2. kidraprojekt

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Metallipea
Posts: 130
Joined: 14 Feb 2011, 00:53

Re: 2. kidraprojekt

Post by Metallipea »

No eks see floating tremolo ka aja küsimus :D oleks pidevalt head raha peale tulemas siis aind teekski pille ja käiks tüdrukuga puhkamas jne jne :D
Metallipea
Posts: 130
Joined: 14 Feb 2011, 00:53

Re: 2. kidraprojekt

Post by Metallipea »

Kes pilli tahab omale, mul tuleb nüüd paar tegevusetut nädalat, millalgi siis juttude järgi vaja 8 keelne teha, aga ka omale vaja tegema hakata kunagi, kellel tekkis isu tellida siis ps või Msaluorg@gmail.com või 55540185 ja olen neid kanaleid pidi valmis edasi vestlema.

Aga vaja ka pruun pill ära ärida, selle all ka palju raha kinni, annaks pm omahinnaga ära. Kus saaks seda tasuta või mingi sümboolse teenustasu eest müüa, ebay ei meeldi, seal paypalid ja asjad, ei viitsi nii keeruliseks ajada, sevenstring blokeerib, võtab kuulutuse maha kohe, kuna ma liiga uus liige vms :S:S või äkki saab/viitsib keegi seda promoda kuskil oma konto kaudu, kui mõistliku hinnaga saaks maha oleks hea, selle eest viskaks abistajale ka paar raha :D:D

Igatahes jh selle pilliga sai siis esimene bindingutöö ja esimene spoonimine tehtud, esimene bolt on lahendus ja no esimene 7 keelne ka, päris palju uut ja huvitavat õppisin, aga jah tahaks jälle tegutseda juba järgmise projekti kallal.

Päikest kõigile, kui uus pill siis ka siia foorumisse uus teema, loodan et meeldis pill teile, püüan seda ehituse asja nii kaugele ajada, et oma töökoja saaks ja ka rohkem pillitöid peale saaks. Seniks aga Nägemist ja järgmise korrani 8)
Metallipea
Posts: 130
Joined: 14 Feb 2011, 00:53

Re: 2. kidraprojekt

Post by Metallipea »

sipelgas wrote:ehita nüüd mõni floating tremologa pill ka !
Aga äkki tellid siis mult (A) :twisted: :D
User avatar
Mflowy
Posts: 113
Joined: 20 Dec 2008, 20:29

Re: 2. kidraprojekt

Post by Mflowy »

Pillid näevad väga kenad välja. Kas kuskil mingeid helinäiteid ei ole? See vast tuleks kasuks müümisel. Peaksid oma väikese koduka looma, koos piltide helinäidete ja hindadega. :wink:
Ibanezman
Posts: 12
Joined: 23 Jun 2011, 01:59

Re: 2. kidraprojekt

Post by Ibanezman »

Ilus töö!
Mulle sümpatiseerib kaela tagakülg täiega.
Hea käega sell oled.
Colonel
Posts: 85
Joined: 25 Apr 2011, 14:54

Re: 2. kidraprojekt

Post by Colonel »

Äkki oled juba kuskil asjast rääkinud aga kas (kui jah siis mis) liimi frettide alla panid?
Metallipea
Posts: 130
Joined: 14 Feb 2011, 00:53

Re: 2. kidraprojekt

Post by Metallipea »

Colonel wrote:Äkki oled juba kuskil asjast rääkinud aga kas (kui jah siis mis) liimi frettide alla panid?
Noo tavaline super attack läheb fretide alla, kergelt tuleb panna, muidu pressib vahelt välja, mida mõne krihviga juhtuski, aga hiljem on nu....s seda ära saada sealt, pole head lahendust leidnud, enne krihvide panekut ju teed sõrmlaua valmis ära pm.
Mflowy wrote:Pillid näevad väga kenad välja. Kas kuskil mingeid helinäiteid ei ole? See vast tuleks kasuks müümisel. Peaksid oma väikese koduka looma, koos piltide helinäidete ja hindadega. :wink:
Aga peaks tegema jh kodulehe, mõtlesingi et peaks laskma stuudios pildid teha, siis kodulehe tegema, sinna blogi lisama ja siis ka helinäited, ning kõik muu, baas hinnad jne jne.
Metallipea
Posts: 130
Joined: 14 Feb 2011, 00:53

Re: 2. kidraprojekt

Post by Metallipea »

aga praegu peab raha koguma, et saaks omale järgmist teha, siis teeks natuke oma disainiideid ka ja uusi lahendusi mis peas praevad, sellest esimesest tahaks ka lahti saada, sest palju raha selle all, samas on hea mängida ja ainuke pill millega harutada, kuid nii pole arengut kui ma ühe pilli najal istun. :D:D tänud kommentaaride eest :D

Kui keegi teab kus oleks võimalus esimene pill reaalselt maha müüa, siis andke teada, või on lootust siin ka ehk, kui helinäited saab?
Metallipea
Posts: 130
Joined: 14 Feb 2011, 00:53

Re: 2. kidraprojekt

Post by Metallipea »

Helinäited esimesest pillist, ärge pahandage, ma kiiruga salvestasin ja pole ma suurem asi kitarrist ka, kuid soundist saab aimu siiski vast.

http://www.upload.ee/files/1492785/helinaide_4.mp3.html
http://www.upload.ee/files/1492792/Helinaide_3.mp3.html
http://www.upload.ee/files/1492797/Helinaide_2.mp3.html
http://www.upload.ee/files/1492800/Helinaide_1.mp3.html
User avatar
Death Super Mario
Posts: 411
Joined: 01 Dec 2009, 21:57
Location: Tallinn
Contact:

Re: 2. kidraprojekt

Post by Death Super Mario »

Tore oleks kui ei peaks allalaadima faili.
Palju lihtsam ja mugavam oleks kui saaks kusakilt kuulata ilma, et peaks allalaadima.
Myspace, youtube jms kohad.

kõlab kui elektrikitarr millel silla poolne helipea.
Kui helinäited parema kvaliteediga oleks saaks paremini kitarri kõla hinnata.
Ekitarr les paul. Võimendi roland micro cube.
Metallipea
Posts: 130
Joined: 14 Feb 2011, 00:53

Re: 2. kidraprojekt

Post by Metallipea »

Death Super Mario wrote:Tore oleks kui ei peaks allalaadima faili.
Palju lihtsam ja mugavam oleks kui saaks kusakilt kuulata ilma, et peaks allalaadima.
Myspace, youtube jms kohad.

kõlab kui elektrikitarr millel silla poolne helipea.
Kui helinäited parema kvaliteediga oleks saaks paremini kitarri kõla hinnata.
nojaa, aga tglt saab ikkagi ise proovides aru soundist, see arvutiga kodus salvestamine ja heli protsessimine, et veebileht teda kesisema netiga ülesse jõuaks laadida jne jne. See kõik mõjutab soundi, õige on ikka nii, et võtab pilli, lendab kuhugi racki taha ja vot siis otsustatakse kuda sound on. :D minu arvamus :D:D

Ja no myspace ei hakka selle pärast veel looma. Eks vaatab, vähemalt on natuke midagi kuuldagi, et pill häält teeb :D
Locked