pickupidel pole midagi viga.Mulle meeldib KVX10 kuju rohkem (sest ma olen sümeetriafriik või midagi sellist). Ma ei saa aru miks kõik jacksonis ainult RR näeavd King V on ka väga hea pill(võibolla parem kui RR).
"Miks see kuradi võim viliseb, mul on kõik nupud ju põhjas!"
Helimeeste moto:"Käib töö ja vile koos"
Black metal on sigahale
Selline asi nagu google on olemas, kasuta seda.
Give them everything, and take from them, nothing!
Locked