Probleem Guitar Pro 4-ga

Kitarri programmid, lindistamine, stuudioefektid, noodistamine
Locked
matspats
Posts: 194
Joined: 22 Oct 2005, 11:54

Probleem Guitar Pro 4-ga

Post by matspats »

Sain siis äsja programmi.Kui avan ja noodid sisse panen ning play nuppu vajutan ei tule hääl.Ekraanil noot jookseb ja korras,aga häält ei ole.Arvuti kõlarite ja häälega kõik korras ja muusikat saan kuulata.MIDI setupi all on ka sõbraga kel asi töötab kõik üks ja sama.
Äkki keegi teab aidata kust selle hääle saabb peale keerata?!
seldon
Posts: 1252
Joined: 20 Mar 2005, 20:27
Location: Tallinn
Contact:

Post by seldon »

Mul oli sama jama, kuid mina proovisin nii, et enda sound max control panelist proovisin kõik nupud läbi. Keerasin need põhja ja vaatasin kas heli tuleb.
Please excuse Jimmy for being. It wasn't his fault.
matspats
Posts: 194
Joined: 22 Oct 2005, 11:54

Post by matspats »

seldon wrote:Mul oli sama jama, kuid mina proovisin nii, et enda sound max control panelist proovisin kõik nupud läbi. Keerasin need põhja ja vaatasin kas heli tuleb.
Tuli?
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Proovi sealtsamast MIDI setup alt teisi variante. See, et sõbral asi töötab, ei tähenda, et sulle samad seaded sobivad.

Mul näiteks on valitud port 1, device on "Microsoft GS Wavetable SW Synth" ja instrument patch "General MIDI".

Kas MIDI faile eraldi saad kuulata? Ekspordi GP-st mingi tab MIDIks ja proovi Winampiga näiteks, või misiganes programmiga sa muusikat kuulad.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
seldon
Posts: 1252
Joined: 20 Mar 2005, 20:27
Location: Tallinn
Contact:

Post by seldon »

matspats wrote:
seldon wrote:Mul oli sama jama, kuid mina proovisin nii, et enda sound max control panelist proovisin kõik nupud läbi. Keerasin need põhja ja vaatasin kas heli tuleb.
Tuli?
Jah, tuli
Please excuse Jimmy for being. It wasn't his fault.
matspats
Posts: 194
Joined: 22 Oct 2005, 11:54

Post by matspats »

Ma ei tea mis kombel ,aga nüüd järsku ilma ,et midagi muutma oleksin pidanud töötab. :D
Tänud sellegipoolest neile kes aidata viitsisid.
Võib lukku panna.
User avatar
mati
Posts: 416
Joined: 24 Mar 2005, 15:47
Location: tallinn

Post by mati »

mul on ka nii, et vahest töötab siis mitte. Ma pole ainult süvenenud, kui ei tööta tulen hiljem tagasi :roll:
User avatar
daedalus
Posts: 269
Joined: 16 Mar 2005, 23:10
Location: rakvere
Contact:

Post by daedalus »

mul on mingite netis muusikat mängivate programmidega nii et kui olen eelnevalt media playerit kasutanud ja see on veel lahti siis ei taha häält teha.. MP kinnipanemisel korras jälle.. ja mingit asjad tõmbavad volume controlist osad asjad miinimumi peale..
Locked