adapterid

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
firemasta
Posts: 233
Joined: 30 Jun 2006, 11:53
Location: Põltsamaa

adapterid

Post by firemasta »

nii olen tüdinenud patareide ostmisest, tahaks soetada adapteri aga probleem siis järgmine et mul on 2 bossi pedaali ja et kas ma pean ostma 2 adapterit või saab ka nii et ostan mingit ühendus juhet ja ostan ühe adabteri ja asi töötab? et äkki keegi harjuks mind.
silma jäi siis selline adapter :

http://www.thomann.de/gb/boss_psc.htm

tänud abi eest :)
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Sa ei pea just bossi adapterit ostma, see on selline mõttetu raha raiskamine.. osta mingi tavaline 9v adapter ja aitab ka:D
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

Andre wrote:Sa ei pea just bossi adapterit ostma, see on selline mõttetu raha raiskamine.. osta mingi tavaline 9v adapter ja aitab ka:D
Tavalised pidid tihtipeale olema ka ebakvaliteetsemad ehk siis pidavat tekkima müra.
Jeez, you wouldn't think there'd be a problem with a cranked Mesa Mark II through an extension cabinet in the midnight hours, but APPARENTLY it's anti-social behaviour. Assholes.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Ei tekita ta mingit müra...mul küll mitte...9v on ikka 9volti :D
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Jah, aga kui sa sissetulevat vahelduvvoolu korralikult ära ei silu (ja suvalised odavad adapterid pahatihti ei tee seda), jääb sul 50Hz võrgumüra sisse.
Boss ja Zoom näiteks teevad adaptereid, mis on just mõeldud pedaalide toitmiseks, ma soovitaks nende poole vaadata.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Post by madis »

üldse, too lingis olev boss on 1000 mA mis on ka igasugustest odavatest üle, st vaata oma pedaalide voolutarbimist ja siis saad aru, mitu plokki daisy chainiga kokku panna võid.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

madis wrote:üldse, too lingis olev boss on 1000 mA mis on ka igasugustest odavatest üle, st vaata oma pedaalide voolutarbimist ja siis saad aru, mitu plokki daisy chainiga kokku panna võid.
a see mille lingi ma andsin on 1700mA ja on odavam kah :wink: ise kasutan kah seda ja ple mingit probleemi olnud sellega. mul ta maksis 24euri..
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
blackened
Posts: 67
Joined: 04 Sep 2006, 18:41
Location: Jõgeva

Post by blackened »

ma ostsin tartus munga tänava pillipoest adapteri, millel on see "siluja" sees, mingit müra ei tee ja maksis 199.- :D
selline pappkarbis oli, ühtegi nime ega midagi peal ei old, pabereid kah mitte. ahjaa...otsikuid oli ka mitu tükki kaasas.
igati rahul olen.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

see et odav oli ja siluja ka sees ei tähenda veel midagi. palju tal mA oli? korralikul pedalboardi adapteril peaks ikka vähemalt 1000mA olema, et kui kunagi pedaale juurde ostad siis ei jää adapter nörgaks ja ei pea hakkama uut ostma.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Locked