POD X3 (Live) kasutaja arvamus.

Teemad kitarri ehitamisest, -parandamisest, -timmimisest, võimendid, plokid
Locked
User avatar
greencow
Posts: 630
Joined: 31 Jan 2007, 16:16
Location: Jüri

POD X3 (Live) kasutaja arvamus.

Post by greencow »

Tere.

Kas mõni foorumlane on endale juhuslikult POD X3 või ehk isegi X3 Live'i hankinud?
Vaatan ja uurin millist multiefektikat bassile hankida, eesmärgiks oleks eelkõige kodus midagi lindistada ja Live'l omada natuke paremat kontrolli pulti saadetud heli üle. Hetkel tuleb enda võimu DIst terav ja kompressorit vajav signaal, mis ei meeldi mulle, ja ka paar helitehnikut on öelnud et ma endale kompressori hangiks. Pod X3 paistab selleks väga hea valik olevat, võimusimud pidavat päris head olema. Asja eesmärk olekski saada kokkuvõtes hea liinisignaal ja USBiga lindistada. Kärinad, kompressorid ja kosmoseefektid eraldi ei pea olema tipp tasemel, samas võiks vahest ka bassitooni natuke huvitavamaks teha(Hästi vaevu märgatav kärin või mõni kaja/envelope)

Videoklippide järgi tundub et X3 saab sellega väga hästi hakkama. Natuke mure tekitab arvustustes korduvalt mainitud kehv ehituskvaliteet ja vastupidavus. Seda just X3 Live puhul, mille korpus eelkäijast erinevalt plastikust : /

Konkurentideks hetkel Bossi GT-10B ja Toneworks ax3000b
Kahjuks pole ma kuulnud ühtegi mulle meelepärast helinäidet bossi pedaalist ja võimusimud väidetavalt kesised. Korgi kohta ei oska eriti midagi öelda, põhiline eelis teiste ees on hind....

Muljetaga ja rääkige.
User avatar
Aztec
Posts: 247
Joined: 04 Sep 2007, 18:47
Location: Tallinn

Re: POD X3 (Live) kasutaja arvamus.

Post by Aztec »

POD X3 Live täitsa olemas, kuigi bassi jaoks kasutanud olen siiani suhteliselt vähe, enamasti kitarri jaoks.
Kui tahad häid võimude ja kabinettide simulatsioone ning kasutada seadet lindistamiseks siis kindlasti võta POD. Kui aga vajadus pigem asi võimu fx loopi toppida ja peamiselt effekte kasutada siis Boss parem valik.

Sinu puhul soovitaks POD'i.
User avatar
greencow
Posts: 630
Joined: 31 Jan 2007, 16:16
Location: Jüri

Re: POD X3 (Live) kasutaja arvamus.

Post by greencow »

Aga räägi kaua ta sul kasutuses olnud ja kas on tekkinud probleeme?
User avatar
Aztec
Posts: 247
Joined: 04 Sep 2007, 18:47
Location: Tallinn

Re: POD X3 (Live) kasutaja arvamus.

Post by Aztec »

Natuke alla poole aasta, siiamaani pole probleeme olnud, kuid teades ennast siis raudselt sõnusin ära ja hakkab jama pihta. Aitäh sulle.
Locked