Väike pala.

User avatar
Tomiitoz
Posts: 127
Joined: 22 Jan 2008, 22:50
Location: Viljandi

Post by Tomiitoz »

Jep, päris head lood ;)
Kaarel
Posts: 97
Joined: 01 Dec 2005, 20:53

Post by Kaarel »

Täna käisin tartu superstaari eelvoorus.
Ootasin 8h palavikus ukse taga ja värisiesin, lõpuks kui sisse sain oli kõigest nii suva ja "maakeeli" läks kõik perse.
Ma ei oska kitarri mängida ega laulda.
Samas mulle ei meeldigi plagiatism ja teiste inimeste lugude esitamine elu lõpuni, seega ma ei tea miks ma sinna üldse läksin.

Muide looks valisin knocking on heavens doori kuna see oli ainuke lugu mille sõnad mul KINDLASTI meeles püsisid.

Vot sellised seiklused siis...
User avatar
quagmire
Posts: 239
Joined: 29 Jan 2007, 22:44
Location: Tallinn

Post by quagmire »

koos pilliga käisid?
he he .. Allllriiiight!
Kaarel
Posts: 97
Joined: 01 Dec 2005, 20:53

Post by Kaarel »

Koos pilliga.
Mulle öeldi, et pean veel harjutama mängimist ja laulmist. Õige jutt iseenesest, aga ega ma eriti täiega asja juures ka polnud. See 8h ootamine 38,5 palavikuga ja siis igal pool oli lärm ja röökimine - õhtuks olid kõrvad parajalt lukkus ja paha olla.
Kõigepealt laulsin knocing on heavens door'i mille peale nad käskisid mul teise laulu veel laulda, võtsin blowing in the windi, aga selle duurid läksid meelest ära.
Perse läinud üritus ühesõnaga... :P
User avatar
quagmire
Posts: 239
Joined: 29 Jan 2007, 22:44
Location: Tallinn

Post by quagmire »

heh. kas mitte pole lubatud minna kitarriga eelvooru? järelikult mitte. igatahes jah, mul läheks samamoodi ma arvan ja sellepärast mul pole plaaniski olnud sinna ronida. Kaks Takti Ette oli ikka poole kõvem värk. a kes žüriis olid?
he he .. Allllriiiight!
Kaarel
Posts: 97
Joined: 01 Dec 2005, 20:53

Post by Kaarel »

kõigepealt oli mingi eelvoor, kus olid mingi suvalised mollid nad praakisid mingi 80% inimestest välja ja siis need 20% läksid alles Raua, Rannapi ja Purga juurde kust omakorda praagiti mingi hunnik välja. Mõni kes minuarust üldse laulda ei osanud sai edasi ja mõni kes laulis minu jaoks väga hästi jäi kohe uksetaha.
Väga veider värk oli üldse.

PS: see aasta oli akustiline saade lubatud. Mitte, et sellest mingit tolku oli. Ma arvan, et ilma saateta oleks saanud ennem edasi, sest nüüd nad kritiseerisid peale lauluoskuse veel mänguoskust ka.
heh.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Kaarel wrote:kõigepealt oli mingi eelvoor, kus olid mingi suvalised mollid nad praakisid mingi 80% inimestest välja ja siis need 20% läksid alles Raua, Rannapi ja Purga juurde kust omakorda praagiti mingi hunnik välja. Mõni kes minuarust üldse laulda ei osanud sai edasi ja mõni kes laulis minu jaoks väga hästi jäi kohe uksetaha.
Väga veider värk oli üldse.
Mul paar bändikaaslast naljapärast käisid ka saates. Vedasid kasti õlle peale kihla, et kes kaugemale saab. Kumbki ei saanud muidugi edasi. Esimene šürii on jah selleks, et vaadata, keda üldse telesse lasta.. ehk siis, et väga igavad võetakse kohe välja. Ja mõned, kes üldse laulda ei oska, tuleb edasi lasta, kuna muidu oleks telerist igav vaadata.
Kaarel
Posts: 97
Joined: 01 Dec 2005, 20:53

Post by Kaarel »

Jajah, ma võin mõlemasse kategooriasse langeda.
Pole vist eriti huvitav vaadata uimast palavikus tüüpi.
Eks siis laulmist õppima. :P
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Aa. einoh seda ma päris ei mõelnud. Minu arvates sa oleksid sobinud küll.

Ju siis lihtsalt ei vedanud.
Kaarel
Posts: 97
Joined: 01 Dec 2005, 20:53

Post by Kaarel »

Ma ei solvunudki :P, plaaniń juba pikemat aega waf laulukooli minna. Raha on selle jaoks ainult vaja... 650 kuus... oeah..
Kaarel
Posts: 97
Joined: 01 Dec 2005, 20:53

Post by Kaarel »

Nägin ennast kanal 2's. Õeahh, kuidas nad... - kuidas nad aru ei saa, et nad filmisid min vale külje pealt! Ma olen ju teiselt küljelt palju ilusam :D! Viisist laulsin ikka ka mõnusalt mööda ja hääl oli väga monotoonne... :oops:
User avatar
weasel
Posts: 242
Joined: 06 Dec 2006, 16:19

Post by weasel »

Superstaari jaoks on siin muidu teema ka olemas: http://kitarr.astar.ee/forums/viewtopic.php?t=6325
Fender Fat Strat - Behringer V-Amp 2 - Roland Cube-20X
Seagull Entourage
Keeleõpe internetis: http://www.studit.eu
Kaarel
Posts: 97
Joined: 01 Dec 2005, 20:53

Post by Kaarel »

Kitarr varastati korterist ära...
Last edited by Kaarel on 17 Dec 2009, 21:07, edited 1 time in total.
Tanel84
Posts: 123
Joined: 05 Jun 2007, 08:21
Location: Tartu

Post by Tanel84 »

Hääl ja kidramäng on suht head sul iseenesest aga sõnad kuidagi tundusid nii mõneski kohas valed ja viisi poolest oleksid võinud rohkem nagu Axl panna.Et nagu laul vajus liiga ära vahepeal , aga laulad ikkagi oma 10 korda paremini kui mina . :D
Kaarel
Posts: 97
Joined: 01 Dec 2005, 20:53

Post by Kaarel »

Midagi uut üle pika aja.
Mikker on sama juust, mis ennegi ja kitarri oleks ka uut vaja, aga mulle meeldib.


Floating

Pictures from the past, nailed to the wall
that we painted blue, before you knew
the sheets still wet from your tears
and the pillow still holds all your fears

My thoughts echo back from the walls,
with your weak and silent help calls
as i hold your red dress and try to guess
could things have gone any worse

I held your head when I lied to your face
walls were closing in, locking me on place
as you where shaking to your own hear beat
I told you its's allright and held you trought the night

You floated throught the cieling a smile on your face
I stood on the balcony to give you some space
a step through the air to meet, to meet you there....

and you were floating
you were floating
you were floating through the air
Locked