Randall RX-15M

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
vinku10
Posts: 84
Joined: 16 Oct 2009, 16:14
Location: SAAREMAA

Randall RX-15M

Post by vinku10 »

User avatar
cooloox
Posts: 1125
Joined: 03 Nov 2008, 21:12
Location: Tartumaa, Ülenurme

Re: Randall RX-15M

Post by cooloox »

issanjumal noh, randall ikka randall, oleks mingi suur 50-100 vatti siis soovitaks, aga kuna jutt käib tillukesest 12w võimust siis ei oska ma enam randalli kohta miskit yelda....

uuri youtubest helinäiteid ja mis kõige tähtsam mine proovi ise järgi, see on kõige põhilisem asi.

randall peaks ikka hea olema ja ma soovitaks siis, ja et foorum ei täituks mingite sada korda kysitud samade kysimustega, siis võiks panna otsingusse mida sa osta tahad ja nii edasi...
User avatar
KurjusIse
Posts: 502
Joined: 19 Mar 2008, 17:44
Location: Tartu

Re: Randall RX-15M

Post by KurjusIse »

See ju vinku. Ta ikka teeb uue teema. 8)
User avatar
karlapoiss
Posts: 2247
Joined: 17 Feb 2008, 18:14
Location: kuressaare ( 1-2korda kuus tallinn)

Re: Randall RX-15M

Post by karlapoiss »

huvitav mis järgmiseks teemaks tuleb ? ´´randall rx-15m videod?
User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald

Re: Randall RX-15M

Post by Velkus »

Üritame olla ise ka normaalsed, ei tasu igas teemas siin hakata õiendama, et a'la "mis ta järgmiseks teeb" jne. Ta on nagu iga teine foorumlane ja me peaks käituma ka vastavalt ja aitama kui oskame, olgugi et ta on uus ja veidi noob, sest ta ju alles nö elab sisse.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: Randall RX-15M

Post by Faded »

KurjusIse wrote:See ju vinku. Ta ikka teeb uue teema. 8)
Ma küll ei näe siin kuskil teemat antud võimu kohta, või Randalli võimude kohta üldiselt. Ainus probleem oli, et teema sai Kitarride alafoorumisse, aga tühja sellest, ikka juhtub.

Kui tundub, et mingi teema on üleliigne, siis võib alati kasutada raporteerimise funktsionaalsust (hüüumärgiga nupp iga postituse juures), selmet mingeid küünilisi kommentaare loopida ja seega igasuguse konstruktiivse arutelu võimalus juba eos kustutada.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Locked