Soolofest 2007 Veebruar

User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
kolp
Posts: 478
Joined: 02 Jan 2006, 21:09
Location: järvamaa, paide

Post by kolp »

User avatar
Q148W6
Posts: 58
Joined: 26 Jun 2006, 22:27

Post by Q148W6 »

User avatar
Ritso
Posts: 117
Joined: 22 Apr 2005, 20:50
Location: Elva/Tallinn
Contact:

Post by Ritso »

Nii et.. bossanova!

Võtan osa!

Link: Jaak Ritso - Soolofest VEEBRUAR
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Soolode esitamine on lõppenud, läheb punktide jagamiseks.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Faded - hea sound, ilgelt mõnusad venitused, vibratod. lõpus delay jamps väga lahe!

Gitara - raske kommenteerida. sa tahad nagu võimalikult palju noote ühte soolosse ära mahutada, kohati kohmakalt. võiksid rahulikumalt võtta, rohkem pause jätta. samas oled teistest erinev oma pillivalikuga, mis sobib väga selle stiiliga.

Kolp - soundis võiks nagu mingi väike reverbikese surts veel juures olla. muidu soolo seekord kohmakas üsna.. aga on väga häid ideid! intervallidega mõnusalt akorde tehtud, mängitud!

Q148W6 (?) - sound on üsna jube. soolo võiks vaheldusrikkam olla, mitte peatuda nii kaua teatud käikudel. ei viitsinud lõpuni kuulata.

Ritso - ladus soolo, päris mõnus sound. natuke liiga skaaladel ludistamine. heavy-osa ei meeldinud eriti. muidu päris ok.


Faded - 7p
Kolp - 5p
Ritso - 3p
Gitara - 2p
Q148W6 - 1p
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Kolp - 7p
Faded - 5p
triipriit - 3p
Ritso - 2p
Q148W6 - 1p

Kolp ja Faded olid mölemad omamoodi head, aga Faded oli minu körva jaoks seekord liiga puhas. Kolp oli kohati lohakas, aga minu arvates see sobis antud taustaga suurepäraselt.
Triipriit - mind häiris soolo hakitus. Jupid (vabandan ebaprofessionaalse sönavara pärast) olid kuidagi eraldi, algasid ja löppesid väga järsku.
Ritso meeldis kohati mulle väga, kohati mitte. Oli selliseid osi, mis omavahel kokku ei sobinud.
penicilinia niqaragovna
Posts: 19
Joined: 06 Aug 2006, 09:02

Post by penicilinia niqaragovna »

kolp - 7p
gitara - 5p
triipriit - 3p
faded - 2p
ritso - 1p

jätan kommenteerimata, sest te naeraks mu lihtsalt välja. katsuge ilma selgitusteta läbi saada.
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

gitara - akustilise heli on päris mõnus. Soolo ise on veidi kohmakas ja meloodia minu arust päris hästi taustaga ei klapi. Samas oli lõpupoole paar päris head käiku.

kolp - sound on parem, kui sul tavaliselt. Aeg-ajalt polüfoonia kasutamine oli ka täitsa mõnus. Meloodia ise aga jällegi ei tundunud väga hästi taustaga sobivat.

Q148W6 - soolo oli liiga monotoonne, liiga palju oli samade käikude kordamist.

triipriit - jälle mõnus akustiline sound. Kerge reverb oleks võinud ka olla. Soolo ise tundus natuke liiga hakitud, ehkki vahepeal jäid paar huvitavat käiku kõrva. Siiski oleks oodanud midagi veidi meloodilisemat.

Ritso - päris hea heli. Soolo esimene ots oli natuke liiga tihedalt mängitud, aga muidu huvitav. Teise osa sound oli ehk veidi liiga käre, aga soolo ise läks palju meloodilisemaks ja minu arust paremaks. Kitarr tundus paaris kohas kergelt häälest ära olevat.

Ritso - 7
kolp - 5
gitara - 3
triipriit - 2
Q148W6 - 1
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
kolp
Posts: 478
Joined: 02 Jan 2006, 21:09
Location: järvamaa, paide

Post by kolp »

Triip - väga mõnus ja huvitavad intervallid(mitte heiredel v dertside jada nagu paljudel) akust andis palju juure

Gitara - mind veidi häiris see kerge reverb, kuna tegu ikkagi bossaga. jälle akust plussiks. tahtsin ise ka akustiga teha, kuid ei saanud pilli ja arvutit kokkuleppele.

Faded - algus hea(santanalik). jälle häiris delay(kuigi see teine delay fragment oli päris meeldiv. tekitas nagu kaanoni).

Ritso - algus(esimene kolmandik) oli paljutõotav kuid siis tuli pööre. noodijada muutus liiga masinlikuks ja see drive oli hästi ebameeldiv kõrvale.

need muidugi minu arvamused, nii et palun ärge maha lööge! :)

punktid siis vastavalt:

Triip - 7
Gitara - 5
Faded - 3
Ritso - 2
Q148W6 - 1
kolp
Posts: 478
Joined: 02 Jan 2006, 21:09
Location: järvamaa, paide

Post by kolp »

ahjaa
kommenteerimata jäi üks meez

q148w6 - jäi liiga varju. ja julgem oleks võinud olla. ideid nagu oli, kuid ära karda neid välja tuua. väikesed tehnikavead mind ei häiri. ja mõtle hästi läbi enne kui efekte lisama hakkad!
User avatar
Q148W6
Posts: 58
Joined: 26 Jun 2006, 22:27

Post by Q148W6 »

gitara - mulle need kajaga kohad ei meeldinud, aga muidu oli väga hea.

kolp - sound on väga mõnus. ühes kohas plärisesid keeled nagu veidi ja see jäi kõrva kraapima.

triipriit - samuti väga hea sound, aga soolo polnud kuidagi nii huvitav kui kolbil

ritso - algus oli hea, lõpp oli väga hea. keskkoht jäi kuidagi uimaseks ja vaikseks ning lõpuosa tuli väga kontrastselt (mis oli mõnes mõttes hea, mõnes mõttes halb)

faded - delay effekt oli ülihea. ülejäänud soolo meeldis ka, aga meelde jäi peamiselt ikkagi delay kasutamine.

Punktid:

Faded - 7
Ritso - 5
kolp - 3
triipriit - 2
gitara - 1
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

1. kolp - 27p
2. Faded - 24p
3. Ritso - 20p
4. triipriit - 17p
5. gitara - 16p
6. Q148W6 - 4p

Võitjaks tuli seekord kolp. Õnnitlused.

Teen homme märtsikuu soolofesti teema. Kolbal paluks seni vaikselt tausta otsima hakata.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Locked