Soolofest 2007 Mai

User avatar
Ritso
Posts: 117
Joined: 22 Apr 2005, 20:50
Location: Elva/Tallinn
Contact:

Post by Ritso »

gitara wrote:Minu ettepanekud edaspidiseks

1. Lubada osalejatel mängida soovi korral lugu täispikkuses, kusjuures tausta valija vöiks siiski esitada normaalpikkuses lugusid so 2.30-3 min
Ma arvan, et see ei teeks asja paremaks. Juba praegu on suht tüütu kuulata üldjuhul suht üksluist kitarri soolot, mis kestab poolteist minutit. Palju kergem oleks soolost aru saada, kui see kestaks pool minutit. :)
User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Post by mothman »

Ritso wrote:
gitara wrote:Minu ettepanekud edaspidiseks

1. Lubada osalejatel mängida soovi korral lugu täispikkuses, kusjuures tausta valija vöiks siiski esitada normaalpikkuses lugusid so 2.30-3 min
Ma arvan, et see ei teeks asja paremaks. Juba praegu on suht tüütu kuulata üldjuhul suht üksluist kitarri soolot, mis kestab poolteist minutit. Palju kergem oleks soolost aru saada, kui see kestaks pool minutit. :)
samal nõul aga siis pigem mingi minut.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Minu arust on praegune ajalimiit piisav. Liiga lühikeseks pole ka mõtet teha, pigem võiks pakkuda vaheldusrikkamaid taustasid. Viimased paar tükki on selles suhtes natuke üksluised olnud.
Samas kui enamus on limiidi laiendamise poolt, pole mul selle vastu ka midagi.

gitara ülejäänud punktidega olen nõus. Akustiliste pillidega võiks tõesti rohkem arvestada. Ainus asi on, et see võib piirata võimalikke taustavariante žanri mõttes.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
mothman
Posts: 294
Joined: 22 Jul 2005, 22:06
Contact:

Post by mothman »

Faded wrote:Minu arust on praegune ajalimiit piisav. Liiga lühikeseks pole ka mõtet teha, pigem võiks pakkuda vaheldusrikkamaid taustasid. Viimased paar tükki on selles suhtes natuke üksluised olnud.
Samas kui enamus on limiidi laiendamise poolt, pole mul selle vastu ka midagi.

gitara ülejäänud punktidega olen nõus. Akustiliste pillidega võiks tõesti rohkem arvestada. Ainus asi on, et see võib piirata võimalikke taustavariante žanri mõttes.
Limiidi laiendamine oleks mõttetu, ma oleks pigem siis juba praegusega rahul. Teeks nii, et maximum on 1,50 aga kui keegi tahab siis võib ise väiksema sissemängida ja asjaga ants. :?:
kolp
Posts: 478
Joined: 02 Jan 2006, 21:09
Location: järvamaa, paide

Post by kolp »

Limiidi laiendamine oleks mõttetu, ma oleks pigem siis juba praegusega rahul. Teeks nii, et maximum on 1,50 aga kui keegi tahab siis võib ise väiksema sissemängida ja asjaga ants. :?:[/quote]

Max 1.50 lubabki lühemat soolot enivei!
User avatar
wahur
Posts: 193
Joined: 19 Mar 2006, 10:35
Location: Tallinn/Kiviõli
Contact:

Post by wahur »

Mo meelest peaks olema see soolo hoopis pikem. Nii et tekiks asjast tervik: intro, teema, teema arendus, kulminatsioon ja lõpp. Praegu oli seee 1:30 ka paras lickide üksteise otsa toppimine. 30sek on juba suht shredderite pärusmaa. Oleks taustad sellised, kus juba teema ees olemas (laul vms pill) siis oleks 30 sek soolo täiesti parajas mõõdus. Aga siin meil üldiselt tegu suhteliselt neutraalsete taustade peale improtamisega kus see teema endal välja mõelda tuleb.
***
One dog barks at something, the rest bark at him.
kolp
Posts: 478
Joined: 02 Jan 2006, 21:09
Location: järvamaa, paide

Post by kolp »

...et nagu salmiosa ja refrään ja siis jälle salmiosa siis mingi toon kõrgemale hüpe ja siis mingi häppi end kah lõppu vä?
kolp
Posts: 478
Joined: 02 Jan 2006, 21:09
Location: järvamaa, paide

Post by kolp »

a laseme siis ajalimiidi vabaks ja vaatame, mis juhtub :) . kui asi end õigustab, siis upime edaspidi täispikkuses tausta ja igaüks teeb, mis tahab sellega. arvan, et siis ei viitsi keegi enam nõrgemaid soolosid lõpuni kuulata ja võibolla kõige olulisem(kulminatsioon) jääb kuulmata. sellega olen nõus, et kui on varieeruv teema, siis võiks ka pikema soolo välja nuputada. minule pakub just huvi teha üksluisele taustale võimalikult mitmekülgne soolo, kusjuures enamus asjast tuleb imroviseerides.
User avatar
fleik
Posts: 1445
Joined: 28 Jan 2007, 16:47
Location: Tallinn / Tartu

Post by fleik »

kolp wrote:minule pakub just huvi teha üksluisele taustale võimalikult mitmekülgne soolo, kusjuures enamus asjast tuleb imroviseerides.
jep, endale meeldib umbes samamoodi teha.
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

No millal Juuni fest tuleb?
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
kolp
Posts: 478
Joined: 02 Jan 2006, 21:09
Location: järvamaa, paide

Post by kolp »

No teeme Juuni veel ära prooviks! A taust valige keegi muu! Minul suht vähe aega! Ehk saaks järgmisel nädalal tausta kätte?
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

Tuleb see Juuni fest siis??
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
Locked