Soovitage kitarri algajale

Erinevate firmade pillid
Locked
mcr
Posts: 9
Joined: 23 Jul 2008, 23:24

Soovitage kitarri algajale

Post by mcr »

Tere!

On siis plaanis esimene kitarr osta ... niipalju kui ma uurinud olen, siis inimesele, kellele meeldib rocki tinistada sobib western tüüpi kitarr. Niisiis peaks kirarr olema metallkeeltega western kitarr. Hind oleks max 2500 krooni, kui kvaliteedi ja hinna suhe on hea, kuid pigem võiks hind olla umbes 2000 krooni. Endale on silma jäänud selline isend. Mida arvate sellest? Kas see sobib totaalsele algajale? Ja on see ikka western tüüpi kitarr (seal pole puust ja punaselt öeldud, et oleks :oops: ) Või osta hoopis Stanfordmusic-ust Yamaha F310P komplekt (kott, lisakeeled, rihm jne), mis küll maksab juba 2795. Või on hoopis midagi paremat selle hinnaklassi juures. Olen praegu küllaltki nõutu...

Ette tänades!
martra
Posts: 1273
Joined: 20 Mar 2007, 16:31

Post by martra »

mu sugulasel on see pill. mulle ja teistele see meeldib. hea kõla on ja ilus ka. on küll western kitarr ja metall keeltega. mina igatahes soovitan sulle seda kidra. :)
t6nis20
Posts: 55
Joined: 20 May 2008, 15:56

Post by t6nis20 »

Yamaha on üldse suhteliselt hea kvaliteediga firma ja ma arvan et sellest pillist on sulle alguseks küll maa ja ilm
Fender DG-4
mcr
Posts: 9
Joined: 23 Jul 2008, 23:24

Post by mcr »

OK, aga milline oleks mõttekam, kas ainult kitarr või siis sama kitarr + vidinad.Kas näiteks rihm, kott, capo, lisakeeled jne on vajalikud. Kotti arvatavasti läheks vaja, kui on õue minek vms, aga näiteks rihm ja capo - kas te kastutate neid sageli? Hinnavahe on 311 krooni ning tavaliselt pole sellistes "kogumikkudes" eriti kvaliteetsed asjad.
t6nis20
Posts: 55
Joined: 20 May 2008, 15:56

Post by t6nis20 »

no eks neid lisa vidinaid läheb ikka vaja vahest ja no sa saad neid lisa vidinaid eesti muusikapoodidest ka osta, kuigi antud juhul oleks vist mõtekam see varjant võtta kus kõik vidinad sees, kuna kitarr on sama vahet pole kas pudipadiga või mitte...
ega need vidinad eriti kvaliteetsed ei pruugi olla aga no alguseks kasvõi proovimise mõttes võib võtta ja kui hinnavahe on ainult 311 krooni siis minu arust tasub võtta, tuleb igatahes odavam kui hakata siit eestist kitarrile mingit kotti ja asju orgunnima..

lõppude lõpuks ikkagi "Choice is Yours"...
Fender DG-4
User avatar
cookie
Posts: 46
Joined: 10 Sep 2008, 22:41

Post by cookie »

Mul on see kitarr. komplektina ostsin Stanfordist :) Mulle meeldib täiega :D
letsrock
Posts: 243
Joined: 16 Sep 2008, 16:50
Location: Tartu
Contact:

Pill algajale

Post by letsrock »

soovitan osta kuulutuse peale kasutatud pill, ostmisel tuleb lihtsalt mõni targem mees appi kutsuda. Võib mõne tonniga saada mängitava pilli. Ja kui kuu aja või poole aasta pärast selgub, et enam ei viitsi mängida, siis müümisel võib saada sama raha tagasi. Kui osta poest uus, siis müümisel kaotad pea poole pappi. Pealegi on enamus kidradel see omadus, et aja jooksul lähevad nad paremaks.
Keep rockin
isiklik
Posts: 9
Joined: 18 May 2008, 02:01

Ibanez tcy10 BK

Post by isiklik »

http://medias.milongamusic.com/Photos/Zoom/111243Z.jpg

Mina olen sitaks rahul! (y)
lasin keeled alla poole panna, kristalne kõla (y)
Locked