teie tehnika.

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

sansan wrote:Gibson Flying V Faded ja valge Roland Micro Cube.
Lucky motherfucker!
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Lisandus Marshall AVT20X. Nüüd on mul ka siis lõpuks selline võim, kus maagiline vaakumlambike sees.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Post by fleik »

head kütmist Faded ;)
Les Paul & Strat& Tele & Akust
Pisike võim & Lampvõim
Mikker & Helikaart & Soft
Pedaalid kohvris
Suupill
User avatar
sirver
Posts: 824
Joined: 27 Jan 2008, 19:05
Location: Pärnu

Post by sirver »

blindside wrote:IS- ist sai kallikese jaoks ostetud EMG 89/81.
palju Sul need maksma läksid, kui avaldad saladust?

Epiphone LP Special II - Boss DS-2 - HB ga5
Ibanez V70CE
Sakura akust / ülevärvitud ning nokitud
User avatar
Rihard
Posts: 192
Joined: 05 Sep 2008, 20:08
Location: Saaremaa

Post by Rihard »

blindside wrote:Midagi siis minu poolt kah.

Image

Kitarriks siis Vintage V100 mida veidike muudetud. Ebay kaudu sai tellitud uus must pickguard, pingutid ja knobid. Pillipoest tellisin helipeade raamid ja IS- ist sai kallikese jaoks ostetud EMG 89/81. Peal on 9-sed keeled, mugavam soolosid mängida ja duure võtta. Pedaaliks Rocktron Metal Planet ja võimendiks Peavy Bandit 112 (80w) Kitarris veel nii palju et tulevikus on idee proovida peale üht bigsby tremolot, aga see veel vaid idee faasis.
Päris ilus pill, kavatsen ise ka midagi sarnast teha. Üks asi mind siiski häirib ka, kerepoolne sadul on kullatud, kui se sind ka häirib siis selle saab poleerimis pastaga väga lihtsalt maha, pärast tuleb ilus ja läikiv kroom/nikkel, kuidas keegi nimetab.

E: seff põrandaliist :wink:
User avatar
Ecko
Posts: 264
Joined: 08 Apr 2007, 00:17

Post by Ecko »

Oleks huvitav teada kes teist tööl käib ja kuidas te jaksate kõike seda endale kokku osta ?

Ise olen koolipoiss ning raha tuleb pealmiselt vanematelt.
Siiani olen ostnud asjad enda raha eest. St et kogunud raha ja siis otsnud. Ei meeldi vanematelt kerjata , sest siis ei saa õde ega vend nokkimas käia ning endal parem tunne, et see pill on tõesti minu(hoian kah rohkem, sest oma teenitud vara kallim).

Sorry kui OT.
sixxbitch
Posts: 315
Joined: 08 May 2008, 11:14
Location: Tabasalu

Post by sixxbitch »

Ma ka koolitüdruk :D Ega jah, ise kogun hetkel raha teise kitarri ja digipeegelkaamera jaoks, seega üle seda pole :D Kidra enda sain sünnaks (mitu kuud varem :D:D), ploki pidin jõuludeks (sain ka kõvasti varem :D), võim on mingi isa vana, kerjamist ei toimu :D Lihtsalt nüüd on kindlamad (ja kindlasti ka paremad) soovid jõuludeks ja sünnipäevaks, varem tahtsin igasugu pointless pahna.
Bigger, better, faster, louder, stronger, harder. ;)
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

Kooli kõrvalt tööl käimine abiks. Kasvõi suviti.
Jeez, you wouldn't think there'd be a problem with a cranked Mesa Mark II through an extension cabinet in the midnight hours, but APPARENTLY it's anti-social behaviour. Assholes.
Mony
Posts: 219
Joined: 07 May 2007, 13:32

Post by Mony »

Ecko wrote:Oleks huvitav teada kes teist tööl käib ja kuidas te jaksate kõike seda endale kokku osta ?

Ise olen koolipoiss ning raha tuleb pealmiselt vanematelt.
Siiani olen ostnud asjad enda raha eest. St et kogunud raha ja siis otsnud. Ei meeldi vanematelt kerjata , sest siis ei saa õde ega vend nokkimas käia ning endal parem tunne, et see pill on tõesti minu(hoian kah rohkem, sest oma teenitud vara kallim).

Sorry kui OT.
Mina hakkasin mängima kitarri 90 ndate keskpaigus - hädine transistorvõimu purakas maksis toona 5000 krooni (lampvõime alla 10 k ei liikunud yldse - see oli toona "rikaste" lõbu), korralik kuupalk oli 3-4000 eek. Siis oli õpilasena pea võimatu midagi soetada, musima oli kõva sõna ja "välismaa" võimud ülim eksklusiiv. Käisin suve läbi tööl ja sain 3 kuu eest ~4000 krooni.

Praegu ikka oluliselt lihtsam, eriti kuna dollar ka veel odav.

Lõpeta kool ära, tee tööd südamega ja küll need fenderid ja gibsonid hakkavad tulema - tean omadest kogemustest;)
User avatar
Ecko
Posts: 264
Joined: 08 Apr 2007, 00:17

Post by Ecko »

Mony wrote:
Ecko wrote:Oleks huvitav teada kes teist tööl käib ja kuidas te jaksate kõike seda endale kokku osta ?

Ise olen koolipoiss ning raha tuleb pealmiselt vanematelt.
Siiani olen ostnud asjad enda raha eest. St et kogunud raha ja siis otsnud. Ei meeldi vanematelt kerjata , sest siis ei saa õde ega vend nokkimas käia ning endal parem tunne, et see pill on tõesti minu(hoian kah rohkem, sest oma teenitud vara kallim).

Sorry kui OT.
Mina hakkasin mängima kitarri 90 ndate keskpaigus - hädine transistorvõimu purakas maksis toona 5000 krooni (lampvõime alla 10 k ei liikunud yldse - see oli toona "rikaste" lõbu), korralik kuupalk oli 3-4000 eek. Siis oli õpilasena pea võimatu midagi soetada, musima oli kõva sõna ja "välismaa" võimud ülim eksklusiiv. Käisin suve läbi tööl ja sain 3 kuu eest ~4000 krooni.

Praegu ikka oluliselt lihtsam, eriti kuna dollar ka veel odav.

Lõpeta kool ära, tee tööd südamega ja küll need fenderid ja gibsonid hakkavad tulema - tean omadest kogemustest;)
Ergutus kulus ära. ;D
Hendri
Posts: 637
Joined: 14 Jul 2006, 01:03
Location: Keila

Post by Hendri »

Sai siis septembris soetatud kuubik, Garrisoni ostsin enne suve ja suve keskpaiku müüsin maha Ibanezi elektripilli. Plaan on osta uus elektri kitarr, iseasi millal - majanduskriis ;), igatahes silma on jäänud Schecterid hinnaklassis 9-16 tuhat, olenevalt rahast.
Pildil olen mina, et vältida arusaamatusi.
Image
Image
User avatar
Rihard
Posts: 192
Joined: 05 Sep 2008, 20:08
Location: Saaremaa

Post by Rihard »

Hendri wrote:Sai siis septembris soetatud kuubik, Garrisoni ostsin enne suve ja suve keskpaiku müüsin maha Ibanezi elektripilli. Plaan on osta uus elektri kitarr, iseasi millal - majanduskriis ;), igatahes silma on jäänud Schecterid hinnaklassis 9-16 tuhat, olenevalt rahast.
Pildil olen mina, et vältida arusaamatusi.
Image
Image

Täitsa tuttav pilt :D
User avatar
Ecko
Posts: 264
Joined: 08 Apr 2007, 00:17

Post by Ecko »

Mis värk selle lipsuga(?) on?
martra
Posts: 1273
Joined: 20 Mar 2007, 16:31

Post by martra »

milleks see lips või asi seal kitarri küljes on?
User avatar
Rihard
Posts: 192
Joined: 05 Sep 2008, 20:08
Location: Saaremaa

Post by Rihard »

Ilus ju.
Locked