epiphone

Erinevate firmade pillid
Locked
User avatar
Tankist
Posts: 78
Joined: 18 Nov 2007, 00:36
Location: Nõmme

Post by Tankist »

Aga keegi targem siin Epiphone Sg G - 400 pillist oskab midagi rääkida?
On too hea?
hannesp
Posts: 340
Joined: 17 May 2007, 11:43
Location: Tallinn

Post by hannesp »

Omasin Epi G400 2 aastat. Kõik oli muidu tore, aga minu thommannist tellitud pillil olid fretid nagu kuumaastik ja keeled plärisesid mõnest kohast. Helipead on täielik saast (metali mängimiseks). Muidu annaks pillile hindeks 4, 5 pallist.
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

mul on G-400 ja algajale väga hea
halvad kyljed on võibolla see, et kui sul pole kohvrit või tugevamat kotti(näiteks minul on puha riidetykk seal) siis see pill läheb vaga kergelt häälest ära, kuna kael on suht nõrgalt kinni
see eest on väga väga mugav mängida kõrgete fretide peal.
minu helipeadel pole õnneks midagi viga ainult et kui ma ilma võimuta mängin siis on õrnalt kuulda sillahumbuckeris siukest buzz heli(ma võin kinnitada et see ei tule frettidest).
yldiselt mina hinnata ei oska kuna olen oma elus vist mingi 4 erineva elektrikidraga mänginud aga minu jaoks on väga hea ja ei kurda eriti
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

hannesp wrote:Omasin Epi G400 2 aastat. Kõik oli muidu tore, aga minu thommannist tellitud pillil olid fretid nagu kuumaastik ja keeled plärisesid mõnest kohast. Helipead on täielik saast (metali mängimiseks). Muidu annaks pillile hindeks 4, 5 pallist.
muide kuidas sa seda hindad, et kui suure amplituudiga need frettidei kõrgused on, nagu mina ei saa midagi aru et valesti on, aga äkki on mul ka kuumaastik :roll:
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
User avatar
go dying
Posts: 141
Joined: 07 May 2007, 21:19
Location: Tallinn

Post by go dying »

Mulle ei meeldi SG juures see, et kael on tasakaalust väljas ja vajub maha koguaeg.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

go dying wrote:Mulle ei meeldi SG juures see, et kael on tasakaalust väljas ja vajub maha koguaeg.
Siis hoia kinni ,et maha ei vajuks :lol:
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

go dying wrote:Mulle ei meeldi SG juures see, et kael on tasakaalust väljas ja vajub maha koguaeg.
Harjumise asi. Ma ei saa enam Strattide ja Les Paulidega jms üldse mängida, nii harjumatu, mulle ei meeldi üldse see, et kael ära ei vaju. :D
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
Thule
Posts: 1369
Joined: 03 Oct 2006, 19:22
Location: Tallinn

Post by Thule »

Unistasin g-400st kunagi, aga ei olegi nii hea pill kui välja tuleb. Aga kuradi kena välimus ikkagi.
Ikkagi gibsoni tütarfirma ja ega need pillid ''papist poisid'' pole.
hannesp
Posts: 340
Joined: 17 May 2007, 11:43
Location: Tallinn

Post by hannesp »

Sander.S wrote:
hannesp wrote:Omasin Epi G400 2 aastat. Kõik oli muidu tore, aga minu thommannist tellitud pillil olid fretid nagu kuumaastik ja keeled plärisesid mõnest kohast. Helipead on täielik saast (metali mängimiseks). Muidu annaks pillile hindeks 4, 5 pallist.
muide kuidas sa seda hindad, et kui suure amplituudiga need frettidei kõrgused on, nagu mina ei saa midagi aru et valesti on, aga äkki on mul ka kuumaastik :roll:
Mängi ilma võimuta kõik astmed läbi, peaks kuulda olema, kui osad fretid vastu keelt plärisevad. Kui ei, siis on ju väga tore :)
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

go dying wrote:Mulle ei meeldi SG juures see, et kael on tasakaalust väljas ja vajub maha koguaeg.
vat kus lops. gibson näiteks sellist nalja ei tee
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

J. wrote:
go dying wrote:Mulle ei meeldi SG juures see, et kael on tasakaalust väljas ja vajub maha koguaeg.
vat kus lops. gibson näiteks sellist nalja ei tee
Mis asja sa ajad.. see ongi SG-tüüpi kitarride üks omadusi, et kael vajub alla. :lol:
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
hannesp
Posts: 340
Joined: 17 May 2007, 11:43
Location: Tallinn

Post by hannesp »

Frusciante wrote:
J. wrote:
go dying wrote:Mulle ei meeldi SG juures see, et kael on tasakaalust väljas ja vajub maha koguaeg.
vat kus lops. gibson näiteks sellist nalja ei tee
Mis asja sa ajad.. see ongi SG-tüüpi kitarride üks omadusi, et kael vajub alla. :lol:
Gibson SG kere on ehk tina täis valatud, et balanss parem on? :lol:
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

tegelt ma ei ole siiani kyll aru saand et kael ära vajuks, väga hästi pysib hääles, aint et kui kuskile majast välja minna, karmimate olude kätte, vat siis hakkavad jamad peale, aga minu arust väga hea kidra ikkagi, kuigi hetkel unistan juba les paul standardist
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
User avatar
go dying
Posts: 141
Joined: 07 May 2007, 21:19
Location: Tallinn

Post by go dying »

Sander.S wrote:tegelt ma ei ole siiani kyll aru saand et kael ära vajuks, väga hästi pysib hääles, aint et kui kuskile majast välja minna, karmimate olude kätte, vat siis hakkavad jamad peale, aga minu arust väga hea kidra ikkagi, kuigi hetkel unistan juba les paul standardist
Pane rihm peale, aja end püsti ja vaata kuidas langeb. Ma ise ei saa sellest aru miks see hea on?
Ilgelt nõme on, et peab küünarnukiga kere kinni hoidma. Ma olen küll ära harjunud, aga ikkagi.
User avatar
Kirveraidur
Posts: 1185
Joined: 18 May 2005, 21:22

Post by Kirveraidur »

go dying wrote:küünarnukiga kere kinni hoidma
Mismoodi see välja näeb? :shock:

Washburn archtop > VoxAC30
Locked