Kas tasub osta elektrikitarri komplekte Ca. 5000 väärtuses

Erinevate firmade pillid
Locked
User avatar
JxxK
Posts: 2
Joined: 01 Sep 2006, 17:04

Kas tasub osta elektrikitarri komplekte Ca. 5000 väärtuses

Post by JxxK »

ma ise olen sellel alal täiesti algaja
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

osta parem selle raha eest ainult kidra. saad vähemalt enamvähem kvaliteetse asja. ja siis hakkad vöimu jaoks koguma lihtsalt raha. alguses saab kodus niisama ilma vöimuta ka harjutada.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
JxxK
Posts: 2
Joined: 01 Sep 2006, 17:04

Post by JxxK »

Mis vahe on 3000 kidral ja 5000 kidral ?????
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

JxxK wrote:Mis vahe on 3000 kidral ja 5000 kidral ?????
Mis vahe on 3000'l kroonil ja 5000'l kroonil? Ühte on vähem ja teist rohkem. 5000.- kroonine pill on üsna kindlasti etem. Paremad helipead, saad parema firma pilli, ehituskvaliteet jne,
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

Komplekte ei tasuks küll eriti osta, sest sealt sa võid saada hea kidra, aga jama võimendi või vastupidi. Minu arvates, kui sa tahad endale paremat kombinatsiooni, siis ma ostaks nii kasutatud kitarri kui ka võimendi. Arvestades, et müümisel on naad ca 25+% ja tavaliselt nii 40-50% odavamad, siis sa saad lihtsalt sama raha eest paremat kaupa. Muidugi peab jälgima, et sa nii endale mingit fataalselt kaktist pilli ei osta.
Helldog1989
Posts: 93
Joined: 01 Sep 2006, 13:49
Location: Tartu

Post by Helldog1989 »

Roki wrote:Komplekte ei tasuks küll eriti osta, sest sealt sa võid saada hea kidra, aga jama võimendi või vastupidi. Minu arvates, kui sa tahad endale paremat kombinatsiooni, siis ma ostaks nii kasutatud kitarri kui ka võimendi. Arvestades, et müümisel on naad ca 25+% ja tavaliselt nii 40-50% odavamad, siis sa saad lihtsalt sama raha eest paremat kaupa. Muidugi peab jälgima, et sa nii endale mingit fataalselt kaktist pilli ei osta.
Ega selliseid häid kasutatud kitarre ja võimendeid, mis oleksid 40-50% odavamad, eriti ju ei liigu. Mina pole igatahes müügikuulutustes häid pakkumisi veel kohanud.
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

Asi on otsimises ja mängimises. Ega keegi muidugi laksust ei ütle, et hei jaa, osta mu kitarr, väga viis kitarr ja savi, annan ära kohe poole hinnaga. Alguses pushitakse ikkagi veel hinda kõrgemale, et rohkem raha saada selle eest. Veits oodata, rääkida, saab ikkagi hinda alla.
Loll Ivan
Posts: 112
Joined: 31 Aug 2006, 16:57
Location: Tallinn

Post by Loll Ivan »

Minu arvamus on jäik ja otsekohene: ei. Parem kogu veel ja lõpuks saad täiesti mängitava pilli. Räägitakse, et need komplektid on saastad. Isiklik kogemus õnneks puudub.
User avatar
daedalus
Posts: 269
Joined: 16 Mar 2005, 23:10
Location: rakvere
Contact:

Post by daedalus »

minu arust tehakse neid komplekte nagu promo eesmärgil ja just algajatele suunitletud.. minu yamaha eg112 pärineb ka mingist komplektist (tõsi küll võim sealt puudus vist).. kui ma õieti mäletan siis maksis se komplekt mingi 3k.. aga ainuüksi pilli hinnaks on poes 4k.. ma olen eelpoolkõnelejale vastupidiselt kuulnud juttu et "lausa kole kui odavalt antakse häid kitarre ära"..
aga see "ma olen kuulnud räägitavat" jutt ei kõlba kassi saba alla ka.. kes rääkis? kas ta ise on proovinud? või "rääkis" talle ka keegi? naised saunas on selle jutu kvaliteet..

ja see odavama poolsete pilide ostmine.. katsu sa öelda kellelegi kellel ikka hirmus isu ja tahtmine on KOHE pilli mängima hakata öelda et kuule kogu veel raha.. inime on suvi otsa tööl käinud, et pill saada ja siis öeldakse et oota veel aasta.. algaja mängija ei tee niikui nii 3k ja 6k pillil vahet, eriti mis puutub peenemasse tehnikasse.. ja kui saabki kõrini või ei edene kuidagi siis ei jää kuhugi vedelema pilli mille eest võibolla tohutu (suhteline) raha välja käidud aga millest keegi ostuhinnale lähedast raha ei maksa.. vot nii.. ma mängin juba 6 aastat 1,7k maksnud klassikalisega ja keegi pole öelnud et halb pill on..
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

ei peagi ootama ja koguma. lihtsalt tasub selle komplekti raha eest ainult kidra osta. alguses ilma vöimuta mängida ja siis vöimu jaoks raha koguda.
ja mis myymisse puutub, siis pärast on kallimast pillist lihtsam lahti saada kui odavast. kui mänguisu peaks otsa saama.
odavam pill ei maksa juba poes midagi, ja kui ta on kasutatud siis on ta praktiliselt väärtusetu.
aga kalli pilli saab ikka normaalse raha eest maha myya.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
myplague
Posts: 27
Joined: 03 Sep 2006, 16:11

Post by myplague »

mina pooldaks ka seda varianti, et osta endale pill ja võim eraldi, komplektiga ei või iial teada mille otsa sa satud.
etc
Posts: 107
Joined: 14 Mar 2005, 23:07

Post by etc »

Ostsin mitu astat tagasi kitarri ja võimu (polnud tegu komplektiga). Läks kuskil 5500. Pill on suht korralik ja võim pisike Yamaha VA-10. Kodus mängimiseks sobib väga hästi.
Roki
Posts: 195
Joined: 19 Jun 2006, 18:59

Post by Roki »

Nojah, iga pill ja võim sobib mängimiseks põhimõtteliselt, aga asi on selles, et kuidas saada oma raha eest parimat.
Locked