probleem sillapoolse helipeaga

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
heavyshit
Posts: 82
Joined: 30 Jun 2009, 16:29

probleem sillapoolse helipeaga

Post by heavyshit »

tervist siuke küsimus et kas keegi oskab mind aidata et nagu olen kitarril tinutused üle lasknud teha ja uus helipea ja kõik teema ja ikka ei hakka helipea tööle ning mulle on öeldud vähe targemate meeste poolt et ma peaks uue lüliti panema aga ei tea kas see aitab et küsin siis tee käest et kas see jutt peab paika.
User avatar
Black
Posts: 1089
Joined: 31 Oct 2008, 20:05
Location: Tallinn, Tartu

Re: probleem sillapoolse helipeaga

Post by Black »

"Targemad mehed" ütlesid seda pilli vaadates või lihtsalt jutu põhjal? Pigem oled juhtmed valesti ühendanud vms.
Riistvara:
Ibanez RGR321EX
Randall RX35DM
Zoom G5
heavyshit
Posts: 82
Joined: 30 Jun 2009, 16:29

Re: probleem sillapoolse helipeaga

Post by heavyshit »

Black wrote:"Targemad mehed" ütlesid seda pilli vaadates või lihtsalt jutu põhjal? Pigem oled juhtmed valesti ühendanud vms.
ei no ma kirjutasin üldse et mina ei tinutanud lasin seda meistril teha ning ta ise ütls ka et oleks võibolla uut lülitit vaadata
ja nagu mitte et ma solvata tahaks aga kuule mees loe enne asi läbi ja siis hakka nagu p**** ajama
tykonu
Posts: 979
Joined: 15 Feb 2008, 17:49

Re: probleem sillapoolse helipeaga

Post by tykonu »

heavyshit wrote:
Black wrote:"Targemad mehed" ütlesid seda pilli vaadates või lihtsalt jutu põhjal? Pigem oled juhtmed valesti ühendanud vms.
ei no ma kirjutasin üldse et mina ei tinutanud lasin seda meistril teha ning ta ise ütls ka et oleks võibolla uut lülitit vaadata
ja nagu mitte et ma solvata tahaks aga kuule mees loe enne asi läbi ja siis hakka nagu p**** ajama
Mis paska siis Black ajas? Täiesti mõistlikku juttu ju. Sina võiksid õppida ära kirjavahemärgid ja suured algustähed, ka mitu korda lugedes võib kirjavahemärkideta jutust valesti aru saada.
User avatar
Black
Posts: 1089
Joined: 31 Oct 2008, 20:05
Location: Tallinn, Tartu

Re: probleem sillapoolse helipeaga

Post by Black »

Et nagu ei no jah nagu sest et ma nagu võibolla tõesti et jah.

Sorry, aga tõesti on raske lugeda teksti, kus pole ühtegi suurt tähte ega kirjavahemärki kasutatud.

Endiselt, meister saab vabalt kontrollida kas lüliti töötab. "Võibolla on vaja ära vahetada" pole eriline argument. Vii mõne targema inimese kätte.
Last edited by Black on 13 Jun 2010, 22:41, edited 1 time in total.
Riistvara:
Ibanez RGR321EX
Randall RX35DM
Zoom G5
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Re: probleem sillapoolse helipeaga

Post by Faded »

+1 Blacki jutule. Las see "meister" vaatab üle ja ütleb, kas on uut lülitit vaja või mitte.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
served
Posts: 3974
Joined: 14 Apr 2005, 21:44
Location: Tartu

Re: probleem sillapoolse helipeaga

Post by served »

:lol: Meister.

Kui meister ütles, et "Võib olla tahab vahetamist", siis soovitaks sul uus meister otsida.
Lüliti on väga lihtsa ehitusega asi, seal ei ole võimalust, et võib olla. Kõik on järele kontrollitav ja vigagi on üsna kiirelt leitav. Kitarris on nii vähe komponente ja juhtmeid, et selle kontrollimisega saaksid ise ka üsna hõlpsalt hakkama.
Hi-Gain

Parandan kitarre!
Ehitan efektiplokke.(vooluallikad, looperid, butiik)
Teema: http://www.rada7.ee/?s=f&k=7&id=45308
Koduleht: http://amest.edicypages.com/
Locked