ESP / LTD

Erinevate firmade pillid
User avatar
J.
Posts: 774
Joined: 16 May 2006, 16:44
Location: õnnes

Post by J. »

navitrullik wrote:Kus tallinna pillipoodides on väljas erinevad espid , exploreri tüüpi huvitaksid kõige rohkem
pärnu muusikusse mine vaata. tallinna kohta ei tea
TnX
Posts: 293
Joined: 25 Feb 2006, 23:11

Post by TnX »

CoB wrote:Aga äkki on välimuselt mõni täpselt sama või mõve väikse erinevusega...tahaks sellist väga saada..firma on mul suht pohhui aga mingi 30 000 küll ei hakka välja käima(vähemalt praegu mitte)..mul ei ole veel sissetulekut:D
Sellisel juhul peaks ju sobima suvaline exploreri koopia? Näiteks epiphone explorer vms, kindlasti toodavad veel mitmed firmad explorerite koopiaid.
Jeez, you wouldn't think there'd be a problem with a cranked Mesa Mark II through an extension cabinet in the midnight hours, but APPARENTLY it's anti-social behaviour. Assholes.
CoB
Posts: 149
Joined: 21 Aug 2007, 13:53
Location: Rapla

Post by CoB »

Epiphone Explorer on mul praegu...aga oleks huvi ilma pickguardita exploreri vastu(välja arvatud need esp/ltd uued,koledad explorerid)
Kitarrid:Epiphone Korina Explorer BK,mingi staggi el.akust.
Võim:Mingi Laney bassivõim:D(50W).
Plokid:Zoom G.1 ja Boss MT-2
Medikad:Dunlop,Planet Wawes.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Enda omalt ei saa pickguardi maha võtta?
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
CoB
Posts: 149
Joined: 21 Aug 2007, 13:53
Location: Rapla

Post by CoB »

Ei. ükskord võtsin plaadi ära aga seal on juhtme sooned all
Kitarrid:Epiphone Korina Explorer BK,mingi staggi el.akust.
Võim:Mingi Laney bassivõim:D(50W).
Plokid:Zoom G.1 ja Boss MT-2
Medikad:Dunlop,Planet Wawes.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Ahjaa, eestpoolt uuristatud süvendid. Siis küll.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
navitrullik
Posts: 48
Joined: 22 Aug 2007, 12:03

Post by navitrullik »

Sobivad mõned koopiad ka , CoB kus sa endale ostsid ja kui paljuga?
CoB
Posts: 149
Joined: 21 Aug 2007, 13:53
Location: Rapla

Post by CoB »

[quote="navitrullik"]Sobivad mõned koopiad ka , CoB kus sa endale ostsid ja kui paljuga?

Raua standfordist...pillil oli paar iluviga...ostsin tutvusega(tean Elmar Liitmaad päris hästi)...sain 7,7k
Kitarrid:Epiphone Korina Explorer BK,mingi staggi el.akust.
Võim:Mingi Laney bassivõim:D(50W).
Plokid:Zoom G.1 ja Boss MT-2
Medikad:Dunlop,Planet Wawes.
ants_k
Posts: 33
Joined: 21 Apr 2007, 20:26

Post by ants_k »

Ltd ec 400 on 3 nuppu,millega saab vastavalt helipeade tooni sättida. Kui helipeade lüliti on nn keskmises asendis(ehk mõlemad helipead peaksid töötama),kas siis peaksid need tooni nupud ka võrdse valjudusega olema? Mul nimelt selline probleem,et rythm-i helipea kõlab palju kõvemini taolisel juhul. Põhimõtteliselt nii kõvasti,et kui ma seda teise helipea nuppu krutin on tooni erinevus väga väike.
Samas kui ma panen lüliti alla(ehk siis töötab see soolode helipea) siis on nagu kõik korras. Aga imelik on see,et keskmises asendis on rythmihelipea palju valjem.
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

Tahaks teada, et mida siis sellest arvate( ESP Ltd KH202)
Image
Hind pillipoes 8789.-
Eriti oleks oodatud Kerdi (ja yldse inimeste kellel sellga lähedat kokkupuudet on) arvamus
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
Unnamed
Posts: 20
Joined: 03 Sep 2007, 15:16

Post by Unnamed »

Minul on ESP LTD KH202 ainult 1,5 kuud olnud ühtegi halba sõna ei ütle, sest nendest pillidest, millega mina mänginud olen, on ta selgelt üle. Aga ma mingi eriline elektrikidra ekspert pole :D . Ja kui osta plaanid siis mina sain Thomannist ta tükkmaad odavamalt.
User avatar
Thule
Posts: 1369
Joined: 03 Oct 2006, 19:22
Location: Tallinn

Post by Thule »

Kas kellegil siit on LTD M-50 : ), oleks jubedalt hinnangut vaja sellele.

Image

Endal on see ja väga sitt pill ikka minu arust. Aga oleks siiski teisi arvamusi vaja, võibolla mul endal pilliga mingi muu jama + left handed ka.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

Sander.S wrote:Tahaks teada, et mida siis sellest arvate( ESP Ltd KH202)
...
Hind pillipoes 8789.-
Eriti oleks oodatud Kerdi (ja yldse inimeste kellel sellga lähedat kokkupuudet on) arvamus
Ehh näe.. pole seda tähele pannudki. Aga parem hilja kui mitte kunagi :D
Siiamaani midagi halba pole selle pilli kohta kyll öelda. Vöi noh, kui peabv midagi ytlema siis vöib olla tema kaal on yks -
Vähemalt minu Yamahaga vörreldes on ta raskem ja kitsama rihmaga käib natuke ölgade peale. Aga laia rihmaga ei ole asi nii hull. A sa kysi ise mis teada tahad? Mulle ei tule hetkel midagi muud meelde halba. Igatpidi rahul olnud ostuga :)
Thule wrote:Kas kellegil siit on LTD M-50 : ), oleks jubedalt hinnangut vaja sellele.
Endal on see ja väga sitt pill ikka minu arust. Aga oleks siiski teisi arvamusi vaja, võibolla mul endal pilliga mingi muu jama + left handed ka.
Aga mis möttes ta sitt pill on?
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
Sander.S
Posts: 1361
Joined: 29 May 2007, 23:11
Location: Tallinn;Nõmme

Post by Sander.S »

noh kõige rohkem huvitab see et kas need EMG'd on aktiivid või passiivid ja siis et kas sul Floydiga pole mingit jama tulnud ette
Sterling by Music Man Axis AX40, Line 6 Spider III 15, MXR Phase90 (Custom Shop), SansAmp GT2

Counterwise on sigahale
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

Passiivid on. Ja ei ole siiamaani jamasi olnud sillaga, kuigi aktiivselt kasutan kangi :)
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Locked