Stagg S300 vs Yamaha EG112 vs Encore E6BLK :D

Erinevate firmade pillid
Locked
tonis_soots
Posts: 1047
Joined: 15 Aug 2007, 17:38

Stagg S300 vs Yamaha EG112 vs Encore E6BLK :D

Post by tonis_soots »

Kas keegi oskab midagi krõbedat järgmiste pillide kohta öelda?
Stagg S300 http://www.sonicprice.fr/medias/product ... 3/2316.jpg
Yamaha EG112
http://www.scavino.it/yamaha/yamaha_eg112_big.jpg
Encore E6BLK
http://www.jhs.co.uk/EncoreElectric/E6BLK.jpg

Ühesõnaga kellel on kogemusi nende pillidega olnud.
Et mis on plussid mis miinused.
Ja kas ja millist soovitate.

Osta tahaks pm selleks ,et teen vahel bändi ja teeme selliseid a la blink182 stiilis lugusid (punkrock peaks olema). Selleks ei ole vist mingit väga kvaliteetset head pilli vaja.

Ja mul endal on siuke bluesi poolakustiline või hollowbody või midagi sellist oli:).
Ja siis sellega on paha teha sellist stiili.

Sellepärast siis soovikski mingit odavama otsa strat-i.

Ja äkki kellegil on endal ka midagi pakkuda:)
Eriti raju oleks kui kellegil oleks mingi Punane või Roosa pill:)

Et siis rääkige kes oskab miskit nende kohta rääkida.
Squier Classic Vibe Tele 50's
Vox Tonelab LE
HB GA5
User avatar
Terminaator
Posts: 1850
Joined: 19 Jun 2006, 12:50
Location: Tallinn

Post by Terminaator »

Yamaha, ehk kõige reaalsem.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Suht loll teema. Yamaha ikka. Encore on ehtne saast, viskaks ahju aga ikkagi kitarr.. Stagg on nagu kvaliteetne Harley Benton.
User avatar
Terminaator
Posts: 1850
Joined: 19 Jun 2006, 12:50
Location: Tallinn

Post by Terminaator »

Andre wrote:Suht loll teema. Yamaha ikka. Encore on ehtne saast, viskaks ahju aga ikkagi kitarr.. Stagg on nagu kvaliteetne Harley Benton.
Stagg siiski tsipa kõvemast puust ma arvan, kui HB.
User avatar
darkcity
Posts: 121
Joined: 15 Mar 2008, 22:20
Location: Tartu
Contact:

Post by darkcity »

EG112 samaväärne Staggi vaste on S302 ehk siis humbucker helipeaga. S302 hind on pea 35% soodsam. Vaevalt Yamaha entry level kitarril 35% rohkem mängitavust on.
sguitar
Posts: 862
Joined: 10 Jul 2007, 11:25

Post by sguitar »

ise olin S300 omanik, nagu tavaliselt on selliste hinnaklassi pillide parim sõber häälestaja ja hea kõrv.
muidu on täitsaajabasjaära pill aga midagi eriti hea ei ole, seda mida mina mängida tahan tegelt ta ei kannata.
loodan et varsti tuleb mu W D200 koju .

teistega võrreldagi ei oska, aga mis kuradi puust need odavad pillid tehtud on ? ma korra vaatasin et ega ometi pole mingi kuradi saepurulaud ?

ja ma ei saa selles ka aru miks kõik oma odavate strattide termolod ära fikseerivad ?
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

sguitar wrote: ja ma ei saa selles ka aru miks kõik oma odavate strattide termolod ära fikseerivad ?
Sest kangi eriti kasutada ei anna, kitarr läheb häälest ära, või siis ei kasuta nagunii kangi.
Siis on lihtsam ta ära blokkida, jäävad ära igasugu jamad stiilis "panin jämedamad keeled peale, nüüd sild ujub."
Ma viskasin näiteks need tremolovedrud üldse välja, panin puuklotsi vahele ja mingeid probleeme ei ole.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Terminaator wrote:
Andre wrote:Suht loll teema. Yamaha ikka. Encore on ehtne saast, viskaks ahju aga ikkagi kitarr.. Stagg on nagu kvaliteetne Harley Benton.
Stagg siiski tsipa kõvemast puust ma arvan, kui HB.
Ei saanud pihta vist? :D

Ma rääkisingi, et Stagg on nagu KVALITEETNE HB. Kuigi Kvaliteetset HB-d pole olemas , siis võib ju tema olla 8)
Myrsik
Posts: 373
Joined: 01 Oct 2007, 10:18
Location: Pärnu
Contact:

Post by Myrsik »

on ka kvaliteetseid HB-sid olemas, kõik oleneb sellest, millega võrrelda.
ilmselt natukese aja pärast üllitab thomann ka mängitava poilli mõistliku hinna eest.

ära nii põhjapanevaid avaldusi tee, äkki mõni võtab ülima tõe pähe.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

sguitar wrote:teistega võrreldagi ei oska, aga mis kuradi puust need odavad pillid tehtud on ? ma korra vaatasin et ega ometi pole mingi kuradi saepurulaud ?
Minu vana Encore on küll vineerist tehtud.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
Terminaator
Posts: 1850
Joined: 19 Jun 2006, 12:50
Location: Tallinn

Post by Terminaator »

Andre wrote:
Terminaator wrote:
Andre wrote:Suht loll teema. Yamaha ikka. Encore on ehtne saast, viskaks ahju aga ikkagi kitarr.. Stagg on nagu kvaliteetne Harley Benton.
Stagg siiski tsipa kõvemast puust ma arvan, kui HB.
Ei saanud pihta vist? :D

Ma rääkisingi, et Stagg on nagu KVALITEETNE HB. Kuigi Kvaliteetset HB-d pole olemas , siis võib ju tema olla 8)
Soh järelikult sain su lause ehitusest valesti aru lihtsalt.
sguitar
Posts: 862
Joined: 10 Jul 2007, 11:25

Post by sguitar »

Faded wrote:
sguitar wrote:teistega võrreldagi ei oska, aga mis kuradi puust need odavad pillid tehtud on ? ma korra vaatasin et ega ometi pole mingi kuradi saepurulaud ?
Minu vana Encore on küll vineerist tehtud.
Ma vaatasin siis kui pilli lahti kakusin seda sisismust ja kui neid rihmanuppe ära võtsin et wtf mis kuradi puidust to on, selline kahtlane pude on.

aga paksude keeldega tekib selline õrn vibu effekt :D
Mony
Posts: 219
Joined: 07 May 2007, 13:32

Post by Mony »

noh siin ju ei ole küsimust... üldiselt öeldakse küll, et yamaha võiks tsiklite tootmisele rohkem keskenuda, kuid antud valikust kindlasti yamaha - vähemalt ei tohiks lapsehaigusi esineda.

Encored on nagu mingi pehme plödi, stagg veel kui joppab võib kärada...
User avatar
darkcity
Posts: 121
Joined: 15 Mar 2008, 22:20
Location: Tartu
Contact:

Post by darkcity »

Mony wrote:Encored on nagu mingi pehme plödi, stagg veel kui joppab võib kärada...
Stagg joppab küll. Viimasel ajal aina paremini "joppama" hakanud ja ei maksa ka midagi.
Ma mõistaks, kui Sunny Crystal tsiteeritud lauses figureeriks.
User avatar
voice
Posts: 624
Joined: 03 Oct 2007, 12:27
Location: Tartu

Post by voice »

Mony wrote:noh siin ju ei ole küsimust... üldiselt öeldakse küll, et yamaha võiks tsiklite tootmisele rohkem keskenuda, kuid antud valikust kindlasti yamaha - vähemalt ei tohiks lapsehaigusi esineda.
Vaata Yamu firmamärki, sellepärast nad pillidest loobuda ei saagi, kuna sel juhul tuleks kogu korporatiivne identiteet ümber teha :P.
Aga sellest valikust... jah, valikut pole - Yamaha.
Locked