fender squier standard telecaster

Erinevate firmade pillid
Locked
v6ll
Posts: 9
Joined: 09 Oct 2006, 19:10

fender squier standard telecaster

Post by v6ll »

palun rääkige sellest pillist. sest kavas omale elektrikitarr osta ja hetkel see enim silma jäänud... kas keegi on omanud ja mis mulje jätnud on? jné jne
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

SQUIER EI OLE FENDER!
Kurat, sellest võiks ükskord juba aru saada.

Vabandust, lihtsalt närvi ajab juba lõpuks.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Taltsuta ennast.. Ehmatad veel uue liikme ära.
Ta ei öelnudki ju fender.. Ta ütles fender squier ja nii võib nende kohta küll öelda.

Pilli kohta ütlen niipalju, et algajale käib kah, aga sa hakkad varsti omale juba uut kitarri tahtma niiet soovitan soojalt veel otsida.
Squierid olid minumeelest mingist vineerist tehtud ja see peaks sulle midagi nende kvaliteedi kohta juba ütlema.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

(Pealkirjas algab asi sõnaga "Fender", Squier on ikkagi eraldi firma)

Squieri Standard ei ole vineerist, kusjuures, vaid agathisest, mis kuradi puu see iganes ka on. Odavama otsa pillidel suht laialt kasutusel. Affinity seeria kusjuures on lepast nagu Fenderidki. Agathis pole just kõige parem puu, aga vineer ka päris mitte.

Selliste odavama otsa kitarride seas vaadates pole Squieril midagi viga, mina näiteks ostaks raudselt enne Squieri kui siin viimasel ajal paljukiidetud Vintage.

Samas see on telecaster, see tähendab, et see on sellise natuke teravama soundiga, ja näiteks igasugu hevimetalit see väga hästi ei tee, puhtad toonid on küllalt kobedad.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

Affinity võtaks mina ka ennem, aga tavalist küll mitte.. :P
v6ll
Posts: 9
Joined: 09 Oct 2006, 19:10

Post by v6ll »

liivainimene, ma tean jah, et squier pole fender. ja kui sind see nii häirib, et ma pealkirjas nii kirjutasin siis võiksid juba mõned suured muusikapoed kah kohtusse anda, sest otsi thomannist v kust iganes mujalt squiereid ning alati on seal fender squier.... nii ei tea mis siin sõimata kohe..
v6ll
Posts: 9
Joined: 09 Oct 2006, 19:10

Post by v6ll »

Goldec, et sa siis soovitaks squier affinity tele, squier standard telele? Millegipärast on esimene päris palju odavam ju?
thomannist vaatasid, siis hinnad affinityl ligi 50-60 eurot madalamad...
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Goldec wrote:Squierid olid minumeelest mingist vineerist tehtud ja see peaks sulle midagi nende kvaliteedi kohta juba ütlema.

Vineerist (ehk peenemalt öeldes lamineeritud puidust) on tehtud Squier Bullet seeria pillid.

Liivainimene: agathis on eesti keeles kauripuu. Okaspuu, kasvab põhiliselt Uus-Meremaal, puitu kasutatakse ka nt. laevaehituses.

Squierite kohta (ja Stratide kohta üldse) on huvitavat lugemist siin.
See lause peaks asja ilusti kokku võtma:
The heirarchy of course is American Series, then Fender (Mexican) Standard, then Squier Standard, then Squier Affinity and lastly the Squier Bullet.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
v6ll
Posts: 9
Joined: 09 Oct 2006, 19:10

Post by v6ll »

suured tänud, Faded :)
Goldec
Posts: 398
Joined: 08 Apr 2006, 22:58
Location: Tallinn

Post by Goldec »

ai fakk :D
Sorry, mul aju arvas, et jutt käib bulletist.. natuke unine olin vist veel.. :P
Locked