Küsimus elektroakustilise kitarri kohta.

Erinevate firmade pillid
User avatar
Kuradisarv
Posts: 76
Joined: 25 Oct 2006, 16:38
Location: Rapla

Post by Kuradisarv »

Oki vaatasin pillipoest ja hinnad on nats liiga krõbedad minu jaoks :D sooviksin sellis 3,5-4k pilli ikka
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Kuradisarv wrote:Oki vaatasin pillipoest ja hinnad on nats liiga krõbedad minu jaoks :D sooviksin sellis 3,5-4k pilli ikka

Siin foorumis on räägitud Amada kitarridest, mis pidavat odavama otsa pillidest ühed paremad olema. Tegemist on Tšehhi pillidega ja kuna seal on juba ammusest ajast suht hea kvaliteediga kitarre valmistatud siis isegi usun kiitjaid. Müüb Is Music Team.
User avatar
Laur.
Posts: 1199
Joined: 26 Mar 2006, 00:13
Location: Saku/Tartu

Post by Laur. »

gitara wrote:
Kuradisarv wrote:Oki vaatasin pillipoest ja hinnad on nats liiga krõbedad minu jaoks :D sooviksin sellis 3,5-4k pilli ikka

Siin foorumis on räägitud Amada kitarridest, mis pidavat odavama otsa pillidest ühed paremad olema. Tegemist on Tšehhi pillidega ja kuna seal on juba ammusest ajast suht hea kvaliteediga kitarre valmistatud siis isegi usun kiitjaid. Müüb Is Music Team.


Ise oman Amada mingit pilli. Normaalse hinnaga hea kvaliteediga pill. Ostetud vist Pillipoest. 5 aastat tagasi sünnaks saadud, niiet ei mäleta hästi :)
Amadat soovitan.
http://llaurits.wordpress.com
hufuufer ät gmail punkt com
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

Pidevalt soovitan kõigile kalssikalist kitarridest Yamaha C-30 M.
Ostsin Stanfordist 1790.- maksis aga sain paarsada krooni alla ka :D (tutvused)
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
User avatar
Kuradisarv
Posts: 76
Joined: 25 Oct 2006, 16:38
Location: Rapla

Post by Kuradisarv »

Minul on aga kindel soov osta western ehk akustiline kitarr, kuna ma lihtsalt kaiffin seda mõnusat metallset kõla ja kitsast kaela. Kitarr millega praegu mängin nõudis algul F-duuri võtmiseks suurt pingutust kuna kael on lai :D Sõbra pilliga mängisin (Mingi 6000.- Yamaha western) siis oli tunne nagu taevas oleks :D
User avatar
Kuradisarv
Posts: 76
Joined: 25 Oct 2006, 16:38
Location: Rapla

Post by Kuradisarv »

Vaatasin Fender kitarri pillipood.ee-st...Millised on kogemused ja arvamused nendest pillidest?
Locked