ei oska Zoom G2 konfigureerida:)

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
Mony
Posts: 219
Joined: 07 May 2007, 13:32

ei oska Zoom G2 konfigureerida:)

Post by Mony »

Tere!
Säärane lugu, et ostsin mingi aeg Zoom G2 ploki.
Olen hullumiseni seda asja näperdanud ja manualigi risti-põiki läbi lugenud, kuid kuidagi ei ole saavutanud antud tulemit:

Tahan, et plokk laseks kitarri signaali läbi ilma mingite effektideta, v.a. reverb.

Asja idee selles, kuna ostsin ilma reverbita võimu, siis ehk saaks seda jublakat kasutada AINULT reverbina, nii et ta võimu enda tooni ära ei rikuks (Epiphone EPA-JR)...

Oskab keegi aidata? või ongi see antud plokiga võimatu?

Parimat

Mony
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Proovi mõlemat footswitchi korraga vajutada, enamus taolisi multiefektikaid töötavad nii.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Mony
Posts: 219
Joined: 07 May 2007, 13:32

Post by Mony »

kui kaks pedaali korraga alla vajutada siis tõesti läheb bypass mode (ja aktiviseerib ka pilli häälestaja), AGA nii kaob ka reverbi efekt:)
ja nigu ma liigutan nuppu reverbi peale käivitab ta parajasti viimasena aktiivse olnud efekti:)

ja kui nupp juba on reverbi peal ja vajutan mõlemad pedaalid alla ei juhtu midagi... mõistus täica otsas:S
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Aa, ma sain vist ise valesti aru sust. Sa tahad, et plokk kas laseks signaali puutumatult läbi, või oleks aktiivne ainult reverb, on nii?

Vaata manuaali 15. lehekülge, seal seletatakse, kuidas patche muuta. Vali üks patch omale, keera kõik efektid peale reverbi kinni ja salvesta ära. Siis vali see patch aktiivseks, ning saadki ainult reverbi, ning mõlemat pedaali vajutades bypass mode-i.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Mony
Posts: 219
Joined: 07 May 2007, 13:32

Post by Mony »

töötab:)

Suured tänud:)
Locked