Jolana Superstar bass

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
User avatar
kristen
Posts: 136
Joined: 23 Feb 2008, 12:03
Location: Tartu

Jolana Superstar bass

Post by kristen »

Hey!

Pilli oleks vaja parandada, võimalik, et uuesti üles ehitada. Puitu on osades kohtades väljas ja inputi koht on samuti lahti. See on lahtivõetuna, mul on paneelid, jubinad, kruvid, kõik olemas, mis vaja. Andke nõu, mida oleks tark teha ja kuidas või siis kelle poole pöörduda. Kuna ise ei ole ühtegi korda sellist suuremat tööd ette võtnud, siis oleks hea, kui saaks õpetust veits.

Siin on pildid ka sellest isendist: http://public.fotki.com/KristenRoose/bass/
Les Paul Epiphone Ultra II
Ibanez GRX70DXJU
Marshall MG100DFX
Roland cube 30x
Jolana Superstar
Boss GT8
User avatar
madonna
Posts: 878
Joined: 22 Jul 2009, 13:28
Location: Tallinn

Re: Jolana Superstar bass

Post by madonna »

Ma arvan, et proovi ikka ise teha, midagi üle jõu seal pole. Õpid selle käigus oma pilli ka tundma.
Pinguteid ja kaelasadulat pole ju raske panna. Kui sul on õiges suuruses sadul olemas, siis võid lihtsalt sinna liimida selle.
Kas sisend on kruvidest lahti või ta pole juhtmetega ühendatud? Elektroonika töötab?
Blues is easy to play, but hard to feel.
Jimi Hendrix
User avatar
kristen
Posts: 136
Joined: 23 Feb 2008, 12:03
Location: Tartu

Re: Jolana Superstar bass

Post by kristen »

Töötab jeps. Aga input on eestpoolt (kust kaabel sisse panna) lahti... Väike kild on lahti just selle koha pealt bassil. Ja teine asi, et kas on väärt parandamist või parandamine läheb palju kallimaks, kui see pill ise väärt on?
Les Paul Epiphone Ultra II
Ibanez GRX70DXJU
Marshall MG100DFX
Roland cube 30x
Jolana Superstar
Boss GT8
User avatar
Velkus
Posts: 632
Joined: 04 May 2006, 21:12
Location: Saue vald

Re: Jolana Superstar bass

Post by Velkus »

Mina usun et seal midagi suurt hullu ei ole. Selle outputi juurest katsun need lahti löönud killud kokku liimida ja siis nt mõlemale poole laiema servaga seib panna. See et värv ja lakk kulunud on, on pillikasutuse loomulik käik ja väidetakse et andvat helile omapära. Kui kael pilli küljes kindlalt püsib, kõver ei ole ja funktsioneerib, siis mina arvan et selle pilli kallal veidi nokitsemine on oma aega väärt, kallimaks vaevalt et läheb, kui just midagi veel suuremat viga ei ole.

Näeb teine täitsa edev ja mahlakas välja. Mõnus burstiga ja värki särki. (ai olen kade preagu)
Locked