millist juhest soovitaksite?

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

millist juhest soovitaksite?

Post by Mfantasies »

millist juhet te mulle soovitaksite siis?

kas neutrik otstega või kullatud otstega... ja juhe peaks olema 6m ja hind ka normaalne ikka...
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

cordiali kaabel ja neutriki vöi switshcrafti otsad.
mulle endale meeldivad switshcraftid rohkem. neutrikid on siuksed suured kolakad. maitseasi...
ja ise jootes on ikka köige kindlam et tuleb korralik asi (juhul kui ikka on jootmisoskusi natuke)
mul on köik juhtmed cordial+switshcraft ja kuigi juhtmeid on pedaalide/kidra/vöimu vahel kokku 8 ple ikka mingeid surinaid ja asju.
aa ja sellel ple yldse mingit vahet kas need otsad on kullatud vöi mitte. heli on ikka sama.
kuld on lihtsalt sellepärast et kuld ei oksydeeru ja siis peaks nagu parem yhendus olema. aga kui kuskil niiskes kohas ei hoia juhtmeid siis on suht savi.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

Kert wrote:cordiali kaabel ja neutriki vöi switshcrafti otsad.
mulle endale meeldivad switshcraftid rohkem. neutrikid on siuksed suured kolakad. maitseasi...
ja ise jootes on ikka köige kindlam et tuleb korralik asi (juhul kui ikka on jootmisoskusi natuke)
mul on köik juhtmed cordial+switshcraft ja kuigi juhtmeid on pedaalide/kidra/vöimu vahel kokku 8 ple ikka mingeid surinaid ja asju.
aa ja sellel ple yldse mingit vahet kas need otsad on kullatud vöi mitte. heli on ikka sama.
kuld on lihtsalt sellepärast et kuld ei oksydeeru ja siis peaks nagu parem yhendus olema. aga kui kuskil niiskes kohas ei hoia juhtmeid siis on suht savi.
ah et siis kullatud otsad on mõttetud? sooviks sellist juhet mis läheks hetkel otse võimu ja pärast kasutaks seda ka ploki vahel. ja


http://www.pillipood.ee/index.php?lang= ... id=1671468

mis sellest juhtmest arvate? hea cordiali oma neutriki kulaltud otsad...
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

ma ei tea kui hästi ma ingliskeelest aru sain aga tundub et see mingi neutriki tytarfirma toodang vns..
plastmassist otsikuid ei soovita ka eriti :? paar korda keerad lahti ja on vint maas jne.. ja plastmassist otstega on rohkem igast surinaid ka.
metallotsik on yhendatud varjestusega ja otsik on ka pöhimötteliselt "kaitstud" aga plastmassist otsaga seda ple.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

Kert wrote:ma ei tea kui hästi ma ingliskeelest aru sain aga tundub et see mingi neutriki tytarfirma toodang vns..
plastmassist otsikuid ei soovita ka eriti :? paar korda keerad lahti ja on vint maas jne.. ja plastmassist otstega on rohkem igast surinaid ka.
metallotsik on yhendatud varjestusega ja otsik on ka pöhimötteliselt "kaitstud" aga plastmassist otsaga seda ple.

aa. plassmass on jah paha, aga kas muusikus ka mõnda sellist head müüakse? cordiali firma (kui see loeb) ja neutrik metallist otsad ja, no see kullatud asi ei mängi siis ei tee midagi eriti?
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

Kert wrote:ma ei tea kui hästi ma ingliskeelest aru sain aga tundub et see mingi neutriki tytarfirma toodang vns..
tere MFantasies. Rääkisin sinuga enne läbi Gerdi MSN'i :)
tegu jah REAN'iga, mis on Neutriku "trademark".
Ehk siis odavam Neutrik põhimõtteliselt. Endal kah REAN'i otsad, Cordiali juhe ning midagi pole lahti põrunud.
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

a noh egast siis midagi ostan endale siis mõnipäev cordiali kaabli neutriki metallist otstega ära ja ega keegi tea kas neid muusikus ka müüakse ja umbes mis hinnaga?
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Kas muidu mingit sellist juhet soovitate pedaalide vahele panna ? http://www.musiccenter.ee/index.php?lan ... &p_id=2036
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

Frusciante wrote:Kas muidu mingit sellist juhet soovitate pedaalide vahele panna ? http://www.musiccenter.ee/index.php?lan ... &p_id=2036
need kah tegelt kummist/plastmassist otstega. ja pealegi veel "yhekordse kasutusega" otsad, st et neid vist ei anna lahti teha kui juhe puruks läheb. pildilt vähemalt tundusid siuksed olevat mis on kohe kokku sulatatud.
ma ise valiks ikka metallotsad. a vöibolla mul lihtsalt mingi paranoia plastmassotste suhtes :lol: ei tea...
Ise tegemise juures see eelis ka et pedaalide vahele saab täpselt nii pikad juhtmed kui vaja
Last edited by Kert on 22 Jul 2006, 12:02, edited 1 time in total.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
triipriit
Posts: 381
Joined: 06 Jan 2006, 16:37
Location: Rapla
Contact:

Post by triipriit »

No sellel Cordiali omal näiteks jälle Neutriku hiina tütarfirma otsad, kusjuures otsa alumine pool on metallist, kuigi pildi pealt nii ei paista.
http://pillipood.ee/index.php?lang=est& ... id=1671470
Image
Vintage Les Paul V100BB -> Boss GT-6
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

njah.. see mille kohta Frusciante kysis, oli kirjas "PVC external jacket"
ja pildi pealt veel tundus et siuksed kokku sulatatud otsad kah veel. ma ei tea mis hinnaga eestis kaablit ja otse myyakse. aga minu teada peaks ise tehes ikka odavama/parema saama.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Ei tea, mul on plastmassist otstega kaabel pedaali ja kidra vahel. Mitte mingisugust vahet pole nagu. :?
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
donkey
Posts: 898
Joined: 22 Jul 2006, 14:56
Location: Tallinn

Post by donkey »

Mina soovitaks küll kullatud otstega, kuna kuld on parim elektrijuht.
Mul on kidra ja võimu vahel Muusiku tooteid müüvast poest ostetud marshalli kullatud otstega juhe...Väga hea juhe minuarust..metallist pea kah veel..
Last edited by donkey on 22 Jul 2006, 19:08, edited 1 time in total.
User avatar
Mfantasies
Posts: 468
Joined: 04 Jul 2006, 11:10

Post by Mfantasies »

mnjah eks ta ole...


tahtsin ka kullatud otstega saada aga polnud ühtegi kullatud otstega juhet :(

ostsin siis mingi sinise bespeco SUPER NOISELESS 5M CABLE ära 140.- maksis neutrik otsad ka vist
ja ühest otsast on kullatud ka :D ei tea miks... ja siis teises on veel mingi vedru seal millega saab mingid äärt liigutada mille alt tuleb mingi punane huijaa välja:D

Image


selline juhe siis... minuarust suht hea... kuigi otsad võiksid kullatud olla...
User avatar
Kert
Posts: 2477
Joined: 02 Apr 2006, 16:41
Location: finland/Kuressaare
Contact:

Post by Kert »

Frusciante wrote:Ei tea, mul on plastmassist otstega kaabel pedaali ja kidra vahel. Mitte mingisugust vahet pole nagu. :?
seda vahet muidugi ple kuulda kui sul yks juhe on. aga kui juhtmeid on juba rohkem kui 5 ja meetreid ka rohkem, siis on ikka tuntav vahe, kas on odav hiina juhe vöi kvaliteetjuhe
aa ja need otsad mis kokku sulatatud on, need veel köikse hullemad. astud juhtme peale kogemata, ja juhe katki. mis siis teed? mis muud kui poodi juhtme järgi... metallotsa keerad lahti ja teed korda.
osasi plastmassotsi saab kah lahti teha aga nendel tahavad vindid maha minna peale paari lahti/kinni keeramist
donkey wrote:Mina soovitaks küll kullatut otstega, kuna kuld on parim elektrijuht.
kuld nyyd kyll parem elektrijuht pole. ajad äkki höbedaga sassi, höbe on kyll hea.
nagu enne ytlesin juba kasutatakse kulda sellepärast et otsad ei oksydeeruks. pikema kasutamise juures aga kulub see nagunii maha nii et vahet pole kas ta on kullatud vöi mitte
Last edited by Kert on 22 Jul 2006, 18:55, edited 1 time in total.
ESP/LTD KH202 —> Boss GT-8 —> ESI Juli@ || Yamaha ERG121 —> Roland MicroCube
Image Image
Locked