Mikserpultvõimendiga väiksed probleemid. Vist.

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
Vahur
Posts: 29
Joined: 09 Mar 2009, 11:05

Mikserpultvõimendiga väiksed probleemid. Vist.

Post by Vahur »

Image

Niisiis, soetasin endale sellise asja kaks nädalat tagasi thomannist (http://www.thomann.de/gb/the_tmix_pm_800.htm) ning nüüd on kaks väikest probleemi ilmnenud. Või noh, need olid algusest peale. Probleemid on siis sellised:

Kui ma ühendan kitarri sellega ning mängin pikemat aega efektiga Flanger + Verb, siis mingil hetkel lülitab ta selle efekti automaatselt välja natukeseks ajaks ning peale mingit minutilist või nii pausi tuleb tagasi. Kas selline asi on normaalne või on midagi sassis? Seda ei juhtu väga tihti, aga aeg-ajalt tuleb ette.

Teiseks küsimuseks oleks siis see, et kas seda oleks võimalik arvutiga ühendada ja arvutisse linti mängida? Seal on selline auk nagu "tape out", mis minu arust on nagu õige koht ning see juhe millega sealt arvuti mikriauku ühendada(on õige koht?) on mul ka olemas. Aga iga kord kui ma ühendan selle arvutiga, viskab ta puldil kõik tulukesed põlema, mis peaks siis tähendama ülekoormust nagu ma aru sain. Kas siis viga on võimus või arvutis või minus endas? Proovisin muidu nii hetkeks lindistada ka. Ta lükkas heli sisse küll arvutisse, küll aga halva kvaliteediga ning kuna kõik need tulukesed hakkasid põlema, siis ma kaua ei julgenud ka katsetada.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: Mikserpultvõimendiga väiksed probleemid. Vist.

Post by Faded »

Esipaneelil on Main Out väljund, mis peaks andma liinitaseme signaali. Proovi selle kaudu lindistada.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Re: Mikserpultvõimendiga väiksed probleemid. Vist.

Post by Kert »

Tape out peaks kah idee järgi töötama. Lindistamiseks ta ju möeldud ongi.
Proovi natuke nuppe näppida sealt tape-out pesa läheduses, äkki möni möjutab ka seda - Mis "level" nupp see seal tape-out pesa yleval on?

Ja veendu et juhe on kindlalt korras.
Milline juhe muidu on? RCA >> 3,5mm plug? ja on ikka stereo pistik?
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Locked