Williams

Erinevate firmade pillid
Locked
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Williams

Post by Andre »

Williamsi pillid!

Noh Williamsi omanikud :D Saite oma teema
User avatar
Paneaga
Posts: 130
Joined: 17 Mar 2006, 22:02
Location: Pärnust Tartuni

Post by Paneaga »

Image

Mu kitarriringis on ühel õnnetul tüdrukul selline. Kael kõver ning kergesti käte vahel painutatav.
Ei ole olnud tahtmist kätte võtta aga seda pilli ei soovita keegi. Maksab Anttilas vist 1190 kr.Kõla on suht tavapärane.
Andre
Moderaator
Posts: 2445
Joined: 13 Jul 2005, 00:09
Location: Kuressaare
Contact:

Post by Andre »

Paneaga wrote:Image

Mu kitarriringis on ühel õnnetul tüdrukul selline. Kael kõver ning kergesti käte vahel painutatav.
Ei ole olnud tahtmist kätte võtta aga seda pilli ei soovita keegi. Maksab Anttilas vist 1190 kr.Kõla on suht tavapärane.
Preagu müüakse ka Anttilas neid we?
User avatar
Paneaga
Posts: 130
Joined: 17 Mar 2006, 22:02
Location: Pärnust Tartuni

Post by Paneaga »

Anntila kodulehel on see olemas, järelikult peaks olema
-lowrider-
Posts: 6
Joined: 09 Apr 2006, 20:12

Post by -lowrider- »

Paneaga wrote:Image

Mu kitarriringis on ühel õnnetul tüdrukul selline. Kael kõver ning kergesti käte vahel painutatav.
Ei ole olnud tahtmist kätte võtta aga seda pilli ei soovita keegi. Maksab Anttilas vist 1190 kr.Kõla on suht tavapärane.
Endale sai ka kunagi lolli peaga selline pill tellitud, tegemist tõesti viletsa pilliga, ei soovitaks isegi vihavaenlasele seda pilli. Keeled plärisevad jne...
2fast4u
Posts: 18
Joined: 10 Aug 2006, 15:53
Location: Tartu

Post by 2fast4u »

See kitarr on tõesti jube. Mul on see, huhh... hirmus :?
Aga õnneks see ei ole päris minu oma niiet ma saan endale veel korraliku osta :D

See on sõbra oma, ta ka tellis selle...
Igatahes ma arvasin et mina olen rumal või et ei oska õieti mängida, et keeled plärisevad... Aga nüüd veeel keegi siin seda keelte plärisemist mainis siis selge..

Hea teada, et ma pole veel seda ära ostnud niiet äkki keegi tahaks mulle soovitada, milline on hea ja odav? :D

Või noh... enamvähem odav.... :roll:
Little Sweet Fucked Up Dream...
Locked