fender!!??

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
aggressive
Posts: 41
Joined: 02 Dec 2006, 00:29

fender!!??

Post by aggressive »

tere!
kas keegi teab, et kas tartust kuskilt poest saab ka nii odavalt nagu pillipood.ee -st fenderi....et siis umbes 3000 krooni eest?
seal oli isegi odavamaid fendereid mingi 2400.-
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Esimesed kolm vastust sellele teemale tulevad ilmselt sisuga, et "see pole Fender, see on Squier". Õigeid Fenderi pille sa sellise raha eest ei saa.

Tartus müüb Fenderit vist ainult Liivamäe. Squiereid ma pole seal näinud, aga ma pole ta pilliseina nii täpselt uurinud ka.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
aggressive
Posts: 41
Joined: 02 Dec 2006, 00:29

Post by aggressive »

aga kas see Squier on siis mingi pask w?
User avatar
maddo
Posts: 549
Joined: 28 Aug 2006, 17:18

Post by maddo »

Selle pillipood.ee-ga peaks ka keegi midagi ette võtma. sest loogiline ju, et kui ma klikkan seal firmade valikus Fenderi peale, siis ma loodan sealt fendereid näha ja kõik vähemteadjad arvavad et tegu ongi slle teada-tuntud firmaga.

Muidu Squerid on nagu odavama otsa pillid ikka. Ma isiklikult vaataks enne Squier'eid kui HP'neid. Aga endal kummagi firma pillidega kogemusi ei ole :oops:
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

aggressive wrote:aga kas see Squier on siis mingi pask w?
Squier Bullet, see Pillipoe odavaim Fender, üldiselt küll. Ma ei soovitaks kellegile kitarri, mis on tehtud vineerist.

Squieri nime all turustab Fender oma odavamaid mudeleid. Vahe "päris" Fenderitega on puidus, koostekvaliteedis, kasutatud elektroonikas ja muudes juppides (pingutid, sadul, krihvid jne). Kallima otsa Squierid võivad samas üsna korralikud olla, aga need on ka seal 4000-5000 krooni hinnaklassis.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
aggressive
Posts: 41
Joined: 02 Dec 2006, 00:29

Post by aggressive »

aa...ok aitäh hea info eest
matspats
Posts: 194
Joined: 22 Oct 2005, 11:54

Post by matspats »

Aga mis hinnast need päris Fenderid hakkavad siis?
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

7000 krooni on Pillipoes see piir, kust ühele poole jäävad Squier Standard pillid ja teisele poole Fenderi Mehhiko seeria.
Mujal võib see hind muidugi mõnevõrra varieeruda.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Välismaa foorumites käib jutt, et Squier 51 olevat üks väga ilgelt hea leiutis, kommentaare kellegilt?
User avatar
aggressive
Posts: 41
Joined: 02 Dec 2006, 00:29

Post by aggressive »

ja vist sihukest asja nagu see harley bentoni komplekt, ehk siis kitarr, võim, medikad ja rihm pole mõtet üldse vaadata w?(pillipoest)
või äkki algajale kõlbab küll
User avatar
Johan
Posts: 112
Joined: 20 Jun 2006, 01:25
Location: Tallinn

Post by Johan »

Alaguses oleks nutikas pigem hea pill osta ja võim ostmata jätta. Mängi kasvõi läbi arvuti või muusika keskuse. Ja need uued Mehhiko Fenderid on suht mõttetud vidinad. Pigem osta odavamalt mõni kasutatud pill, võib kõvasti lahedama isendiga vedada vedada. Mingi 5k eest võib juba täitsa midagi leida.
Enno
Posts: 413
Joined: 11 Dec 2005, 18:14
Location: Tallinn

Post by Enno »

Mina ei nõustu tegelt selle võimu mitte ostmise teemaga, ise alustasin nii ja see on tegelt värdjalt rõve, eriti kui su finantsolukord ei luba kiiresti endale võimu osta.

Kõige odavamaid asju pole vist kunagi kõige kindlam viis osta, aga mingi -15watise võimu raha peaks IMO välja pigistama eelarvest.
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

odav 15w vöim on raharaiskamine. pärast ostad nagunii parema ja siis see odav jääb seisma. mingit jällemyygi väärtust tal kah eriti ple.
parem vöimu raha ka kidra sisse panna ja algusesläbi arvuti vöi tavalise vöimu mängida.
ja siis kui kunagi peaks raha jälle olema siis korralik vöim osta

vaesel ple raha odavaid asju osta :wink:
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
aggressive
Posts: 41
Joined: 02 Dec 2006, 00:29

Post by aggressive »

ma saan nagunii see nädalavahetus kidra ja ülejärgmine nädalavahetus võimu, nii et vahet ei ole....
ag mu sõbral on ka 15 vattine võim...mingi 200.- maksis ja teeb häält ikka korralikult
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

noh see "korralik" hääl on suhteline möiste. see kes ei ole paremat vöimu kuulnud vöib töesti arvata et möni 200 kroonine vöim hea on...
ja eks see ilu ole vaataja silmades ka rohkem. see mis mönele saast, vöib teisele hea olla
aga siis on tore kui meeldib see...
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Locked