O:Aidake algajat ;o

Erinevate firmade pillid
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Thomannist? Kui kõik on kohe laos olemas, siis kuskil kümmekond päeva.

Tellimust tehes näed ka, kui mõni asi on näiteks laost otsas või ootel.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

Raxxar wrote:mis mustal h2da :D suvaline pill.. harely benton? pole´just h2id lugusi selle kohta kuulndu, et siis peaks m6ne aja p2rast uue ostma ;p?
no must on liiga tuim, a eks see oma asi. mispärast ma suvaline ütlen on seepärast et minumeelest pillipoodidest sobib iga pill algajale (just nende kogu-pere-kataloogide kaubast tasub eemale hoida) ja kui sa algaja oled siis nagunii eriti aru ei saa mis vahet kallimal ja odavamal pillil on. nagunii ei oska eelistada ühtki pilli. pigem lased kasvõi mingi panniga niikaua kuni kogemust ja värki tekib et teaksid juba millist pilli sa tõsiselt järgmisena tahaksid.
kui sa plaanid esimiset pilli eluks ajaks osta (mis tõenäoline pole) aint siis tasuks eriti palju higistada parima valiku osas. muidu võiks lõdvalt võtta, osta mis ilusaim välja näeb. (a loomulikult tseki, et tegu oleks ikka täismõõdus pilliga ja et mõnda muud taolist ebameeldivust poleks)
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
Raxxar
Posts: 123
Joined: 22 Aug 2008, 03:20

Post by Raxxar »

nja, nii et sina soovitaks kas v6i mingi harley osta? :p mingi 1000 eegu eest? xD muide, kui pillipoest tellida saaks kiiremini k2tte? Mudu mulle tundub et pillipoes on k6ik kallim >.<

nt ostaks selle :p
http://www.thomann.de/gb/harley_benton_ ... _black.htm arvatavsti on kehv, aga jh.. pole varem kitarridega kokku puutund, seega ei teeks vahet
ehehhh
Posts: 42
Joined: 04 Aug 2008, 16:27
Location: Keila

Post by ehehhh »

Raxxar wrote:nja, nii et sina soovitaks kas v6i mingi harley osta? :p mingi 1000 eegu eest? xD muide, kui pillipoest tellida saaks kiiremini k2tte? Mudu mulle tundub et pillipoes on k6ik kallim >.<

nt ostaks selle :p
http://www.thomann.de/gb/harley_benton_ ... _black.htm arvatavsti on kehv, aga jh.. pole varem kitarridega kokku puutund, seega ei teeks vahet
mul endal oli täpselt sama harley bentoni komplekt, 9 kuud ajasin sellega läbi, aga nüüd on nõudmised suurenenud. Alustamiseks oli minu meelest väga hea :).
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

mm, thomannist saab kiiremini. mina ei ostaks harley bentonit, juba nime pärast:). aga näed siin samas kui 9 kuud sai mängitud ja siiamaani arvab et "väga hea algajale" no siis miks sul teisiti peaks olema.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
Raxxar
Posts: 123
Joined: 22 Aug 2008, 03:20

Post by Raxxar »

nja, ma kaalun kyll toda preagu, aga mida sa täpsemalt soovitaks, oskad midagi n2idata?
User avatar
mty
Moderaator
Posts: 1080
Joined: 13 Mar 2005, 23:31
Location: est

Post by mty »

ma soovitangi seda mis kõige ilusam on, endale ostad ju.
"You wear it very well." ; "What?" ; "You wear it very well, now play like a fucking musician"
Raxxar
Posts: 123
Joined: 22 Aug 2008, 03:20

Post by Raxxar »

mnja seda kyll, aga praegu on p6hiline see, et 6piks 2ra kuda m2ngida ja siis ostan v2limuse ja kvaliteedi j2rgi ;)
Raxxar
Posts: 123
Joined: 22 Aug 2008, 03:20

Post by Raxxar »

nii, mlle tli see meil 2ra nende koodide ja nendega, aga millised on viite numbrid jms..

bank name:
swift code:
IBAN:
Address:
Recipient

mida need nagu esidnavad siis
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Tankist
Posts: 78
Joined: 18 Nov 2007, 00:36
Location: Nõmme

Post by Tankist »

Mina julgen küll Epi SG'sid soovitada
Endal ka 1
Vintage V400N akustiline
Epiphone SG G-400
Rolandi valge Mikrokuubik
Raxxar
Posts: 123
Joined: 22 Aug 2008, 03:20

Post by Raxxar »

tellimus tehtud, loodan et k6ik sai 6igesti :s
Raxxar
Posts: 123
Joined: 22 Aug 2008, 03:20

Post by Raxxar »

vaatasin thomanist oma accountilt, ja seal n2itab ikka et waiting for payment? kaua see sinna saadab seda? :o
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

3-5 pangapäeva.

Teinekord võiksid ise ka natuke oma küsimusele vastust otsida, näiteks uurida oma panga kodulehte.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Raxxar
Posts: 123
Joined: 22 Aug 2008, 03:20

Post by Raxxar »

nja, hea kyll.. ma j2tan teid siis rahule ;DD
Locked