Soovitage uut bassivõimu 6500 eest!

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
magnus
Posts: 53
Joined: 04 Aug 2006, 12:24
Location: Tallinn

Soovitage uut bassivõimu 6500 eest!

Post by magnus »

Tere! Võim oleks siis harjutamiseks ning ka väiksema kontserdi andmiseks. Ise vaatasin H&K toodangut (Basskick BK100): http://www.hughes-and-kettner.com/produ ... prod&id=99
Kas see on korralik võim? Kõik asjalikud soovitused teretulnud. 100W oleks optimaalne.[/url]
User avatar
Janarm
Posts: 342
Joined: 30 Oct 2005, 20:31
Location: Tallinn

Post by Janarm »

Mina soovitaks sul bassivõimude poole peal Hartke toodangu poole vaadata.
Loll Ivan
Posts: 112
Joined: 31 Aug 2006, 16:57
Location: Tallinn

Re: Soovitage uut bassivõimu 6500 eest!

Post by Loll Ivan »

magnus wrote:Tere! Võim oleks siis harjutamiseks ning ka väiksema kontserdi andmiseks. Ise vaatasin H&K toodangut (Basskick BK100): http://www.hughes-and-kettner.com/produ ... prod&id=99
Kas see on korralik võim? Kõik asjalikud soovitused teretulnud. 100W oleks optimaalne.[/url]
Mhhh... Oled säärast proovinud ka? Muud antud firma toodangust näiteks, mitte seda mudelit?
Pildi ja andmete järgi peaks käima küll, aga sellest ju ei piisa (vähemalt minu jaoks).
Niisama lambist pole mõtet osta, ma arvan, kui sa just pole sügavaid tausta ja muidu uuringuid teinud.
Hartke mulle ei meeldi. Aga see on vaid minu subjektiivne arvamus.
:)
User avatar
magnus
Posts: 53
Joined: 04 Aug 2006, 12:24
Location: Tallinn

Post by magnus »

Et kõige parema lahenduse leiab ikka poes ise näppides siis? H&K tundub väga kvaliteetne (ise proovinud pole, peab lihtsalt poes proovima), ent Hartke, jah kuidagi tundmatu minu jaoks.
Keegi midagi oma kogemuste pealt soovitada ei oska?
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

H&K kitarrivõime on siin foorumis päris paljudel. Üldiselt tunduvad nende tooted kvaliteetsed olevat. Mul on endalgi Edition Blue 15R ning oma eesmärki (kodune harjutamisvõim) täidab ta eeskujulikult.

Muidu Ampeg teeb ka päris korralikke bassivõime.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
magnus
Posts: 53
Joined: 04 Aug 2006, 12:24
Location: Tallinn

Post by magnus »

Faded wrote:H&K kitarrivõime on siin foorumis päris paljudel. Üldiselt tunduvad nende tooted kvaliteetsed olevat. Mul on endalgi Edition Blue 15R ning oma eesmärki (kodune harjutamisvõim) täidab ta eeskujulikult.

Muidu Ampeg teeb ka päris korralikke bassivõime.
jep, alguses vaatasin ka Ampegi poole, aga too liiga kallis. BA112 maksab stanfordis üle 8000. Muidugi, kui kellegil pakkuda seda mudelit kasutatud, siis andke teada.
Loll Ivan
Posts: 112
Joined: 31 Aug 2006, 16:57
Location: Tallinn

Post by Loll Ivan »

magnus wrote: jep, alguses vaatasin ka Ampegi poole, aga too liiga kallis. BA112 maksab stanfordis üle 8000. Muidugi, kui kellegil pakkuda seda mudelit kasutatud, siis andke teada.
Kallis küll, aga oma hinda väärt.
Kui ma õigesti mäletan, siis Stänfordis oli ka vist H&K võimusid, mida sai mäletatavasti ise proovitud. Päris normaalne, kuid mitte päris minu maitsele. Või oli see Gallien Krueger, täpselt ei mäleta.Lõpuks, pärast kolmveerandtunnist valimist kolme võimu vahel, sai Ampeg valitud.
Ja Hartkedest veel... Olen mölanud nii kohvri kui ka peaga prooviruumis, kuid kumbki neist ei lubanud seda saundi, mida mina soovisin. Arvatavasti oli ka oskustest sel hetkel natuke puudu, kuid jah, ei istu see toon, mida Hartke võim pakub.
Siiski - edu võimu hankimisel!
User avatar
magnus
Posts: 53
Joined: 04 Aug 2006, 12:24
Location: Tallinn

Post by magnus »

Loll Ivan wrote:
magnus wrote: jep, alguses vaatasin ka Ampegi poole, aga too liiga kallis. BA112 maksab stanfordis üle 8000. Muidugi, kui kellegil pakkuda seda mudelit kasutatud, siis andke teada.
Kallis küll, aga oma hinda väärt.
Kui ma õigesti mäletan, siis Stänfordis oli ka vist H&K võimusid, mida sai mäletatavasti ise proovitud. Päris normaalne, kuid mitte päris minu maitsele. Või oli see Gallien Krueger, täpselt ei mäleta.Lõpuks, pärast kolmveerandtunnist valimist kolme võimu vahel, sai Ampeg valitud.
Ja Hartkedest veel... Olen mölanud nii kohvri kui ka peaga prooviruumis, kuid kumbki neist ei lubanud seda saundi, mida mina soovisin. Arvatavasti oli ka oskustest sel hetkel natuke puudu, kuid jah, ei istu see toon, mida Hartke võim pakub.
Siiski - edu võimu hankimisel!
Selline küsimus veel, et kas sellega saab ka keskmise kontserdi ka antud (200 inimest). Et trummist mängib ilusti üle?
Loll Ivan
Posts: 112
Joined: 31 Aug 2006, 16:57
Location: Tallinn

Post by Loll Ivan »

magnus wrote:
Loll Ivan wrote:
magnus wrote: jep, alguses vaatasin ka Ampegi poole, aga too liiga kallis. BA112 maksab stanfordis üle 8000. Muidugi, kui kellegil pakkuda seda mudelit kasutatud, siis andke teada.
Kallis küll, aga oma hinda väärt.
Kui ma õigesti mäletan, siis Stänfordis oli ka vist H&K võimusid, mida sai mäletatavasti ise proovitud. Päris normaalne, kuid mitte päris minu maitsele. Või oli see Gallien Krueger, täpselt ei mäleta.Lõpuks, pärast kolmveerandtunnist valimist kolme võimu vahel, sai Ampeg valitud.
Ja Hartkedest veel... Olen mölanud nii kohvri kui ka peaga prooviruumis, kuid kumbki neist ei lubanud seda saundi, mida mina soovisin. Arvatavasti oli ka oskustest sel hetkel natuke puudu, kuid jah, ei istu see toon, mida Hartke võim pakub.
Siiski - edu võimu hankimisel!
Selline küsimus veel, et kas sellega saab ka keskmise kontserdi ka antud (200 inimest). Et trummist mängib ilusti üle?
Vot selle koha pealt ma ei oska öelda, pole ise sellega kontserdil käinud.
User avatar
magnus
Posts: 53
Joined: 04 Aug 2006, 12:24
Location: Tallinn

Post by magnus »

Otsimine käib ikka edasi, järgmiseks uuritavaks on Roland CB-100 ( http://www.rolandus.com/products/produc ... arentId=58 ) Mida sellest arvata? Hästi väike on, aga mina eriti väiksusesse ei usu, sest praegune Behringer BT108 ( http://www.behringer.com/BT108/index.cfm?lang=ENG ) "pläriseb" väga palju. Aga kas kellegil on selle Rolandiga kogemusi?

Image
Loll Ivan
Posts: 112
Joined: 31 Aug 2006, 16:57
Location: Tallinn

Post by Loll Ivan »

Rolandi kohta räägitakse Harmony Centralis igatahes hästi. Saundikvaliteedi hindeks 9 (kuus vastajat). Kui palju see sind aitab, ei tea... vist eriti mitte. Kui ma ei eksi, siis Rolandi võime saab näppida IS Musicus. Võta oma pill kaasa ja vaata järgi.

Rolandiga on kogemusi vaid niipalju, et sai poes veidi Schecterit proovitud, seega vähe.
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Seda isendit minumeelest ISis pole.

Aga mingeid rolandi basse on seal küll ja rolandi puhul on tase suht ühtlaselt hea.

Soovitan :)
User avatar
magnus
Posts: 53
Joined: 04 Aug 2006, 12:24
Location: Tallinn

Post by magnus »

Tänud tagasisideme eest! Kaalumist veel jagub. Üks mõte oli veel, et minna Helsingisse ja sealt uurida. Isa oskab soome keelt väga hästi (raudse eesriide põlvkonna esindaja ikkagi), et saaks suhtlemisega soomes suurepärast hakkama. Et millised on Helsingi või teine võimalus Riias suurimad nn. Guitar Centre`id, kus saaks proovida suuremal hulgal võime?

Praegusel hetkel on asi taandunud nende kolme võimu peale:

H&K Basskick 100
Roland CB-100
Ampeg BA112
Loll Ivan
Posts: 112
Joined: 31 Aug 2006, 16:57
Location: Tallinn

Post by Loll Ivan »

magnus wrote: H&K Basskick 100
Roland CB-100
Ampeg BA112
Milline siis loosi läks?
User avatar
magnus
Posts: 53
Joined: 04 Aug 2006, 12:24
Location: Tallinn

Post by magnus »

Loosi ei läinud ei ükski. Mängin kodus ikka läbi arvuti. Läbi nende kõlarite:
http://www.radiopagajiba.latbs.lv/RRR/35AS-1.htm

Mõtlesin, et panustan raha pigem uue pilli peale. :)

Fender, Rickenbacker.
Locked