Harley Benton Hbl500 Bk

Erinevate firmade pillid
krevett
Posts: 5
Joined: 02 Jan 2007, 13:23

Post by krevett »

mina ostsin kah hb ja tellisin selle sealt pillipoest. sg kujuline asi. suurim etteheide on keskmine rihmakinnitus. see oli suudetud panna siuksesse kohta, et kitarrikael vajus õlale võttes kohe asendisse pool kuus. pidin nublaka ümber panema sinna, kus kael kere külge käib. panin jämedad keeled peale ja pingutasin kaela trossist sirgeks. mulle käib küll. ilus sile ja läigib kah :D . ja kodustes tingimustes on veel zoom g1x multisaundiprotsessor, mis omaette nagistamiseks ja erinevate efektidega tutvumiseks peris ea on. väga ilusad kliinid saab kätte.
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

krevett wrote:mina ostsin kah hb ja tellisin selle sealt pillipoest. sg kujuline asi. suurim etteheide on keskmine rihmakinnitus. see oli suudetud panna siuksesse kohta, et kitarrikael vajus õlale võttes kohe asendisse pool kuus. pidin nublaka ümber panema sinna, kus kael kere külge käib. panin jämedad keeled peale ja pingutasin kaela trossist sirgeks. mulle käib küll. ilus sile ja läigib kah :D . ja kodustes tingimustes on veel zoom g1x multisaundiprotsessor, mis omaette nagistamiseks ja erinevate efektidega tutvumiseks peris ea on. väga ilusad kliinid saab kätte.
See mis 1700.- maksis?
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

krevett wrote:mina ostsin kah hb ja tellisin selle sealt pillipoest. sg kujuline asi. suurim etteheide on keskmine rihmakinnitus. see oli suudetud panna siuksesse kohta, et kitarrikael vajus õlale võttes kohe asendisse pool kuus. pidin nublaka ümber panema sinna, kus kael kere külge käib. panin jämedad keeled peale ja pingutasin kaela trossist sirgeks. mulle käib küll. ilus sile ja läigib kah :D . ja kodustes tingimustes on veel zoom g1x multisaundiprotsessor, mis omaette nagistamiseks ja erinevate efektidega tutvumiseks peris ea on. väga ilusad kliinid saab kätte.
Tüüpiline SG probleem, et tasakaalust väljas on, viimasel ajal ka Epiphonet ja Gibsonit kummitama hakanud.
krevett
Posts: 5
Joined: 02 Jan 2007, 13:23

Post by krevett »

HARLEY BENTON HBS580WR 2500eek, mitte see kahe nupuga vaid neljaga.
Locked