K: Marshall MG seeria võimendid

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
ArMoR
Posts: 81
Joined: 17 Apr 2006, 21:01
Location: Tartu

K: Marshall MG seeria võimendid

Post by ArMoR »

Tekkis selline probleem, et...

plaanis osta endale uus võimendi harjutamiseks ja proovides (ka. väiksemad esinemised) käimiseks. Silma jäi Marshalli MG50DFX, mida ma olen ise paar korda proovida saanud ja "sound" on vägagi nauditav. Marshalli odavama klassi võimendi ta on, aga selle eest loen igasugustest ülevaadetest, et oma hinnast olenevalt on ta ikkagi väga korralik amp. Probleem seisneb selles, et nüüd kuulen siin ja mujal foorumites, et MG seeria on totaalne p*sk ja seda ei tasu osta, et võta enne mingi DSL seeria võimendi... Võtaks... kui oleks mille eest võtta... Räägitakse, et MG'l on igast vead küljes (ühtegi viga ei ole keegi veel välja suutnud tuua küll :roll: ...)
Võibolla siin on keegi selle amp'ga lähemat tutvust teinud ja oskab öelda, kas ta on oma hinda väärt, et pärast ei peaks oma ostu kahetsema!?!
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Ehituskvaliteet peaks tal suht koht korralik olema niiet ära ta ei lagune.
Aga MG seerja kõige suurem miinus on tema heli. Võibolla mõnedele tema sound meeldib, aga paljudele ei meeldi.
Sa pead ise proovima erinevaid võimendeid ja otsustama.

Mul on sulle tegelikult kaks sõna. Roland Cube. See 60w siis.

Võtame näiteks pillipoe. Seal on marshall mg50dfx 7000.- ja cube 60 6500.-
Cube sobib kõige paremini metali jaoks, aga temast saab väga hästi kätte ka kõik soundid kantrist rockini.

Kuid kui mängid põhiliselt ikkagi midagi kergemat, siis soovitan sulle ka VOX valvetronix seerjat.

//déjà vu .. ma just ühes teises foorumis kirjutasin seda teksti :D
ArMoR
Posts: 81
Joined: 17 Apr 2006, 21:01
Location: Tartu

Post by ArMoR »

Ise kipun ikka rocki ja metali poole. Ükskord sai Marshalliga mängitud ja see sound ei lähe meelest ära... Mida näiteks Marshallilt üldse vaatada võiks?
Marvin
Posts: 477
Joined: 21 Dec 2006, 10:39

Post by Marvin »

Marshallilt vaata kindlasti Plexi-t ja JCM 800-t, ja mitte reissue asju. 8)
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

ArMoR wrote:Ise kipun ikka rocki ja metali poole. Ükskord sai Marshalliga mängitud ja see sound ei lähe meelest ära... Mida näiteks Marshallilt üldse vaatada võiks?
Kui sa juba päris marshalli proovinud oled, siis võib MG väga suure pettumuse valmistada.

Aga jah, JCM seerja. Kuigi selle hinnaklass on juba tiba kõrgem.
User avatar
maddo
Posts: 549
Joined: 28 Aug 2006, 17:18

Post by maddo »

Goldec wrote: Kuid kui mängid põhiliselt ikkagi midagi kergemat, siis soovitan sulle ka VOX valvetronix seerjat.
Ta ju ise müüb seda VOXi millele sa viitasid :lol:
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Ot, misasja, no offense, aga siiski, ArMoR, sa oled loll või midagi?:shock:
Müüd Vox AD50VT maha, et MG50DFX osta!?
Need võimendid on kaks totaalselt eri liigat.
(vihje: ad50>>>>mg50)
Voxi marshallisimud on tunduvalt parema Marshalli soundiga kui MG :P

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
ArMoR
Posts: 81
Joined: 17 Apr 2006, 21:01
Location: Tartu

Post by ArMoR »

liivainimene wrote:Ot, misasja, no offense, aga siiski, ArMoR, sa oled loll või midagi?:shock:
Müüd Vox AD50VT maha, et MG50DFX osta!?
Need võimendid on kaks totaalselt eri liigat.
(vihje: ad50>>>>mg50)
Voxi marshallisimud on tunduvalt parema Marshalli soundiga kui MG :P
Thx... :)
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Ei, tegelikult ka, lihtsalt inimlik huvi tekib juba, miks sa sellist vahetust plaanid? See Vox on iseenesest poollamp, mis on tunduvalt enam, kui saab öelda MG kohta. Pealegi, see 50w kannatab ju ilusti proovid ja väiksemad esinemised ära. Ma olen ise AD15VT'd näppinud, ja see oli küll väga nauditav võimendi. 50w variant lubab ju isegi võimsust madalamaks keerata, taga on mingi nupp, et kodus saaks ka võimu kuulmiskahjustust saamata lahti keerata. Voxi sound on ikkagi tunduvalt lambisem, ta reageerib korralikult valjemaks keeramisele positiivselt.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
madis
Posts: 200
Joined: 17 Nov 2006, 12:35

Post by madis »

jah, osta sellele voxile parem kunagi üks kena suur kapp juurde.
Locked