Muusikakeskus

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
Morbidity
Posts: 43
Joined: 18 Apr 2006, 17:09
Location: Haljala/Lääne-Virumaa

Muusikakeskus

Post by Morbidity »

Kuidas kitarri muusikakeskusega saab ühendada.nii et mängida saaks?
User avatar
Morgoth
Posts: 179
Joined: 04 Mar 2006, 14:46
Location: Tallinn

Post by Morgoth »

Oleneb milline sisend sul muusikakeskusel on.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Mingi mikrofonisisend peaks tavaliselt olema. Selle jaoks on sul kitarrikaablile vaja 1/4" - 3.5mm üleminekut (link), neid peaks igas muusika- ja kaablipoes leiduma.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

Faded wrote:Mingi mikrofonisisend peaks tavaliselt olema. Selle jaoks on sul kitarrikaablile vaja 1/4" - 3.5mm üleminekut (link), neid peaks igas muusika- ja kaablipoes leiduma.


irw,ise mängin ka samamoodi, a läbi musakeskuse on suht kole mängida. läbi arvuti on poole parem :wink:
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Mfantasies wrote:
Faded wrote:Mingi mikrofonisisend peaks tavaliselt olema. Selle jaoks on sul kitarrikaablile vaja 1/4" - 3.5mm üleminekut (link), neid peaks igas muusika- ja kaablipoes leiduma.


irw,ise mängin ka samamoodi, a läbi musakeskuse on suht kole mängida. läbi arvuti on poole parem :wink:

Aga vaata läbi võimu on isegi veel parem. :P
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
beckisagod
Posts: 109
Joined: 10 Jan 2006, 18:27

Post by beckisagod »

Kunagi väga ammu toppisin oma kidra sõbra muusikakeskusesse; ükspuha, mis ma mängisin, ikka kõlasin nagu death metal bändi kitarrist. Ehk siis hullu distortioni tekitas keskus mingi nipiga, aga hästi see küll ei kõlanud.
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

ehk siis overdrive. Transi kärin on tõepoolest liiga brutaalne.
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Faded wrote:Mingi mikrofonisisend peaks tavaliselt olema. Selle jaoks on sul kitarrikaablile vaja 1/4" - 3.5mm üleminekut (link), neid peaks igas muusika- ja kaablipoes leiduma.
Ma maksin 15.- selle eest stanfordis .. tünga sain :cry:

:D

Ma panin ka esimene kord kidra keskusesse. Päris põnev oli.. :)
Aga kui sul sealt heli ei tule (kui juhe mikri augus) siis pane makk "play" peale.
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

aa jah.. algul kui ma omale kidra sain... kohe musa keskuse taha... oi kuidas mulle meeldis see räigelt hea death metali distortion oli ikka... mnjaa... aga mõne aja peale viskas üle see KOLE PLÄRIN mis see tegelikult ju on... aga kui mängida läbi mõne marshalli vms võimu annab selle kruttida niiviisi et teeb samasugust häält ainult heli on kuidagi puhtam ja parem ja üldse parem niiet musa keskusega ei kannata eriti mängida jah
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Huvitav, mul kodune muusikakeskus teeb küll täitsa selget häält, mingit kärinat ei teki.

Goldec: mismoodi sa tünga said?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
DarkForces
Posts: 43
Joined: 05 Jun 2005, 14:10

Post by DarkForces »

Ennem oli mul ka läbi keskuse mängides ebameeldiv transikärin, kuid kui ma zoom505 II vahele panin, siis kadus see õnneks ära. Mnjah, zoom pole just eriti hea efektikas (eriti just distortion), kuid ajab asja ära.
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

ma panin ka kuangi oma kidra mingi aiwa muusikakeskuse taha (mingi vana pann), ja se lisas ka sellise mõnusa overdive, mitte väga üle keeratud.
Locked