EMG-d?

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
Sakaluku
Posts: 106
Joined: 05 Apr 2007, 22:29

Post by Sakaluku »

hmm metallicale annab soovitada

Kirk Hammet kasutab neckil ja bridgeil EMG 81
James Hetfield kasutab neckil EMG 60 ja bridgeil EMG 81
aga minuarust mõlemad 81 parem sest 60 liiga bassi täis necki jaoks.

muule ma ausalt öeldes ei oska midagi soovitada.

endal ka M-50 ja kavatsen tulevikus osta EMG 81d peale.
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

aap, ok!
ma plaanisin muidu 81/85 osta, mis sellest arvate?
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

tikut6mme wrote: Ja ei tea jah mis soundi tahan, sest pole proovinud.
Kõike pole vaja proovida enda kitarri peal. Näiteks EMG'de ja tavaliste suvapassiivide vahet võid sa ju poes kuulata, lihtsalt proovid kaht pilli järjest.
Enne tuhandete kulutamist võiks ikka teada, mille peale neid kulutada.
Ja teine asi - mõtle, äkki oleks hoopis aeg natuke keskenduda mängimisele, mitte pidevale tehnika uuendamisele? See LTD ja Laney, mis sul on, on mõneks ajaks täitsa arvestatav varustus.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

Ei ma seda mõtlesingi, et proovin poes järgi :wink:

Aga jah, mul juba on selline viga küljes et tahan koguaeg kõige paremat ja siis kui see käes siis veel paremat :lol:
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Teine asi, kas sa oskad seda parimat hinnata tema reaalse kvaliteedi või lihtsalt edeva hinnanumbri järgi.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

EMG aktiividest on siin foorumis juttu oi oi kui palju olnud. sora läbi. ei viitsi uuesti kirjutama hakata.
šhuubiduubi
Marvin
Posts: 477
Joined: 21 Dec 2006, 10:39

Post by Marvin »

Kuule tikutõmbaja. Muusikus on kõik inimesed väga pädevad ja abivalmis. Kui sa arvad, et sa lähed muusikainstrumentide poodi, küsid ühte kallist pilli näppida, saad selle ja siis lähed ja mängid seal mingeid kvintakorde või ma ei tea mida sarnast omaloomingusse postitatuga ja siis viid pilli tagasi ja ütled, et vaatad veel ringi ... Järgmine kord müüa mõtleb ikka kaks korda, kas ta sulle annab midagi hinnalist proovida. (Anna andeks, ma ei taha kuri olla) :)

Mina ise mängisin ka kunagi M-50-ga ja polnud sellel vähimalgi määral häda õppdia. Nii et ära hakka siin kitarrist tulevat paha häält pilli ja helipeade süüks ajama, vaid mängi pilli, mängi seda rohkem kui öösel magad ja siis hakka tulemusi otsima.
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

heh, ega ma pole muusikus proovinudgi ühtegi pilli...
ühekorra proovisin võimu ja pärast ostsin selle ära kah.
niiet... Ma pole neile kuidagi pettumust valmistanud, käitutakse ikka nii...
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

a sa enne ikka mõtle hoolga kas sa ikka tahad emg aktiive. need elukad on siiski peamiselt hi-gaini
jaoks head ja mingi odava labida peal ei pruugi
nad üldse ilusti kõlada.
šhuubiduubi
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

njah, sellepärast otsustasingi rohkem raha koguda ja siis endale kallim labidas osta :wink:
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

tikut6mme wrote:ei ma ei ole sinna mitte kunagi niimoodi läinud!
ja sellepärast on vastik, et ta nagu viriseb igal teemal, kui midagi küsida siis vastab nagu et sa ei teagi või??
loll oled siis kui ei tea.
kusjuures on küll nimodi, ja seda olen ma suht igaltpoolt kuulnud :cry: niiet muusiku mehed, võtke madalamaks!
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Post by donkey »

Marvin wrote:Kuule tikutõmbaja. Muusikus on kõik inimesed väga pädevad ja abivalmis. Kui sa arvad, et sa lähed muusikainstrumentide poodi, küsid ühte kallist pilli näppida, saad selle ja siis lähed ja mängid seal mingeid kvintakorde või ma ei tea mida sarnast omaloomingusse postitatuga ja siis viid pilli tagasi ja ütled, et vaatad veel ringi ... Järgmine kord müüa mõtleb ikka kaks korda, kas ta sulle annab midagi hinnalist proovida. (Anna andeks, ma ei taha kuri olla) :)
Suht vana teema, ma tean.
Aga ma küll pole midagi küsinud, kui pille proovida tahan. Lähen poodi, võtan seinalt kallima gibsoni ja lükkan mõnele kallile lampvõimule taha. Kui ikka võimalus gibsonit proovida, siis seda ma ka teen, missiis, et konkreetset ostusoovi hetkel pole.
Mony
Posts: 219
Joined: 07 May 2007, 13:32

Post by Mony »

Marvin wrote:Kuule tikutõmbaja. Muusikus on kõik inimesed väga pädevad ja abivalmis. Kui sa arvad, et sa lähed muusikainstrumentide poodi, küsid ühte kallist pilli näppida, saad selle ja siis lähed ja mängid seal mingeid kvintakorde või ma ei tea mida sarnast omaloomingusse postitatuga ja siis viid pilli tagasi ja ütled, et vaatad veel ringi ... Järgmine kord müüa mõtleb ikka kaks korda, kas ta sulle annab midagi hinnalist proovida. (Anna andeks, ma ei taha kuri olla) :)
Kas inimene, kes oskab kasvõi ainult kvintakordidega täristada, ei tohi endale korraliku pilli soetada? Miks on levinud arvamus, et algaja peab ilmtingimata mingi viimase saasta endale soetama?

Olen suht kindel et enamik eestis liikuvaid imprezasid/evo lancereid ei ole sugugi mitte proffessionaalsete rallisõitjate käes.

Poe ülesanne peakski olema klientide vajaduste rahuldamine, mitte nende arvustamine!

PS! Ei oma ise konkreetse poega kogemust. Aga pigem viskaksin Eesti pillipoodide müüjatele kohati kivi kapsaaeda küll - aetakse ikka otseselt lolli juttu tihtipeale, tule osta meie saast ainult ära. Eriti kui sa otsid midagi head, siis tehakse sulle üheselt selgeks et sinu tahtmine on saast, ostke meie säästujupp ära, see palju parem tegelt ka!
Õnneks leidub muidugi ka erandeid:)

Isiklikult, kui korraliku asja tahan, teen hoopis väikse reisu üle lahe. hinnatase küll sama aga valik ja suhtumine hoopis teine;)
hannesp
Posts: 340
Joined: 17 May 2007, 11:43
Location: Tallinn

Post by hannesp »

Paar aastat tagasi, kui üle pika aja uuesti pillimängu mõtted pähe tulid, astusin sisse Raua tn Stanfordi ja vaatasin ka mingi odavama pilli poole alustuseks, Tauk võttis selle mult kohe käest ära ja andis asemele vist 8k maksva Yamaha LP malli kidra. Et neid odavaid ronte (Stagg jne) ei lubanud vaadatagi :lol:
Sry for OT.
Mony
Posts: 219
Joined: 07 May 2007, 13:32

Post by Mony »

Lisaks veel, et klienti tõesti ei koti, mis mees see wilkinson on. Toogu parem mõned normaalsed pillid ka poodi.
Locked