Harley Benton

Erinevate firmade pillid
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Okei, ma ei pannud asukohta tähele...
Aga sa sealt näiteks juhuslikult Tallinnasse, Tartusse või Pärnusse ei satu? Seal on poed olemas.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
User avatar
ore211
Posts: 129
Joined: 07 Jun 2006, 10:10
Location: Kuressaare
Contact:

Post by ore211 »

liivainimene wrote:Okei, ma ei pannud asukohta tähele...
Aga sa sealt näiteks juhuslikult Tallinnasse, Tartusse või Pärnusse ei satu? Seal on poed olemas.
Satun 12. juuli aga seda ka nii väheks, sest lendan lennukiga otse väljamaale.. aga võib-olla tagasi tulles on võimalus olemas.

Te võiksite mulle ülelda poodide nimesi ja asukohti.Oleksin tänulik.
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

ore211 wrote:
liivainimene wrote:Okei, ma ei pannud asukohta tähele...
Aga sa sealt näiteks juhuslikult Tallinnasse, Tartusse või Pärnusse ei satu? Seal on poed olemas.
Satun 12. juuli aga seda ka nii väheks, sest lendan lennukiga otse väljamaale.. aga võib-olla tagasi tulles on võimalus olemas.

Te võiksite mulle ülelda poodide nimesi ja asukohti.Oleksin tänulik.
Kõige parem kidrapood on Tallinnas Raua tänav 1, Stanford.
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Stanfordil on Tallinnas kaupsis ülemisel korrusel ka pood. Seal on minu mälu järgi ka suht okei valik. Kuigi viimati müüdi seal Squieri Affinity stratti mingi 5 kiloga... Tegelikult sealsed hinnakleepsud, mis pillidel peal on, ei tähenda suurt midagi. Mina läksin veebruaris (allah-indluse ajal) võimu hankima ja kae imet: kleeps peal pidi mu ära ehmatama, internetis nende lehel (www.stanfordmusic.ee) oli karp küll tunduvalt odavam. Nõudsin siis õigust, ja poemees teatas õnneks, et kui netis on odavam, siis saab selle hinnaga (tegelt sai veel 15% alla). Muidu, kui oleks pidanud nn. letihinnaga ostma, oleks üle kilo kallim tulnud.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

Tere, ise tahaksin mingi augustis osta järgmise komplekti:
http://www.pillipood.ee/index.php?lang= ... id=1568577
Et siis mis te arvate?
Oleks vaja teada kuna tahan kindel olla et ost on kasulik..
Ise kavatsen veel õppida natuke akustilisel.

Aitäh!
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Hybrid Soldier wrote:Tere, ise tahaksin mingi augustis osta järgmise komplekti:
http://www.pillipood.ee/index.php?lang= ... id=1568577
Et siis mis te arvate?
Oleks vaja teada kuna tahan kindel olla et ost on kasulik..
Ise kavatsen veel õppida natuke akustilisel.

Aitäh!
Täiesti mõttetu laks, seda siin varemgi räägitud. Mingi poole aasta pärast pead endale uue ostma. :D
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

Ost ei ole kohe kindlasti mitte kasulik. Seda saab ütelda juba puhtalt hinna põhjal, 1800 on kitarri hinnakski odav, rääkimata siis kogu sellest sodihunnikust. Alates 3000 hakkab alles mingisuguseid talutavaid kitarre saama, võimud sõltuvad suurusest, väikesed algavad talutavad ka mingi 2k. Harleybentoni kvaliteet ei ole ka midagi, mida kõva häälega kiita.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

liivainimene wrote:Ost ei ole kohe kindlasti mitte kasulik. Seda saab ütelda juba puhtalt hinna põhjal, 1800 on kitarri hinnakski odav, rääkimata siis kogu sellest sodihunnikust. Alates 3000 hakkab alles mingisuguseid talutavaid kitarre saama, võimud sõltuvad suurusest, väikesed algavad talutavad ka mingi 2k. Harleybentoni kvaliteet ei ole ka midagi, mida kõva häälega kiita.
A sa mulle midagi soovitada ei viitsi?
Kahjuks ma ei saa endale mingit 3000 kroonist kitarri vist veel soetada :(
Aga soovita mulle mingit kitarri alates 1500-2800
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
User avatar
Frusciante
Posts: 1068
Joined: 18 Jul 2005, 12:02
Location: Kuressaare

Post by Frusciante »

Hybrid Soldier wrote:
liivainimene wrote:Ost ei ole kohe kindlasti mitte kasulik. Seda saab ütelda juba puhtalt hinna põhjal, 1800 on kitarri hinnakski odav, rääkimata siis kogu sellest sodihunnikust. Alates 3000 hakkab alles mingisuguseid talutavaid kitarre saama, võimud sõltuvad suurusest, väikesed algavad talutavad ka mingi 2k. Harleybentoni kvaliteet ei ole ka midagi, mida kõva häälega kiita.
A sa mulle midagi soovitada ei viitsi?
Kahjuks ma ei saa endale mingit 3000 kroonist kitarri vist veel soetada :(
Aga soovita mulle mingit kitarri alates 1500-2800
Mine Tallinnas või kus iganes IS Musicusse, seal on kõvasti neid odavad pille. Ma sain oma esimese kidra 2600.- eest. Aga ostsin eraldi veel võimu ka. :)
Tokai Silver Star '84/Epiphone G-400 Custom>EHX Big Muff>Boss DS-2/Rocktron Metal Planet>Boss DD-6>Dunlop Cry Baby 535Q>Crate Powerblock
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

Ok Aitäh!
Aga äkki oskaks keegi öelda kus täpsemalt asub IS Tallinnas?
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
Hurricane
Posts: 57
Joined: 03 Jun 2006, 20:20
Location: Saue / Tallinn
Contact:

Post by Hurricane »

Hybrid Soldier wrote:Ok Aitäh!
Aga äkki oskaks keegi öelda kus täpsemalt asub IS Tallinnas?
Rävala pst 8C-103 Tallinn 10143
http://www.regio.ee/?op=body&id=24&mark ... ircle_anim

See on Tallinna kaubamaja lähedal, kui tead kauplust Motel Paradise(Kaubamaja parkimismaja kõrval), siis selle vastas. Suur silt on seal kaupluse ees.

Jutt veidi segane, aga loodan, et saad aru. :)
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

Hurricane wrote:
Hybrid Soldier wrote:Ok Aitäh!
Aga äkki oskaks keegi öelda kus täpsemalt asub IS Tallinnas?
Rävala pst 8C-103 Tallinn 10143
http://www.regio.ee/?op=body&id=24&mark ... ircle_anim

See on Tallinna kaubamaja lähedal, kui tead kauplust Motel Paradise(Kaubamaja parkimismaja kõrval), siis selle vastas. Suur silt on seal kaupluse ees.

Jutt veidi segane, aga loodan, et saad aru. :)
:lol: Enam vähem sain aru jah :wink:
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

Nii, tekkis küsimus et siis ma sain oma akustilise mingi paar kuud tagasi. Siiamaani pole midagi tarka õppinud kuna ei tea kuidas ja millest alustada kuan siiamaani olen niisama klimberdanud (nata sellek ohta võiksite tõesti ka nõu anda kuidas ja millest alustada kui olen iseõppija)
Ja nüüd teine küsimus ka, oletame et ma tahan mingi septenbrikuus omale elektrikidra.
Siis mis hinnakvaliteet mulle sobiks?
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
User avatar
ore211
Posts: 129
Joined: 07 Jun 2006, 10:10
Location: Kuressaare
Contact:

Post by ore211 »

Hybrid Soldier wrote:Nii, tekkis küsimus et siis ma sain oma akustilise mingi paar kuud tagasi. Siiamaani pole midagi tarka õppinud kuna ei tea kuidas ja millest alustada kuan siiamaani olen niisama klimberdanud (nata sellek ohta võiksite tõesti ka nõu anda kuidas ja millest alustada kui olen iseõppija)
Ja nüüd teine küsimus ka, oletame et ma tahan mingi septenbrikuus omale elektrikidra.
Siis mis hinnakvaliteet mulle sobiks?

Kas Sa saaksid nende küsimuste jaoks eraldi teema teha kuhugi. Siis saab seda laiemalt arutada :wink:
Hybrid Soldier
Posts: 366
Joined: 30 Jun 2006, 18:35
Location: Tallinn

Post by Hybrid Soldier »

ore211 wrote:
Hybrid Soldier wrote:Nii, tekkis küsimus et siis ma sain oma akustilise mingi paar kuud tagasi. Siiamaani pole midagi tarka õppinud kuna ei tea kuidas ja millest alustada kuan siiamaani olen niisama klimberdanud (nata sellek ohta võiksite tõesti ka nõu anda kuidas ja millest alustada kui olen iseõppija)
Ja nüüd teine küsimus ka, oletame et ma tahan mingi septenbrikuus omale elektrikidra.
Siis mis hinnakvaliteet mulle sobiks?

Kas Sa saaksid nende küsimuste jaoks eraldi teema teha kuhugi. Siis saab seda laiemalt arutada :wink:
Heaküll teen.
Sama teksti panen...
Elektrikitarr-Stagg I300BK
Võimendi-Stagg ca-10
Akustiline-Yamaha C-30M
Locked