Sooviks natukene targemat juttu Boss MT-2 kohta.

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
User avatar
fakoooof
Posts: 536
Joined: 05 Apr 2008, 01:12
Location: Põlva

Sooviks natukene targemat juttu Boss MT-2 kohta.

Post by fakoooof »

Hei
Niisiis plaanin ära osta ikkagist Boss MT-2 ja leidsin sellise asja : http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=30951

Tahakski siis lihtsalt vähe targemat juttu ja natukene selgitusi selle asja kohta, kuna mulle jäi see tsipa arusaamatuks.
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Post by RockaRolla »

Tavaline MT peaks ühte tüüpi kärinat tegema aga see mod lisab mingi lüliti vist, millega saab 3 eri kärina vahel valida.
Midagi sellist siis :)
Throw the Jew Down the Well
User avatar
fakoooof
Posts: 536
Joined: 05 Apr 2008, 01:12
Location: Põlva

Post by fakoooof »

Okei. Ehk siis oleks see "moditud" mõttekam osta, kui tavaline?
Kellegil kokkupuutumist ka on olnud selle "viguriga"?
User avatar
RockaRolla
Posts: 1225
Joined: 15 Jan 2008, 13:37
Location: Kavarna, Bulgaaria

Post by RockaRolla »

Ilmselt moditud halvem kindlasti ei tohiks olla.
Throw the Jew Down the Well
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

Monte Allumsi oma kindlasti pole halvem.
Jeez, you wouldn't think there'd be a problem with a cranked Mesa Mark II through an extension cabinet in the midnight hours, but APPARENTLY it's anti-social behaviour. Assholes.
User avatar
fakoooof
Posts: 536
Joined: 05 Apr 2008, 01:12
Location: Põlva

Post by fakoooof »

Tänud.
User avatar
smackerr
Posts: 162
Joined: 14 Mar 2007, 20:06
Location: Tartu

Post by smackerr »

Mis juttu te siin ajate.. Orginaal Mt2 värinat ei saa üldse Monte allumsi modi distortioniga võrelda. :)
Ibanez RG2550 Prestige with EMG81 - Dr Boogie - Phase90 kloon - Boss NS2 - HB GA5.
User avatar
fakoooof
Posts: 536
Joined: 05 Apr 2008, 01:12
Location: Põlva

Post by fakoooof »

smackerr wrote:Mis juttu te siin ajate.. Orginaal Mt2 värinat ei saa üldse Monte allumsi modi distortioniga võrelda. :)
? Seleta natukene.
User avatar
smackerr
Posts: 162
Joined: 14 Mar 2007, 20:06
Location: Tartu

Post by smackerr »

Kuigi pool maailma on MT2 täis, on ta tuntud ikkagi on nasaalse ja peenikese hääle poolest. Minu kõrva kohaselt sobib kõige paremini 80"s trashi jaoks. Aga monte allumsi versioon on hoops teine teema, kuna distortion muutus kohe selliseks mahalseks ja täidlaseks. Eriti annab juurde see tri-gain nupp mis vahetab kärinat led-ide ja dioodie vahel. Minu isiklik lemmik olid raudselt dioodie hääl. Kuid ehitasin selle trigain nupu eraldi karpi et saaks jalaga nende vahel valida, kuna led-id olid valjemaid sai neid soolos kasutada. Endal andis mt2 otsad, kuna modimiseks kasutasin liiga vana ja retsitud pedaali. Aga 900 eeku monte MT2 eest on raudne diil
Ibanez RG2550 Prestige with EMG81 - Dr Boogie - Phase90 kloon - Boss NS2 - HB GA5.
Mony
Posts: 219
Joined: 07 May 2007, 13:32

Post by Mony »

konkreetne rada7 müügis olev pedaal oli originaalis minu tellimusel valmistatud ning ühe võimu money raisemiseks olin sunnitud ta kunagi merekarule maha müüma..

stock MT2 pole tal midagi ühist - ära hakka sapakat mersuga võrdlema... mine ja osta ära, pärast tänad mind soovituse eest...
User avatar
fakoooof
Posts: 536
Joined: 05 Apr 2008, 01:12
Location: Põlva

Post by fakoooof »

Selge!
Locked