Kitarri probleem

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
DelayLead
Posts: 1
Joined: 21 May 2008, 22:17

Kitarri probleem

Post by DelayLead »

Mul on kitar Epiphone G-400 SG.. miskipärast hakkas kitarr tegema jörsku väga BASS häält..isegi kui bass täiesti maha keeratud..see ei ole ju normaalne..Keeltes asi ei ole kuna olen juba keeli vahetanud ja see ei aidanud midagi. k6ige rohkem just alumise kolme keelega ja kuskil 12 freti juures..aga üldiselt igal pool väga bass nagu peal..Öelge mis võib viga olla ja kuidas seda parandada :wink:
User avatar
Counterwise
Posts: 1276
Joined: 04 Feb 2008, 12:41
Location: Tallinn, mustamäe
Contact:

Post by Counterwise »

Ma arvan, et sa oled oma probleemi liiga halvasti sõnastanud, et keegi sellest aru saaks. Ma tean enda strati koopiast, et tahtmatuid vibratsioone võib tekitada truss rodi lõtv kinnitus (keera kinni, nii et see ei loksuks seal).
"Miks see kuradi võim viliseb, mul on kõik nupud ju põhjas!"
Helimeeste moto:"Käib töö ja vile koos"
Black metal on sigahale
Selline asi nagu google on olemas, kasuta seda.
Give them everything, and take from them, nothing!
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

on keeled ikka öiges häälestuses? :D äkki on oktavi vörra madalamal :P
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
martra
Posts: 1273
Joined: 20 Mar 2007, 16:31

Post by martra »

ma usun et ta oleks seda siis juba õelnud kuna kui kidra keeled on oktavi võrra madalamad siis oleks need ka ülimalt lõdvad niiet sellega oleks suht võimatu mängida.
cobra_vello
Posts: 142
Joined: 21 Jul 2007, 10:02

Post by cobra_vello »

kui alumiste keeltega 12 freti juures bassiseks kisub siis võib olla ka, et on kuskil ikkagi mingid settingud paigast ära nii et läheb resonantsi ja hakkab 'plärisema' ja 'bass hakkab üle mängima'. kui ma oma muusikakeskuse võimendisse mängin kus basskõlar taga siis juhtub seda tihti, kui basskõlarit eraldi vaiksmaks ei keera.
Locked