Odav bassivõim

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
User avatar
Hohner
Posts: 25
Joined: 10 Dec 2006, 00:48

Odav bassivõim

Post by Hohner »

saan kingiks ühe vana (veneaegse) bassi, pidi veel suht haruldane pill olema, aga see selleks. Nüüd oleks veel sellele võimu taha vaja. siiani olen mänginud põhiliselt akustilise kidraga, see jääb ikkagi põhiliseks, nii et tahaks lihtsalt võimalikult odavat võimendit, et kui mõnikord tuleb tuju bassi mängida... et kust osta ja oskab keegi soovitada? Mis hinna ringis umbes...?
Loll Ivan
Posts: 112
Joined: 31 Aug 2006, 16:57
Location: Tallinn

Re: Odav bassivõim

Post by Loll Ivan »

Terekest!
Kuna olen parandamatu bassipede, siis küsin, kas ei saaks kuidagi sellest pillist mõnda pilti, mida vahtida?
Aga teemasse ka veidi...
Võimalikult odavat siis soovid. Olgu nii. Abiks on oma jalad, pill ja mõned pillipoed (Stänford näiteks), kust saad päris hea ülevaate, mis sulle nii hinna kui kvaliteedi poolest sobib ja mis mitte. Või siis külastad lehekülge www.pillipood.ee.
Mina soovitaksin kahjuks vaid kallimat kraami...
Ehk siis mõni Hartke, mille kohta siin inffi soovitud on. Levinud kraam. Võimud nii Pärnus kui Tallinnas olemas (Tartus pole kahjuks käinud). Konkreetselt näiteks Hartke mudel B 200, mis pillipoes maksab 1750 krooni. Kvaliteeti ma isiklikult sellest riistast ei ootaks.
User avatar
Hohner
Posts: 25
Joined: 10 Dec 2006, 00:48

Post by Hohner »

pilliga on lood nii, et selle saamisega läheb veel aega... nii nädal kuni paar kuud...

aga kas näiteks arvutiga ei saaks kuidagi ühendada seda? Võibolla idiootne küsimus, aga ma ei tea võimenditest tõesti suurt midagi :(
User avatar
Terminaator
Posts: 1850
Joined: 19 Jun 2006, 12:50
Location: Tallinn

Post by Terminaator »

Hohner wrote:pilliga on lood nii, et selle saamisega läheb veel aega... nii nädal kuni paar kuud...

aga kas näiteks arvutiga ei saaks kuidagi ühendada seda? Võibolla idiootne küsimus, aga ma ei tea võimenditest tõesti suurt midagi :(
No mine kuskile linna pillipoodi ja küsi võimendite kohta. Jagavad lahkesti infot ja saad ka parima hinna ja kvaliteedi suhtega võimendi.
User avatar
Hohner
Posts: 25
Joined: 10 Dec 2006, 00:48

Post by Hohner »

Aga nagu ma siin ühe teema pealkirja vaadates aru sain, saab seda ka arvutiga ühendada? Kas selleks on mingit spets helikaarti kh vaja või läheb lihtsalt mingi juhe mikrofoni auku...?
leibleib
Posts: 592
Joined: 15 Sep 2006, 18:06
Location: TALLINN

Post by leibleib »

Stanfordis olid odavad bassivõimendid täna.
User avatar
Hohner
Posts: 25
Joined: 10 Dec 2006, 00:48

Post by Hohner »

defineeri odav :P
leibleib
Posts: 592
Joined: 15 Sep 2006, 18:06
Location: TALLINN

Post by leibleib »

asi millel on väike hind, aga hea oli. nime ega mudelit ei vvadnudki aga seal taga kus tehnika on seal sai bassi tinistatud selle võimu peal ja mulle hääl meeldis. kuskil 3000.- maksis vist
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

leibleib wrote:asi millel on väike hind, aga hea oli. nime ega mudelit ei vvadnudki aga seal taga kus tehnika on seal sai bassi tinistatud selle võimu peal ja mulle hääl meeldis. kuskil 3000.- maksis vist
See oli komplekt (3000.-) mu arust. Aga võim paistis korralik. Firmat ma küll ei vaadanud.
leibleib
Posts: 592
Joined: 15 Sep 2006, 18:06
Location: TALLINN

Post by leibleib »

võimalik jah et oli komplekt.
User avatar
magnus
Posts: 53
Joined: 04 Aug 2006, 12:24
Location: Tallinn

Post by magnus »

Tere! Pakkuda oleks 1000 krooni eest Behringer BT108, dokumentidega.

http://www.behringer.com/BT108/index.cfm?lang=ENG

Tallinnast, Vanalinnast kättesaadav.
User avatar
JrL
Posts: 19
Joined: 12 Nov 2006, 17:04
Location: Tartu

Post by JrL »

Mul on selline küsimus, et kas basskitarr läbi tavalise elektrikitarri võimu kuidagi ei kõla?
User avatar
magnus
Posts: 53
Joined: 04 Aug 2006, 12:24
Location: Tallinn

Post by magnus »

Üldlevinud reegel ütleb, et kui mängida basskitarri läbi elektrikitarri võimendi, siis mingi lühikese aja möödudes annab võim otsad. Pole soovitatav.

P.S:900 krooni on võim nüüd.
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

võimuga ei juhtu midagi... valjukad minestavad arvatavasti
šhuubiduubi
Locked