Paluks abi lampvõimuga.

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
whitewolf
Posts: 3
Joined: 03 Dec 2010, 20:56

Paluks abi lampvõimuga.

Post by whitewolf »

Tere. Mul selline mure,et tellisin oma esimese lampvõimu. Võimuks Laney vc15 2 kanaliga drive ja clean. Esiteks ei saa täpselt aru kuidas seda ülevõimendust saavutada et clean drive i läheks. tuleb lihtsalt vol päris kõvasti keerata ei pea ju eraldi drive kanalit kasutama selleks? võib peab?:)
Loodan et saite mu küsimusest aru:)

Ja teine asi oleks siis selline ,et mis plokki soovitate sellisteks kõlavateks ja pikalt nooti hoidvateks soolodeks. mängin blues rocki stiili. Boss od3 plus mingi delay sobiks? sest võimu enda drive ja kaja ei anna ikka sellist kõlavat soolo tooni välja. või ma siis ei oska veel kruttida.:)

Suht segane jutt aga vb keegi oskab siis anda head nõus kuidas ma oma võimu kruttida võiks.
Aitäh. :)
User avatar
voice
Posts: 624
Joined: 03 Oct 2007, 12:27
Location: Tartu

Re: Paluks abi lampvõimuga.

Post by voice »

Sul 2 kanaliga võim, vaevalt sel clean päris kärisema hakkab. Break-up tuleb ka puhtal kanalil kindlasti, LC15 analoogia põhjal pakuks, et voluum kuskil 7-8 kandis.
Soolo osa oleneb pillist, helipeadest, kui kõvaks parajasti võim keeratud, milline on tooninupu asend jms. Tere tulemast lambikate imepärasesse maailma! :D Ise olen olenevalt valjusest kasutanud 3 erinevat pedaali selle jaoks ja mõnikord hoopis ilma hakkama saanud.
whitewolf
Posts: 3
Joined: 03 Dec 2010, 20:56

Re: Paluks abi lampvõimuga.

Post by whitewolf »

aitäh vastuse eest,eks ma jah püüan sellestmaailmast võimalikult palju arusaada:D vahe trans võimuga ikka suht suur.
User avatar
voice
Posts: 624
Joined: 03 Oct 2007, 12:27
Location: Tartu

Re: Paluks abi lampvõimuga.

Post by voice »

No mitte kõigiga - omale äsja hangitud Tech21 transikas käitub väga lampvõimu moodi ja tekitab tundmaõppimisperioodil piisavalt halle juukseid. :D
whitewolf
Posts: 3
Joined: 03 Dec 2010, 20:56

Re: Paluks abi lampvõimuga.

Post by whitewolf »

ahah selge:D
maxxymax
Posts: 26
Joined: 01 Jan 2010, 12:49
Contact:

Re: Paluks abi lampvõimuga.

Post by maxxymax »

mul on Laney VC15 jah kui tahta clean kanalit draivi ajada siis tuleb bushida lõppvõimu lampe, mul hakkab ta juba draivima kui volyym yle poole keerata, muidugi kasvab ka heli valjus kõvasti niiet korteris nii vist harjutada ei saax :) parem on kasutada draiv kanalit ja tekitada draiv eel võimu lampidega :)
ja humbucker tyypi helipeadega nagu les paul tyypikitarril on draiv tavaliselt kõvem kui single coiliga nagu strat tyypi pillil:)
Locked