Fender Squier Bullet Strat

Erinevate firmade pillid
Locked
ali
Posts: 23
Joined: 04 Sep 2005, 21:30

Fender Squier Bullet Strat

Post by ali »

Leidsin pillipoe lehelt sellise kitarri.Huvitav mis see kitarr (Fender Squier Bullet Strat) endast kujutab on keegi oma käega proovinud. Oleks huvitav kuulda hinnangut.





ette tänades
roosakummik
Posts: 669
Joined: 15 May 2005, 12:29
Location: Raplamaa/Lelle/Tallinn
Contact:

Post by roosakummik »

tal ei ole termoolo süsteemi
Vintage LP Lemon top,Omatehtud Telecaster,Ibanez Rg,Ibanez AW85ECE-RLG
HB GA 15P&Fender M80(Proovikas) Crate 15w(Kodus)
Marshall Jackhammer,Guvnor,Bluesbraker,Supervibe,Reflector,Ecohead,Regenerator,Vibratrem ,Compressor.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Termoolot jah ei ole, kõigest tavaline tremolo.

Otsest kogemust ei ole, aga Bulletid peaksid olema tüüpilised säästupillid, à la Harley Benton või Encore - vineerist kere, pehmest metallist raudvara ja kahtlane elektroonika.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
ali
Posts: 23
Joined: 04 Sep 2005, 21:30

Post by ali »

ok uurin seda lehte
mels
Posts: 78
Joined: 01 Apr 2007, 13:46
Location: Tallinn

Post by mels »

Mu arust ütleb Fender ise selle kohta päris hästi:

Our Bullet Strat with tremolo is a simple, affordable and practical guitar designed for beginners and students. A perfect choice for a first guitar no matter who you are or what style of music you want to learn. Welcome to the Fender family!
Mell
ali
Posts: 23
Joined: 04 Sep 2005, 21:30

Post by ali »

:D seda ta räägib jah
aga ei tea kui tõsi se ka on.Ta tahab lihtsalt endale suuremat ostjaskonda võib-olla.
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

http://www.thomann.de/gb/fender_squier_ ... rw_dnb.htm

...3 Single-Coil Pickups, Standard Tremolo, Color: Daphne Blue ...


pildil on termolo , kirjas on termolo .
Squier Affinity Strat
BC RICH WARLOCK BK BRONCE II
HARLEY BENTON GA15
BEHERINGER TO100
FENDER CD-60
SAKURA AKUST
HB STRAT
ja veel 1 hb võim
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Pildil on tremolo, kirjas on tremolo.

Üldiselt on bullet vist kõige odavam pill üldse, millel kas või väikselt "Fender" peal kirjas on. Kvaliteet on hinnale vastav. UG's oli ühe Tallinna tüübi bulletituunimise teema, ma ei tea, kas/kellena ta siin foorumis figureerib. Seal oli näha, et kere oli küllalt korralikust puidust (ei saa reeglina võtta) ja helipea nägi välja selline:
Image
Tervenisti plastmassist helipeade lüliti:
Image
pluss ülipeened juhtmed, odavad poted (ka Affinity seerial on veel suht saastad peal) jms kaka.
Terve tema teema on siin.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
mels
Posts: 78
Joined: 01 Apr 2007, 13:46
Location: Tallinn

Post by mels »

See lüliti paistab küll üsna kole, nagu mõnest laste mänguasjast. Aga üldiselt olen tähele pannud, et väiksema hinnaga pillid on oma hinda rohkem väärt (kuigi nende seas on nn loteriivõimalus suurem viletsa kvaliteedikontrolli tõttu). St hinna tõustes ei pruugi kvaliteet sama jõudsalt järele jõuda. Ja noh, lõpuks, vaata, mis ta maksab, kidra eest on see ikka üsna vähe, ka uuelt. Ebayst saab ka täitsa võileivahinna eest. Thomannis on muidugi hea võimalus, et saab tagasi saata, kui ikka üldse ei meeldi.
Mell
ali
Posts: 23
Joined: 04 Sep 2005, 21:30

Post by ali »

küsin siis veel sellise küsimuse kas Fender Squier Affinity Fat Strat ja Fender Squier Affinity Strati soundi vahe on väga suur? On plaanis kunagi osta aga ei tea kumba parem osta ?
User avatar
indy123
Posts: 629
Joined: 28 Nov 2007, 20:49
Location: Kuressaare

Post by indy123 »

ennem fat strat ... sellel on rohkem võimalusi , sest tal on Humbucker ...
ise plaanin ka osta squier fat strati aga ma vahetan humbuckeri ära kohe kui ostan aga ikka humbuckeri vastu ...

fat strat siis ikka kasulikum osta ;)
Squier Affinity Strat
BC RICH WARLOCK BK BRONCE II
HARLEY BENTON GA15
BEHERINGER TO100
FENDER CD-60
SAKURA AKUST
HB STRAT
ja veel 1 hb võim
User avatar
angus
Posts: 399
Joined: 11 Oct 2006, 17:08

Post by angus »

indy123 wrote:ennem fat strat ... sellel on rohkem võimalusi , sest tal on Humbucker ...
ise plaanin ka osta squier fat strati aga ma vahetan humbuckeri ära kohe kui ostan aga ikka humbuckeri vastu ...

fat strat siis ikka kasulikum osta ;)
minule näiteks meeldib single coili sound rohkem.

E: üks küsimus: kas stratid peavadki käes nii väiksed tunduma? või ma katsusin lihtsalt mingit jr versiooni...
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

2008 uus mudel on harmony central foorumis päris palju kõenainet pakkunud ... so. heas mõttes(jah, mul on liiga palju vaba aega).
Locked