Pillid Mis On Siit Teemast Puudu...

Erinevate firmade pillid
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Ja see arvamus on sul mis, omast kogemusest?

Pealegi, kui foorumi eesmärk oli jagada kogemusi oma pillidega, siis võiks ju võimaldada Sunny Crystali omanikel oma kogemusi vastavas teemas jagada. Lõppude lõpuks, ega Harley Benton oluliselt parem pole, aga selle jaoks on teema olemas.
Miks sa seda arvad? Ma pole teinud seda
Ma lihtsalt mainisin, et minu arust mingi hetk oli siin Sunny Crystali teema, ning praegu enam ei ole. Kuivõrd sa oled selgeks teinud, et sina teed siin teemasid, mitte teised, võiksin ma arvata, et sina tegid selle teema, ja siis kustutasid ära, kuna ei näinud sellel mõtet. Ükskõik, sinu projekt, ja ma ei süüdistagi sind milleski. Ma lihtsalt mainisin midagi, mis mulle tundus. Võimalik ka, et ma eksin.

Sama näiteks Brian May teema kohta.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Faded wrote:Ja see arvamus on sul mis, omast kogemusest?

Pealegi, kui foorumi eesmärk oli jagada kogemusi oma pillidega, siis võiks ju võimaldada Sunny Crystali omanikel oma kogemusi vastavas teemas jagada. Lõppude lõpuks, ega Harley Benton oluliselt parem pole, aga selle jaoks on teema olemas.
Miks sa seda arvad? Ma pole teinud seda
Ma lihtsalt mainisin, et minu arust mingi hetk oli siin Sunny Crystali teema, ning praegu enam ei ole. Kuivõrd sa oled selgeks teinud, et sina teed siin teemasid, mitte teised, võiksin ma arvata, et sina tegid selle teema, ja siis kustutasid ära, kuna ei näinud sellel mõtet. Ükskõik, sinu projekt, ja ma ei süüdistagi sind milleski. Ma lihtsalt mainisin midagi, mis mulle tundus. Võimalik ka, et ma eksin.

Sama näiteks Brian May teema kohta.
Brian May ma kustutasin küll ära ja panin tagasi aga Sunny Crystal ei tulnud pähegi
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

No hästi.
Aga tee nüüd siis see teema, et christian saaks meile rääkida, miks ta Sunny't surmani austab.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Faded wrote:No hästi.
Aga tee nüüd siis see teema, et christian saaks meile rääkida, miks ta Sunny't surmani austab.
Eino davai siis :D
dafdaf
Posts: 281
Joined: 29 Sep 2005, 21:51

Post by dafdaf »

ei, andre ei saa üldse aru nurgatagusest irooniast. kas sa millegi muuga kah tegeled andre kui ainult foorum?? või on täesti nett su aju nii ära peedistanud? andestust veidi kibeda sõnavõtu eest.. agavaevalt sa pikka viha pead:)
Oravad on püha!
disko pole oluline, punk on põhiline
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

dafdaf wrote:ei, andre ei saa üldse aru nurgatagusest irooniast. kas sa millegi muuga kah tegeled andre kui ainult foorum?? või on täesti nett su aju nii ära peedistanud? andestust veidi kibeda sõnavõtu eest.. agavaevalt sa pikka viha pead:)
Heh :D Ma istun vb päevas 2-3 tundi arvutis kui sedagi :D Peedistanud pole küll. Ei ole ainult foorum :D reit on ka :D jne:D
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Rate ka? Siis pole ju hullu midagi.

Huvitav, millal keegi mingite vanade idabloki pillidega lagedale tuleb? Ma võiks põhimõtteliselt oma Roden bassi jaoks ka teemat küsida, aga see pole hetkel sobivas konditsioonis, et temaga midagi mängida.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
User avatar
haandi
Moderaator
Posts: 649
Joined: 15 Mar 2005, 17:50
Location: Kuressaare

Post by haandi »

faded, see on see osta.ee pill?

räägi mis sa ta'ga siis teinud oled ka? :)
Ära möödu mu'st lähedalt
User avatar
Faded
Moderaator
Posts: 7711
Joined: 18 Apr 2005, 17:09
Location: Ida-Tartu geto

Post by Faded »

Seesama jah. Hetkel ainult niipalju, et käisin muusikapoes uurimas, kas ja kuidas seda üles putitada annaks. Esimene probleem tekkis juba sellest, et tal on kael nii pagana kitsas. Basside bridge'd on jälle nii laiad, et tõmbaksid keeled üle kaela äärte.
Ma loodaks ikka kuskilt sobiva bridge'i leida, sest vastasel juhul peab hakkama ka kaela vahetama, mis omakorda tähendab kere hakkimist, et laiem kael ära mahuks.
It's a well-known fact that 100% of people who sell their Telecasters, die.
christiansaarne13
Posts: 362
Joined: 09 Sep 2005, 20:52

Post by christiansaarne13 »

jolana ja musima on puudu teemast:D
KidraJobu
Posts: 132
Joined: 25 Jul 2005, 11:42

Post by KidraJobu »

no kui juba iagsugu pahna paned, siis pane Carvin ka , akki ma selle endale ostan
rait1
Posts: 85
Joined: 11 Apr 2006, 22:41

Post by rait1 »

Põhimõtteliselt on Hondo ka puudu.
User avatar
liivainimene
Posts: 2163
Joined: 23 Dec 2005, 15:11
Location: Tartu

Post by liivainimene »

No aga tehke ise, ega see, kui andre selle teema teeb, midagi juurde ei anna. Mingite x firmade pilte ta nagunii ei viitsi panna, kirjutab ainult "X Kitarrid!" ja ongi kogu moos.

Squier Affinity Strat/Ibanez ARC300(Swineshead) > Jackhammer > Echohead > H&K Edition Blue 60-R + SKV FFS
christiansaarne13
Posts: 362
Joined: 09 Sep 2005, 20:52

Post by christiansaarne13 »

X kitarrid teema on minu poolt valmistatud..
rait1
Posts: 85
Joined: 11 Apr 2006, 22:41

Post by rait1 »

christiansaarne13 wrote:X kitarrid teema on minu poolt valmistatud..
Ma teen sulle ühe väikse aplausi :!:
Locked