Esimene kitarr täiesti algajale .

Erinevate firmade pillid
Dhenry
Posts: 80
Joined: 24 Sep 2006, 12:29

Post by Dhenry »

jätkates kitarr-auto võrdlust, siis kitarr on nagu auto , ainult 10 korda odavam. ehk, 20000.- eest saab auto küll, aga kauaks sellisest autost lusti on, mitte pindu sealsamuses? Muidugi, võib õnneks minna, aga ta ei saa kunagi olema sama hea, kui auto mida sul oleks võimalik osta 50000.- eest.
Faramir
Posts: 265
Joined: 15 Apr 2006, 22:29
Location: olemas
Contact:

Post by Faramir »

Vaidlen vastu -- võtame näiteks sellise auto nagu Volkswagen Passat. 88-94 mudelid on küllalt odavad, sinna 20k kanti. Uuemad (94-maitea...97?) on juba märksa kallimad, nii 50k kanti. Samas jutud käivad, et see vanem olla etem, kuna ta on lihtsam ja töökindlam. Ning ega väga kole välja ka ei näe. Sõidab samuti päris hästi.

Vat. Teeme autode alafoorumi ka?
Ibanez V70CE ja kolm medikat rahakoti vahel.
Helmut
Posts: 57
Joined: 02 Jun 2007, 13:13

Post by Helmut »

no aga osta endale 30 aastat vana maja, odavalt ,aga hallituse ja vesise keldriga, samas osta kallis uus maja, kus kõik on uus ja tipp tasemel ja ei mingit hallitust ja peab kauem ka vastu, samas kui vana maja kukub mõne aja pärst kokku
kaijo60
Posts: 298
Joined: 06 Aug 2007, 15:29

Post by kaijo60 »

Asi on selles et mul ei ole rohkem raha välja käia hetkel kui kaks tonni. Ma võin ju osta praegu odava pilli ja kui üks päev raha on rohkem ja sõrmed osavamad, siis tuleb jälle uus peale. Sellessuhtes oleks see 2000 kroonine pill sitaks parem kui see mis mul praegu ja oleks mugavam harjutada. :wink:

EDIT// Ok asi võib muutuda ja ma võin raha juurde saada ning osta 5000 kroonine pill. Kas keegi oleks nii lahke ja valiks välja nt pillipood.ee-st mudeli mida ma võiks osta? Võiks jääda kuskile 4600 piires, aga kui on väärt võin kuni 5000 välja pigistada.
Dhenry
Posts: 80
Joined: 24 Sep 2006, 12:29

Post by Dhenry »

vaata pigem thomannist - samad asjad parema hinnaga.
veidi mõtteainet:
http://www.thomann.de/gb/cat.html?gf=dr ... ars&oa=pra

vaata siis hinnaklassis 200-300 eurot, see peaks sinna sinu piiri kanti jääma. Yamaha ja Ibanez on kaks firmat mida ma selles hinnaklassis soovitada julgeks.
kaijo60
Posts: 298
Joined: 06 Aug 2007, 15:29

Post by kaijo60 »

Kas keegi on ennem tellinud sellistest kohtadest? :shock:
urho
Posts: 135
Joined: 18 Feb 2007, 10:22
Location: Tartu

Post by urho »

kaijo60 wrote:Kas keegi on ennem tellinud sellistest kohtadest? :shock:
On.
Helmut
Posts: 57
Joined: 02 Jun 2007, 13:13

Post by Helmut »

IS musicust saaad korraliku pilli ja muud vajalikud vidinad, samas sa ei pea ise kitra valima- nad isegi aitavad ja sa saad katsuda ennem kitra kui ostad :twisted:
kaijo60
Posts: 298
Joined: 06 Aug 2007, 15:29

Post by kaijo60 »

Helmut wrote:IS musicust saaad korraliku pilli ja muud vajalikud vidinad, samas sa ei pea ise kitra valima- nad isegi aitavad ja sa saad katsuda ennem kitra kui ostad :twisted:
Vaatan üle. Thx.
Aga need netistellimise kohad, kaua aega läheb keskmiselt kui ma pilli kätte saan?
hannesp
Posts: 340
Joined: 17 May 2007, 11:43
Location: Tallinn

Post by hannesp »

2 nädalat kuni kuu.
User avatar
EmM9
Posts: 931
Joined: 18 Nov 2006, 02:22
Location: kitarri kaela 7. vahes (lahtise E-ga)

Post by EmM9 »

Helmut wrote:no aga osta endale 30 aastat vana maja, odavalt ,aga hallituse ja vesise keldriga, samas osta kallis uus maja, kus kõik on uus ja tipp tasemel ja ei mingit hallitust ja peab kauem ka vastu, samas kui vana maja kukub mõne aja pärst kokku
Nowadays kukub pärisehituses uus maja kokku.........
- EmM9 -
minaolen
Posts: 7
Joined: 11 Dec 2007, 21:42

Post by minaolen »

selle kitarriga mängi üksi kui tahad:D
mina ei ole selline parem lasen emal osta mindagi parema 8)
User avatar
svennus
Posts: 673
Joined: 29 May 2006, 17:15

Post by svennus »

minaolen wrote:selle kitarriga mängi üksi kui tahad:D
mina ei ole selline parem lasen emal osta mindagi parema 8)
Mina ka, ma ootan kui mu kauakadunud miljonärist kasuisa välja ilmub siis lasen tal endale 100 Gibsonit osta.

Vana sa oled?
Locked