SELLE POSTITUSE V^IB KUSTUTADA(GUITAR PRO OMA)

Värsked tabulatuurid, meeldib - ei meeldi kitarrist, palade kommentaarid
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Internet on üles ehitatud vabale informatsioonile, samuti ka Guitar Pro ja üldse kitarritabulatuurid on mõeldud jagamiseks.
Selle eest raha küsida on nahhaalsus.
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
Kirk-Hammett
Posts: 100
Joined: 19 May 2006, 14:00

Post by Kirk-Hammett »

ets wrote:kas olen mina loll, ja ei märka, et see gp fail siin teemas kuskil on juba, või on juba 5 inimest voten'd, et see "väga pask" on niisama, ilma kuulmata


pole veel inimesed niisama votevad
User avatar
Kirk-Hammett
Posts: 100
Joined: 19 May 2006, 14:00

Post by Kirk-Hammett »

gitara wrote:
beckisagod wrote:Ma teeks jälle üleskutse, et ärke hakake sellise asja eest raha maksma jumala eest, ostke parem pakk keeli või midagi. Kasutage omaenda kõrvu, see tuleb teile kordi rohkem kasuks!


Öige jutt.
Lisaks veel, et taoliste netikogukondade möte selles seisnebki, et inimesed aitavad üksteist tasuta. Täna annad kellegile mingit teavet, homme saad mönelt teiselt midagi vastu jne.
Oma teadmiste ja oskuste müümiseks on muud kohad.

kuid internet on yks parimaid kus kiiresti mugavalt natukene tulu saada
User avatar
Kirk-Hammett
Posts: 100
Joined: 19 May 2006, 14:00

Post by Kirk-Hammett »

KUNA K&IK VINGUVAD JA NIISAMA HÄÄLETAVAD ::: EI NÄE MA KA ERITI M&TET SIIN (PEALE M&NE NORMAALSE TÜÜBI) MIDAGI ÜLDSE PAKKUDA!
Ps! Kellelgi soovi midagi siis villu777@hotmail.com
v6in guitar proga aidata

p6him6tteliselt teen kodulehekylje ..aga mul oleks mingit abilist vaja..Kui kellelgi huvi siis antku m'rku
User avatar
AXYB
Posts: 435
Joined: 24 Dec 2005, 00:07
Location: Viljandi

Post by AXYB »

prr
Last edited by AXYB on 29 Aug 2006, 16:32, edited 1 time in total.
Oh, issand jumal küll mis teksti ma siin aastad tagasi küll ajanud olen. :D
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Kirk-Hammett wrote:
gitara wrote:
beckisagod wrote:Ma teeks jälle üleskutse, et ärke hakake sellise asja eest raha maksma jumala eest, ostke parem pakk keeli või midagi. Kasutage omaenda kõrvu, see tuleb teile kordi rohkem kasuks!


Öige jutt.
Lisaks veel, et taoliste netikogukondade möte selles seisnebki, et inimesed aitavad üksteist tasuta. Täna annad kellegile mingit teavet, homme saad mönelt teiselt midagi vastu jne.
Oma teadmiste ja oskuste müümiseks on muud kohad.

kuid internet on yks parimaid kus kiiresti mugavalt natukene tulu saada

Öige, aga nagu ma juba ütlesin, on selleks teised kohad. Kui teed oma kommertskoduka, siis lase aga käia. Kui mujal reklaami tahad teha, siis arvesta, et ka selle eest tahab keegi raha saada, tasuta lehti selleks ära kasutada on küll mugav, aga mitte eriti ilus. Tegelt ma ei teagi, kas http://kitarr.astar.ee reklaamipinda müüb.
meisterjaan
Posts: 620
Joined: 29 Mar 2005, 19:23

Post by meisterjaan »

Selles mõttes on natuke nukker olukord, et 300 on päris palju ühe loo eest välja käia. Samas ühe loo täielikult ja korralikult GP'sse äratabimine on kah ikka suur töö. Mina näiteks 300 eest ei viitsiks teha. Nojah, siis muidugi on teine asi kui mitu inimest tahab ühte ja sama lugu saada, aga Eesti väikestes oludes on see siiski suht harv nähtus, kuna on tõenäoline, et kui keegi on omale juba korra ostnud sinu käest selle tabi, siis ta jagab seda ka teistega ning järgmised peale teda ei pea enam maksma selle sama loo eest.

P.S. Ma pole ammu kirjutanud, ei oska enam normaalseid lauseid moodustada.
User avatar
Kirk-Hammett
Posts: 100
Joined: 19 May 2006, 14:00

Post by Kirk-Hammett »

keegi pole huvitatud ....weblehe hostimisest jne..?
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Muide, kuhu lubatud näidis jäi...?
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
Kirk-Hammett
Posts: 100
Joined: 19 May 2006, 14:00

Post by Kirk-Hammett »

Ma juba ytlesin et siin k6ik ainult virisevad..on mul hull m6te see n;idis teah siis ve? kui juba lambist niisama pannakse et jube pask oli hääletusse jne..
Ja siis hakkab see jura et internet on tasuta info blabla..aga nahhui me siis iga kuu neti eest maksma peale..dumbasses..
Näidised ja valmis tööd tulevad kodukale mille avaldan siis kui valmis saan ja kellegi appi weebilehe tegmisel..
User avatar
daedalus
Posts: 269
Joined: 16 Mar 2005, 23:10
Location: rakvere
Contact:

Post by daedalus »

nu sel juul tahavad inimesed ka mingit näidist näha enne kui nad sulle appi tulevad.. ei tea kas keegi on huvitatud su lehe hostimisest või kuidagi muul viisil enda sidumisest sellega kui sa ikka mittekvaliteetset asja toodad..
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Jah. Pane meid oma meelt muutma mõne briljantse näidisega :D
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
henz
Posts: 32
Joined: 24 Jul 2006, 07:53

Post by henz »

nagu siin eelnevalt kirjutati, et võiks tasuta olla, toimiks ainult sellel juhul, kui ei oleks nii, et kõik küsivad laulu muidkui! mõtled küll, et noh, mis see üks laul ära pole siis, aga kui neid tuleb juba 10-20 jne siis läheb maru paljuks!
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Kirk-Hammett wrote:Ma juba ytlesin et siin k6ik ainult virisevad..on mul hull m6te see n;idis teah siis ve? kui juba lambist niisama pannakse et jube pask oli hääletusse jne..
Ja siis hakkab see jura et internet on tasuta info blabla..aga nahhui me siis iga kuu neti eest maksma peale..dumbasses..
Näidised ja valmis tööd tulevad kodukale mille avaldan siis kui valmis saan ja kellegi appi weebilehe tegmisel..


Esiteks, ole hea, katsu ennast ilma ropendamiseta väljendada. Kui kuidagi ei õnnestu, siis oleks ehk vaja aeg maha võtta ja paari tunni pärast uuesti proovida.

Teiseks, neti puhul maksame me teada kvaliteediga teenuse eest. Sinu pakutava teenuse - eesti lood GuitarPro-le - kvaliteedi kohta pole kuskil mingeid tõendeid. Loomulikult on inimesed umbusklikud, ja oma praeguse suhtumisega sa seda paremaks ei muuda.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
gitara
Posts: 1566
Joined: 22 Sep 2005, 17:34
Location: Saaremaa

Post by gitara »

Ei ole vaja meid virisemises süüdistada.
Tundub, et noorel ärimehel on turunduse pöhireeglid omandamata, muidu ta suhtuks potentsiaalsetesse kundedesse hoopis söbralikumalt ja püüaks kuidagi turgu sisse sööta.
Locked