Schecter vs Ibanez vs Washburn

Erinevate firmade pillid
Amarant
Posts: 93
Joined: 19 Nov 2007, 18:38

Re: Schecter vs Ibanez vs Washburn

Post by Amarant »

Art wrote:
Amarant wrote:Metali mängimises võidab neist mis: Ibanez vs Washburn vs Schecter.
Kõige rohkem olen kiidusõnu kuulnud Schecteri kohta siiani. Washburn tundub suht kahtlane. Mida teie arvate?

Tänud!


Mine R-Musicusse ja proovi sellist isendit nagu Washburn X200PRO http://www.musik-produktiv.co.uk/washbu ... o-tbl.aspx Pole just palju pille selles hinnaklassis(6000 eek)millel on kohe tehasest head helipead peal (Duncan Jeff Beck ja Duncan 59).

Terv
Kusjuures käisingi täna mingis pillipoes Washburne näppimas. Viimne kui üks oli hea. Ning ette jäi ka see X200PRO, kuid teist värvi. Ka oli väga hea. Samuti oli seal D200 -- http://www.dv247.com/invt/44677/ --, mis jättis tänu oma V-kujule eriti võimsa mulje -- mis sellest arvate? Btw, miks sellel leheküljel, mille lingi sa andsin, ei ole mainitud ära kitarri materjali?
Nii et mu seis raskenes tänaste poeskäikudega ja Washburnide avastamisega veelgi. Raske.

Kui palju tuleb ette 24. fretil mängimist? Kui oluline faktor on kaks oktavit?
Art
Posts: 221
Joined: 13 Aug 2008, 16:52
Location: Tallinn

Post by Art »

No vot!Tore,kui sulle meeldis.Ise olen Washburnidest proovinud ainult ühte vanemat USA originaali,üli naljaka kujuga(tuttav laenas paariks päevaks mängida)ja kui aus olla,siis ei tahtnud ma teda mitte kuidagi enam tagasi anda :D .Ega tegelikult ainus variant on kõik ise läbi proovida sul ja siis otsustada,foorumis küsimise peale kiidab iga taat ainult enda pilli ja on ju loogiline ka,keegi ei ütle sulle ju,et mul on vilets Ibanez kodus :D

Siin sulle uus link! hardwood body,grover tuner ja Dunkan pead,,,,,ja veel kott ka kaasa :D ..........no mida paremat veel selles hinnaklassis tahta.

http://www.thomann.de/gr/washburn_x200pro_tbk.htm

Terv
martra
Posts: 1273
Joined: 20 Mar 2007, 16:31

Post by martra »

No vot!Tore,kui sulle meeldis.Ise olen Washburnidest proovinud ainult ühte vanemat USA originaali,üli naljaka kujuga(tuttav laenas paariks päevaks mängida)ja kui aus olla,siis ei tahtnud ma teda mitte kuidagi enam tagasi anda.Ega tegelikult ainus variant on kõik ise läbi proovida sul ja siis otsustada,foorumis küsimise peale kiidab iga taat ainult enda pilli ja on ju loogiline ka,keegi ei ütle sulle ju,et mul on vilets Ibanez kodus
mina ütlen et mu kitarr ibanez on vilets. mitte mu bass.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Mis Ibanez see on?

Mina ütlen enda oma kohta näiteks, et ta on hea, mitte täiuslik (helipead on veidi nõrgad, kaelas tsipa muda ja sillas kile), aga potentsiaali on kõvasti ja mängida on mugav. Kena on ka :)

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
Baarmen
Posts: 307
Joined: 10 Dec 2005, 11:00

Post by Baarmen »

Minu Ibanez on täitsa tore, kaela pickup ära vahetatud ja läheb. Ja mind ei häiri, et igal teisel kitarristil on samasuguse väljanägemisega: ma olen muusik, mitte deep trendiboheem, kes peab igal sajal moel originaalne olema. 8)
User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Post by fleik »

selle metali mängimise koha pealt, et klassikalise kidraga on ka võimalik metalit sügada vabalt.. kõik on mängijas kinni ;)
Les Paul & Strat& Tele & Akust
Pisike võim & Lampvõim
Mikker & Helikaart & Soft
Pedaalid kohvris
Suupill
User avatar
darkcity
Posts: 121
Joined: 15 Mar 2008, 22:20
Location: Tartu
Contact:

Post by darkcity »

Ma ei julgenud paar nädalat oma kitarri kohvrist välja võtta, kui Washburn WI50VPRO (EMG81-85) ära proovitud sai :oops:
martra
Posts: 1273
Joined: 20 Mar 2007, 16:31

Post by martra »

Mul on Ibanez GAX30. häälel pole nagu eriti viga, aga kohe kui tooninuppu keeran hakkab võimendi sumisema. Ea see just ilusaim kidra ka pole. lihtsalt raha polnud teistsuguse jaoks. suur probleem see pole kuna ma mängin nüüd rohkem bassi.
Art
Posts: 221
Joined: 13 Aug 2008, 16:52
Location: Tallinn

Post by Art »

martra wrote:Mul on Ibanez GAX30. häälel pole nagu eriti viga, aga kohe kui tooninuppu keeran hakkab võimendi sumisema. Ea see just ilusaim kidra ka pole. lihtsalt raha polnud teistsuguse jaoks. suur probleem see pole kuna ma mängin nüüd rohkem bassi.

Varjestus,varjestus...
Amarant
Posts: 93
Joined: 19 Nov 2007, 18:38

Post by Amarant »

Schecteri Omen-6 kasuks otsustasin.
User avatar
Uku
Posts: 1568
Joined: 22 Mar 2008, 17:42
Location: Rakvere / Määri
Contact:

Post by Uku »

Gibson SG on ju ka väga kõva metali pill - Tony Iommi Black Sabbathist on paljude taoliste omanik. Ei ütleks, et Black Sabbath väga Roxy Musicu moodi kõlab :lol:
sguitar
Posts: 862
Joined: 10 Jul 2007, 11:25

Post by sguitar »

Amarant wrote:Schecteri Omen-6 kasuks otsustasin.
põhjendada oskad ? :D
Amarant
Posts: 93
Joined: 19 Nov 2007, 18:38

Post by Amarant »

Esiteks pakuti seda mulle 4k eest, teiseks räägiti selle kohta nii ilusat juttu igal pool.
Locked