Elektrikitarr

Erinevate firmade pillid
AoD
Posts: 94
Joined: 19 Jan 2007, 18:53

Elektrikitarr

Post by AoD »

Nii plaanis 2-3 kuu pärast plaanis osta kitarr. Isa tahtis et umbes valiks ära missuguse.

Millist Elektrikitarri komplekti osta 4-6k eest?
User avatar
MadCat
Posts: 110
Joined: 06 Jan 2007, 02:43
Location: Tallinn

Post by MadCat »

Ma ostan endale varsti alustamiseks sellise...
http://www.thomann.de/gb/harley_benton_hbsset_4.htm

2500.- on selle hind...
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

MadCat wrote:Ma ostan endale varsti alustamiseks sellise...
http://www.thomann.de/gb/harley_benton_hbsset_4.htm

2500.- on selle hind...

osta muidugi see pill...
ainult juhul kui sa sellega ahju kütta tahad :lol:
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
Marvin
Posts: 477
Joined: 21 Dec 2006, 10:39

Post by Marvin »

Kitarr võta ikka eraldi, on tõenäolisem saada hea pill. Vaata nt. rocki korral LTD M-50 poole ja siis saad mingi Roland Cube juurde kui vaja...

ma pole hindadega kursis täpselt, aga umbes sinna auku ta peaks nii tulema.
AoD
Posts: 94
Joined: 19 Jan 2007, 18:53

Post by AoD »

tikut6mme wrote:
MadCat wrote:Ma ostan endale varsti alustamiseks sellise...
http://www.thomann.de/gb/harley_benton_hbsset_4.htm

2500.- on selle hind...

osta muidugi see pill...
ainult juhul kui sa sellega ahju kütta tahad :lol:

See oli küll natuke rängalt õeldud.
tikut6mme
Posts: 662
Joined: 10 Dec 2006, 21:21
Location: Pärnu
Contact:

Post by tikut6mme »

nojah, natuke küll, aga mõtekasm on ikka m-50 osta tõesti!
endal on ja olen poolt!
sellega ei saa ainult ahju tuld teha :wink:
Laney lc15 -> digitech rp80 -> ESP LTD m-50
D#m
Posts: 82
Joined: 20 Jun 2006, 10:57
Location: Tartu

Post by D#m »

4-6k raha eest vaataks pigem kasutatud pillide poole. Selle raha eest võib juba päris häid asju saada.
Ylviste
Posts: 25
Joined: 05 Feb 2007, 20:52

Post by Ylviste »

Brian May kidra läks talle maksma kõigest mingi 27 dollarit nii et tegija mängib ka ebakvaliteetse pilli peal hästi ja kehva mängija mängib ka gibson sg supreme peal nigelalt
Allkiri puudub.
AoD
Posts: 94
Joined: 19 Jan 2007, 18:53

Post by AoD »

D#m wrote:4-6k raha eest vaataks pigem kasutatud pillide poole. Selle raha eest võib juba päris häid asju saada.

Kuid see pill püsib üldse hääles või võimatu mängida. Rääkige. Väga crap pill jah? Algajale sobilik?
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

"Algajale sobilik" on mõttetu termin. Pole mingit põhjust, miks 2000-kroonine kitarr peaks algajale paremini sobima, kui 20000-kroonine. Muidugi kui sa arvad, et huvi kitarrimängu vastu võib kaduda, on ehk targem alustada odavama kitarriga, aga sel juhul pole erilist mõtet soovitusi küsida - niikuinii on kõik pillid enam-vähem samadest materjalidest ja samas tehases kokku pandud.

Ma täitsa usun, et antud pill püsib hääles ja et sellega on võimalik mängida. Samas 4-6k raha eest võiksid sa oluliselt parema pilli saada, kas kasutatud, või uutest näiteks Squier, Vintage või Epiphone.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
AoD
Posts: 94
Joined: 19 Jan 2007, 18:53

Post by AoD »

Faded wrote:"Algajale sobilik" on mõttetu termin. Pole mingit põhjust, miks 2000-kroonine kitarr peaks algajale paremini sobima, kui 20000-kroonine. Muidugi kui sa arvad, et huvi kitarrimängu vastu võib kaduda, on ehk targem alustada odavama kitarriga, aga sel juhul pole erilist mõtet soovitusi küsida - niikuinii on kõik pillid enam-vähem samadest materjalidest ja samas tehases kokku pandud.

Ma täitsa usun, et antud pill püsib hääles ja et sellega on võimalik mängida. Samas 4-6k raha eest võiksid sa oluliselt parema pilli saada, kas kasutatud, või uutest näiteks Squier, Vintage või Epiphone.

Seda loomulikult. Pmst nende 500.- Ja 5k liste vahe on suur ? Nagu Sellel 500.- Heli suht jama kuid 5kssel tuleb midagi vms? Või mis see vahe on et hinnad nii erinevad?
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Materjalide ja töö enda kvaliteet. Kallim pill on paremast puidust ja kvaliteetsematest juppidest kokku pandud, ning viimistlusele on rohkem tähelepanu pööratud.

Samas, olles ise alustanud ja mitu aastat mänginud samasuguse odava otsa Encore-ga, ei tahaks ma uskuda, et need Harley Bentonid ja asjad täiesti mängitamatud on. Heli pole muidugi nagu sulavõi, aga kuni pill hääles püsib ja krihvid ei plärise, saad esimesed duurid ikka ära õpitud.

Muidugi see ei tähenda, et ma soovitaks sul tingimata kõige odavamat pilli osta. Kallim ja kvaliteetsem pill on lihtsalt investeering pikemaks ajaks. Eks sa ise tea kõige paremini, kui suur see huvi sul on.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Post by served »

Ära osta!
Sa saad selle williamsiga juba suht hea ettekujutuse asjadest. Hakkad mõistma miks paremat pilli vaja on. Oota natukene ja küsi uuesti siis kui sul on tekkinud juba mingi eelistused. Kui ei tea mida tahad on raske aidata.
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
AoD
Posts: 94
Joined: 19 Jan 2007, 18:53

Post by AoD »

served wrote:Ära osta!
Sa saad selle williamsiga juba suht hea ettekujutuse asjadest. Hakkad mõistma miks paremat pilli vaja on. Oota natukene ja küsi uuesti siis kui sul on tekkinud juba mingi eelistused. Kui ei tea mida tahad on raske aidata.

Mmm. Pmst Vanemad tahtsid et alguses vaataks mingi odava pilli mängiks paar kuud ja siis vaadata/otsida korralik pill mille ära osta. Aga ei tea. Midagi pole kindel. Hetkel keskendun willamsi ostmisele. Kõik see ostmine toimus tänu servedile,ilma temata oleks pill ostmata jäänud .

Reedel saan pilli kätte proovin oma esimesed akordid ära ja kuidas pilli käes hoida Jne. Loodan et esimene mulje tuleb tore :=) Ma tänan kõiki foorumlasi aitamise ja toetuse eest .
User avatar
MadCat
Posts: 110
Joined: 06 Jan 2007, 02:43
Location: Tallinn

Post by MadCat »

Tikut6mme...sa võid ju mulle raha anda selle ostmiseks...hea meelega ostaks...

Aga ma avastasin et selle HB set'iga on nii et siis kui kidrad on olemas siis pole võime aga kui võimud on siis pole kitarre :cry:

Nii et nüüd plaanis hoopis:
http://www.thomann.de/gb/ibanez_gsa6j_bkn_jumpstart.htm
Locked